Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ogolnie to jest cos takiego jak sfd.pl sporoptwe forum dyskusyjne i tam tez układają diety jak przytyc na mase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam jeszcze jeden problem.....co na nieśmiertelniku mojemu Skarbeczkowi wypisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh , to dziwne ze ja sie wiecznie odchudzam a ty chcesz przytyc! :P albo dobrze łaczysz produkty wiec dobrze je trawisz. Tu chodzi o przeciwienstwa, np białko + weglowodanyto dopiero mieszanka spulchniająca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez dobry napis na obrączki jest...ja sobie taki z mojm SKarbem wygraweruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poniedziałku musze sie zastanowic nad tym bo muszę go zamówić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo lubie, tyaaa prawda... to mnie sie niesmiertelniki podobają, ale zle kojarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja bym wolała obrączkę srebrną z wygrawerowaniem....ale on chce ten nieśmiertelnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam bo widzę ze nie ma nikogo.....nikt nie chce ze mną gadać.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bylam, ale chyba mi sie cosa przycieło i nie widziałam ze piszesz...ale tez lece:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu może jeszcze ktoś :> ? Kurcze ja jak zwykle się zamartwiam czy się odezwie :-P ale... powoli się już do Tego przyzwyczajam.. ale to i tak jest straszne :( Ale.. po przysiędze bedzie miał swój tel. i mam nadzieje że będzie pisał i częściej dzwonił. :( Kurna mam taką huśtawke nastrojów.. raz jest ok,a zaraz :( do du... to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chole.... :( już dawno powinien się odezwać,zawsze w granicach 19.30/20 dzwonił... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. Sluchajcie.. nie wiem co o tym sądzicie ale jak zauwazylyscie to skasowali nam ponad 1000 postów...!!!! za kolejny 1000 znów nam usuną.. nie sądzicie że to skandal? nie wiem czy to sie przyjmie ale prosze was wszystkie zebyscie weszly na specjalnie utworzone dla nas forum ktore moj przyjaciel nam zalozyl.. po to zeby nasza historia nie znikla... i bedzie to tylko dla nas.. oto link !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.mamyfacetowwwojsku.fora.pl/viewtopi c.php?t=2&sid=de22284800ef6127fbcf3bc21e0a9e14 jedyne co musicie zrobic to zarejestrowac sie (w prawym gornym rogu pod tematem, dokladnie napisem \'\'w wojsku\'\' rejestracja. klikacie rejestrujecie sie (te dolne info nietrzeba koniecznie) no i potem piszemy.. mam nadzieje ze tam zagladniecie i sie przeniesiemy tam.. jesli to nie wypali to coż.. zostanie nam tu zostac.. i czekac az znow zniknie cala nasza pisana historia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. Sluchajcie.. nie wiem co o tym sądzicie ale jak zauwazylyscie to skasowali nam ponad 1000 postów...!!!! za kolejny 1000 znów nam usuną.. nie sądzicie że to skandal? nie wiem czy to sie przyjmie ale prosze was wszystkie zebyscie weszly na specjalnie utworzone dla nas forum ktore moj przyjaciel nam zalozyl.. po to zeby nasza historia nie znikla... i bedzie to tylko dla nas.. oto link !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.mamyfacetowwwojsku.fora.pl/viewtopic.php?t=2 jedyne co musicie zrobic to zarejestrowac sie (w prawym gornym rogu pod tematem, dokladnie napisem \'\'w wojsku\'\' rejestracja. klikacie rejestrujecie sie (te dolne info nietrzeba koniecznie) no i potem piszemy.. mam nadzieje ze tam zagladniecie i sie przeniesiemy tam.. jesli to nie wypali to coż.. zostanie nam tu zostac.. i czekac az znow zniknie cala nasza pisana historia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sądzę że to forum jest oki!!!! Poza tym mamy już 4 strony...nie wiem ...zresztą jak uważacie...wasz wybór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym jakby się coś zmieniło to dajcie mi znać na nr gg :-) 6257912!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym zanim dojdziemy do 1000 postu....to minie troche czasu..no i każda z nas juz tu jest zarejestrowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×