Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dziewczyny, nasz topik został saksowany, ale my nie dajmy się skasować. Landrynko, Mróweczko, Kasi_k, Tak Tak odezwijcie się. Tęskno mi za Wami. Papatk!i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szczuplaczku Skasowali jeden, skasowali drugi i zostałysmy bezdomne 😭. Na pytanie dlaczego, po co kiedy i gdzie nikt nam nic nieodpowiedział tylko kaza czekac :/. Tylko ilez można czekac ? Wszyscy juz odzyskali swoje topiki tylko my nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii! Nie wiesz jak się cieszę, że mnie znalazłaś!!!!!!! :D Mam nadzieje, że reszta dziewczyn też nas odnajdzie. Myślę, że z naszego starego topiku juz nic nie będzie. Ale możemy tutaj dalej się spotykać. Ale się cieszę :D :D :D Topiki zlikwidował chyba ktoś bez wyobraźni. Ciekawe po co to zrobił, komu przeszkadza jak ludzie chcą o czymś pogadać. To musi być bardzo samotna osoba, skoro bawi ją tylko niszczenie czyichś przyjaźni. Ale mam nadzieję, że z nami mu tak łatwo nie pójdzie. Pozdrowionka 👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnalazłam dzięki Sylvi> Sylvik dzięki normalnie niewiem o co im chodzi za długaśno było czy co, szukałam szukałam i nic :( uff ale juz mam i moze teraz sie znajdziemy, buziaki, od jutra wracam do pracy na ful ale bede i tak tu zaglądac, dziecko zostaje jutro z babcią, ciekawe jak sobie poradzą oboje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczuplak 🖐️.. Musimy byc cierpliwe. Juz raz była podobna sytuacja, topik oddano nam po kilku dniach :O. Mam nadzieje, ze KaSiK trzyma rękę na pulsie i jakby co, to pazurki wystawi :P Pozdrawiam serdecznie całe grono , oraz przekazuję usciski od Robala. Jeszcze miesiąc i wraca do Nas :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co? to skandal co sie dzieje !!! chyba poczekamy kilka dni i może wkońcu sie cos wyjaśni miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz jest przesada! Kurcze..to bardziej przypomina zabawe w kotka i myszke, niz forum. Tylko ciekawe kogo to bawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie was znalazłam :) pierwszy dzien w pracy minał mi szybko, a jak wróciłam do dociu to moje maleństwo kucneło przy drzwiach i sie dziwiło kto przyszedł, uhahałam sie okropnie :D teraz upiekłam babeczki i gotuje na jutro obiadek, a jutro znowu basen, ale będę babeczka niedługo, ho ho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Kobitki! Narazie możemy w zastępstwie używac tego topiku. Ale mam nadzieje, że odzyskamy oryginalny. Mróweczko fajnie masz, że wróciłaś do pracy. Kobieta potrzebuje odskoczni od domowego kieratu. Wiem, że w pracy nie zawsze jest łatwo, ale są inni ludzie, a nie wciąż te same twarze. Ja niestety nie mam takiej możliwości, bo jestem na wychowawczym jeszcze przez co najmniej rok. Ale mam już dość tego siedzenia w domu. Najgorsze jest to, że nie mogę wrócić do pracy. Ale już coś obmyślam i mam nadzieję to zrealizować na własny rachunek. Ale żeby się zbyt nie dołować jutro jadę do fryzjera. Zawsze poprawia mi to nastrój. No to do jutra babeczki 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to jestem, liczyłam że już dziś w końcu bedzie wszystko na swoim miejscu a tu nie! Chyba mamy coraz mniejsza szanse na odzyskanie utraconych treści. Proponuję zgłosić wszechmogącym moderatorkom petycję aby dodały obecny topic do polecanych jeśli do wieczora nie odnajdzie się stary. Przecież przez lata dorobił się swojego miejsca w tym dziale to co teraz ma znów nabijać sobie kilka tysiecy żeby ktoś na niego zwrócil uwagę? Kasiaku 🖐️ Landrii, szczuplak, rowka, sylvik ;) Wiecie co kupiłam jakiś czas temu tła fotograficzne i statywy do nich na allegro, dotarły do mnie dopiero w weekend bo wszystko co zamówie przychodzi najpierw do PL, no więc rozkładam to i okazuje się że wszystko to jeden wielki bubel, wiec nie chcialam być świnia i wystawiłam neutrala na co facet mi dziś wystosował \"majla\" że komentarze w allegro nie są miejscem do wyrażania swoich opinii. Nosz k-u-r-w-a mać jak tu żyć spokojnie, do czewgo sa te komentarze jak nie do wyrażenia opinii i powiedzenia innym czego moga się spodziewać. Dobra zabieram się za robotę choć mam okropnego lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wsciec sie mozna, tyle czasu odzyskuja topiki? oj...chyba szanse na odzyskanie naszego sa znikome... Tylko badz tu czlowieku pewien, ze tego tez nie skasuja..? Musze sie Wam pochwalic, ze zaczelam biegac. Wreszcie podnioslam moje cztery litery, i nawet nie padlam po 100m tak jak myslalam :-P Sylvik, Landrii, Mrowka, Kasiak, Tak tak i reszta 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Szczuplak chętnie bym sie z tobą zamieniał naprawde, ja musiałam zrezygnowac z wychowawczego, a w pracy mam ciągle te same twarze, niestety pozatym ja nawet siedzac w domu nie siedziałam w domu, od czego samochód ;) a teraz to full roboty i juz, ale jakos uradze bo lubie jak sie cos dzieje ;) Landri> pisz coś!!!! Tak tak> tak to niestety jest na allegro :( ja kupiłam cyfrówke która po pół roku sie skisiła, wiec do goscia składam reklamacje a on mi na to ze gwarancja była pół roku i sie skończyła, wiec ja do allegro z prosbą o kopie tej strony na której był wystawiany ten aparat, okazało sie ze dawali gwarancji 12 miesiecy facet z opporami kazał przysłac aparat do naprawy, ale jeszcze niewiem jak to sie skończy, narazie wysłałm i czekam na jakis odzew, ale chyba pod koniec tygodnia będę tam dzwonic, bojowa nastawiona tyle z dobrych rzeczy, biore sie znowu do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ranek mamy nienajpiękniejszy. Pogoda daje popalić nie tylko nam. Moje bliźniaki doprowadza mnie chyba dzisiaj do szleństwa. Kłóca się o wszystko, leją się i ryczą. Jak ja to przetrwam!????? Ale mimo wszystko pozdrawiam Was ciepło! Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U mnie tez nie jest pieknie za oknem :O. Jak zwykle nic mi się nie chce, a mam kupe roboty 😭.Najchętniej przelezałabym dzis w łozku pod cieplą kolderką:) No nic, trzeba sie ogarnąc i robic to co nalezy :O.Moze potem napisze wiecej ........teraz mi się nie chce :P TakTak , Sylvik,Julii, Mróweczko, KaSik, Szczuplak, BlingBling >>>🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak taku ????????????????????????????????? was ist ????????????????????????? obojetnie co jest, pomoge Ci... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!😡 ;) Pozdro kobitki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasiaczku żebyś Ty trochę bliżej była. Niech mnie ciężarówka przejedzie albo cos niech na mnie spadnie, pioron jakiś czy grom, egal, sama się zaraz uduszę. Scheißeeeeeee! Mam siebie dość Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! Ratunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak taczku... :( sciskam Cie kochanie! Trotzdem... zycze Ci, zeby sie wszystko wyklarowalo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to Taktaku, jaki powód takich\"nerw\"!? Wyluzuj, już niedługo wiosna...🌼 🌼 🌼 Papatki wszystkim 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii > dziekuje 👄 Z jakiego programu pocztowego korzystasz ? ;) TakTaczku > jak humorek ? Dalej gryziesz i krzyczysz ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×