Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

🖐️ Herbataka zaliczona, teraz czas podniesc 4 litery i cos porobic. Slonca znowu nie ma. Sylvik....tez chetnie bym zobaczyla ;-) Landrii..jak biznes?? :-D Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, wróciłam do was, od czwartku nie miałam sieci. Jakieś 3 tygodnie temu mieliśmy w budynku gdzie mieści się nasze biuro małą burdę z łobuzami, porozwalali trochę rzeczy w tym skrzynki pocztowe, pokradli poczte i w ten sposób nie dostaliśmy rachunku za telefon a że Niemeicka telekomunikacja ma wszystko skomputeryzowane to jak nie ma przelewu to nie ma telefonu :O W środe wieczorem robiac porzadek w papierach zauwarzyłam że nie mamy potwierdzenia zaplaty za ten miesiąc a że nie miałam tanów do przelewu postanowiłam zrobić to w czwartek z rana ... no i juz nie zdąrzyłam. Wqrwa mam do tej pory. Landriii ty mnie przez nic nie dziel, jak coś chce powiedzieć to pisze to w takiej formie jak napisane być powinno ;) Ważne że dotarło gdzie trzeba. Bling ciekawskość to zaden grzech w końcu jesteś kobietą :) Mrowkaz tymi fotkami to wiesz jest tak: sama napisałaś jakiś czas temu że mi nie wyslesz bo coś za coś ... a ja weszłam w ten układ :) Sylvik fajnie że Ci się moje łobuzy podobają. Z truskawkami wiszącymi poszłam na twardziela i wysiałam z nasion - i chyba jednak kupie sadzonki :D Wiecie co wymieszałam wczoraj 40 betoniarek zaprawy do fundamentów. Własnoręcznie wszytko sypałam, wlewałam: wiadro wody, 12 łopat piachu, 3 łopaty cementu, zamieszać i do taczki :P Efekt: rozmiarze 36 witaj :D W niedziele byliśmy na Usedom u \"teściowej\" która tam urlopuje a w czwartek przyjeżdza do nas na tydzień. Monty miał starcie z dużo od siebie wiekszym psem który spacerował bez smyczy za to w towarzystwie mlodej suczki. W efekcie tamten pies ma mocno poszarpana szyję i okolice jajek ;P a Monty zamiast biała w lewym oku krwawą masę - na szczęscie siatkówka nie jest uszkodzona. W każdym razie zostawiłam u weterynarza 150 euro. Całusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu mnie dopadło> siedze w ogrodzie i kopie ;) słoneczko nareszcie wyszło więc i werwa się znalazła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Mrowcia > uwazaj, zebys się nie zakopała :P Julii . interes się kreci , nawet czasami na najwyzszym poziomie ;) Poki co nie narzekam :P TakTaczku > nie potrzebujesz robotnika ? Z checia załapałabym się na ten 36 rozmiar ;) Teraz kawa i czekam na klientelę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niee, wysłałam posta i widze żew nic nie poszło :O Landrii masz u mnie prace od zaraz. W zamian wikt opierunek i utrata kilogramów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati > zeby to się tak robiło na co ma się ochote ...........a tu dupa blada :( Syvik > paluszki bolą ,ze tak oszczednie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania bania
ide do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! U mnie wciaz leje, mam juz dosc! Protestuje, bo ilez mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii > wysylam do Ciebie słoneczko priorytetem ;) U mnie go dziś pod dostatkiem :) TakTaczku > udanej wizyty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Landrii, mam nadzieje, ze dojdzie szybciutko. Kurcze, ale sie usmialam z pps o facetach! Super! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywiozłam tesciową do ogrodu, niech popracuje sobie dziewczyna troche na urlopie :P ... ale tak na serio to dobra babka, niewqrwiająca :D a jak mi się z nią gadać nbie chce to udaje że nie rozumiem po niemiecku :D Dobra, Czesc i czołem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w koncu skorzystalam ze slonc. Oczywiscie lakomie no i teraz siedze jak burak czerwona. od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez duchota. Juz troszke brazowieje wiec jutro znowu wyskocze opalic nogi bo jakos sie nie opalily ostatnim razem. Jak wy w taki upal mozecie pic kawe? Ja o samej wodzie ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling > ja moge pic kawę o kazdej porze dnia i nocy bez względu na pogode . Jednak ze wzgledu na stan w jaki mnie ona wprowadza ograniczam się w jej piciu . Poza tym siedze sobie w kilimie i jest cool ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam 9-setek, ja czekam na zgarniecie tysiaczka :-)) No i u mnie w koncu slonce i duchota, juz mialam dosc marzniecia. Dzis wieczorkiem mam gosci na kolacji, jeszcze troszke mam do zrobienia, a potem slodkie lezakowanie na sloneczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wlasnie wyczyscilam pieknie klawiaturke hihi. Jakos nie mam weny Jak zwykle,po powrocie do domu mnie na pewno najdzie .Przypomni mi sie co mialam zrobic, i zdaze zapomniec do nastepnego przyjazdu do biura. Echhhhhh Milego weekendu zycze wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling Czysta klawiatura to podstawa. Ja jednak nie czyszcze tylko wymieniam na nową :P Julii> no to zobaczymy, do ktorej z Nas bedzie tysiączek nalezał :D ?! Zdradx tajemnice co z typowo włoskich , szybko wykonalnych dań no i smacznych serwujesz na kolacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, nie mam od 5 tyg. kompa, dlastego nie pisze. nie wiem, co u Was, bo zaległosci na kilku topikach nie-do-odrobienia.U mnie źle, bardzo źle, nie mam ochoty na nic, zawalił mi sie swiat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka co się stało? czy naprawde jest aż tak źle? trzymaj się kochaniutka mam nadzieje że wszystko się wyklaruje i będzie dobrze co do kawy to ja też moge pić dużo bo uwielbiam, ale staram sie ograniczyć z tego powodu co Landrii :( a wogóle to jestem zła na siebie bo mało pije w taki upał :( jakoś nie podchodzi mi ani woda ani soki czy herbatki :( Julli jak imprezka się udała? jest tak wcześnie a już gorąco strasznie :( jade z M i szwagrem i szwagierką na giełde bo oni szukają samochodu, a ja przy okazji obskocze ryneczek i pooglądam psiaki :) uwielbiam te szczeniaczki oglądać :) a i mój syn jest chory na angine :( kto wie jak długo można mieć gorączke przy tej chorobie? już dwa dni go męczy rano i wieczorem :( miłego dnia, wkońcu nadrobiłam troche w pisaniu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Ale skwar :-/ Net-ka > moge Ci tylko współczuc. Niestety faceci to dranie ( nie wszyscy oczywiscie ).Mam jednak nadzieję, ze szybko staniez na nogi i mimo wszystko ułozysz sobie jeszcze zycie , tak zebys mogła powiedziec ze JESTEM SZCZESLIWA , warto było czekac :) Trzymaj się Babeczko 👄. Sylvik > no no , Ty chyba musisz tak wczesnie sie wpisywac, bo wtedy masz wenę :P Z ta angina to w taką pore jest o nią nie trudno. Moje dzieciaki tez mają chore gardła i szczekają jak pieski ;) Goraczka przy anginie moze sie utrzymywac nawet 3 dni. Jednak po tym czasie jeśli mu nie minie warto byłoby jeszcze raz przejsc sie do lekarza, byc moze antybityk jest żle dobrany. W kazdym razie zycze duzo zdrówka dla synusia ;) Dziś od rana pomyłam okna, poprałam firany , troche doprowadziłam mieszkanie do wygladu. Teraz chwilka relaksu w domowym zaciszu a wieczorem dalszy relas u znajomych z chłodnym piwkiem w ręku ;) Jutro do pracy :O Dla Wszystkich 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie skwarku ciag dalszy. dzisiaj nawet swojego TZ ta namowilam na opalanko. Alez byl ubaw. Jedna ze znajomych swiecila golym biustem , machala tu i tam. Landri , to taka stara klawiaturka w biurze, ja swojej nigdy nie doprowadzilabym do takiego stanu hihi No ale juz niedlugo kupujemy nowego kompka do domku, bedzie maszyna na miare NASA, wiec i klawiaturka bedzie nowka niesmigana :) W koncu bede miala neta na chacie. ale kiedy to jeszcze nie wiem. Sylvi zycze zdrowka dla syna, choroba w taki upal chyba niezbyt fajna. Net trzymaj sie, no a jesli ten dol z powodu faceta to zycze szybkiego powrotu na rowne nogi. Ja dzisiaj bede robic likier kawowy , a mialam juz wylac wodke bo my nie pijemy, ale slodkosci z checia oboje podegustujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×