Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

A ja złapałam jakieś przeziębienie. Ide więc z nim walczyć. Chociaz do łóżka to się nie położę, bo maluchy nie pozwolą. No to pozdrowionka dla Was dziewczyny! Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczuplak zdrówka życze :) Julii jak zajcia? piątka zaliczona? :) dzis pewnie na dworze czas będzie mozna spędzać, ma byc słonecznie i ciepło, ech niech sie sprawdzi pogoda :) ja chce wiosne !!!!!!!!!! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki!🖐️ Sylvii dzięki za słowa wsparcia.:) Wczoraj wieczorem nafaszerowałam się skorbolamidem, wypiłam herbatkę z miodem i cytryną i zjadłam czosnek. I dzisiaj wszystko ok. Gardło nie boli, tylko katar został. Ale czuję sie świetnie. To pewnie też zasługa pogody. Słoneczko wychodzi, jest ciepło... Ach wiosna...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Wróciłam po nieplanowanej nieobecności, w piatek byłam caly dzień w Bremen i Hamburgu. Julii widze że mamy cos współnego, ja też jestem herbaciarą. Uwielbiam pić dobrą herbatkę z tym że już dawno przestałam parzyć na filiżanki czy kubki, przy ilości jakie wypijam parzę zawsze w imbryku. Mam zresztą fioła na punkcie ładnych dzbanków do herbaty. W PL piłam polecane przez Was Vitaxy - grejfrutowa i truskawkowa z wanilią byłu pyszne, jednak od dawna już nie przepadam za owocowymi herbatami, wkurza mnie ich czerwony kolor ;) Chętnie pije wszelkie mieszanki ostatnio Cuba Libre (czarna z kokosem i ananasem), zielona z jaśminem, rano Darjeeling, biała herbata jest rewelacyjna. Lipton wypuścil ostatnio nową serię z których tylko zielona z cytryną przypadła mi do gustu - jest bardzo orzeźwiająca. No i oczywiście nieśmiertelna Earl Gray zarówno czarna jaki i w wersji zielonej. I nigdy nie słodze herbaty - dla mnie profanacja ;) I dziękuję za maile, jesteście kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upomnialam sie o to co nasze, skoro nie moga oddać wszystkiego niech oddadzą część ;) 06.03] 10:55 tak tak tak W związku z niemozliwością odzyskania topicu: \"Kto nie pracuje a często i chętnie po sieci buszuje\" który był obecny na forum od 4 lat a od chyba dwu na \"Polecanych\", prosze o ponowne wciągnięcie jego kontynuacji na liste tematów polecanych. Przynajmniej bedzie to dla stałych uczestników tego tematu jakieś zadośćuczynienie poniesionej straty. Pozdrawiam Horny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ! TakTaczku > fajnie, ze jestes ;) no i chociaz Ty jedna pomyślałas, zeby nas ponownie umieszczono w polecanych ;) Dzieki. Doczytam sobie poźniej Was , teraz ugrzezłam przy gołąbkach . \"Chodzily\" za mną juz od tygodnia, a teraz jak juz wszystkie produkty mam to nie chce mi się ich robic :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzis taki szary dzien, ze nosa z domu nie wytknelam. Porobilam porzadki, pranie,przygotowalam kolacje, poleniuchowalam na sofie sluchajac muzyczki..i tak zlecialo. A wieczorkiem ide pobiegac. Piatki nie zaliczylam, Sylviku :-D W ogole kurs konczy sie pod koniec miesiaca, zlecialo...a czy sie czegos nauczylam ? hmm... ;-) Na nastepny bede musiala poczekac do pazdziernika. A co do kreacji weselnej..wymyslilas cos?jakies pomysly? Ja chyba jutro wybiore sie do dosc duzego centrum handl., moze cos znajde...choc bedzie trudno, bo jestem dosc wybredna. Coz... Landrii, zjadlabym sobie golabki mojej mamy...troche jeszcze na nie poczekam. Jak wyszly? Tak taku, witamy po przerwie. Musze poszukac tych nowych herbatek Liptona, moze cos mi podejdzie , a takich cudow jak Cuba libre to raczej tutaj nie dostane. Jasminowa tez mam, ale ma dosc silny aromat, na ktory nie czesto mam ochote. A biala wg mnie jest taka jakas \"bezplciowa\" :-D Ide troche poczytac. Trzymajcie sie Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gołabki wyszły super ( no trochę jakby za mało słone, ale podaję ze sosem pomidorowym i sa ok ;).......... i duuuuuuuzo ;) Niestetyy zwala się jutro do mnie tesciowa z obstawa , a ze kobieta lubi duzo zjesc , wiec taka ilosc jaką mam , nie wydaje się wcale przesadnie duza :P Myślcie kobietki nad tymi kreacjami , bo mi się znowu wesele szykuje .Moj kolejny chrzesniak sie zeni , a ten z nich wszystkich ( mam ich 5-oro) jest mi najblizszy :D. W tej co byłam na poprzednim weselu chyba nie wypada mi pojsc , bo bedzie pod koniec pazdziernika, wiec raczej jesienna pora l :O.Moze coś podpatrze , sama nie wiem . Nie wspomnę ,ze we wrzesniu moj synuś ma 18-nastkę ;) Boscheeee , ale stara dupa ze mnie juz jest 😭. Ogladam sobie własnie Pulp Fiction i scene gdzie Travolta tanczy twista oglądam juz chyba z 10 raz :P. TakTaczku > dzieki za emaila i załącznik ;) Julii > i coś ciekawego wyczytała ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kawusia !!!!! haloo zapraszam \\_/ Julii i Landrii nic nie wymyśliłam jeszcze, wczoraj tez pojechalam o miasta, pooglądałam wystawy, przejrzałam wieszaki z ciuchami i... nic :( nic nie wpadło mi w oko i dalej nie mam nic kupionego :( mam zamiar jechać dalej do większego miasta, może tam ;) chcę jakąś sukienkę, taka za kolano lub nawet dłuższą, nie za bardzo balową tylko elegancką i taką żebym później też mogła ja ubrać gdzieś jeszcze :) a może spodnie lejące i do tego bluzeczka elegancka, sama nie wiem . MożeWam uda coś się wymyślić to podeślecie fotke mam nadzieje :) ide do sklepu, dziś zupka pieczarkowa :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Wszystkim! Ja już po kawusi.:) Sylvii, dzisiaj zmolestuje moja córke, zeby mi zrobiła zdjęcie, w tym co bylam na ostatkach, to sobie zobaczysz. Prześle wieczorem. Dzisiaj piękny, wiosenny dzień, aż chce się żyć!:-D Narazie papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Faktycznie slicznie za oknem , zastanawiam się czy nie wystawic troche bladej twarzy na działanie promieni slonecznych ;) Szczupla_k do mnie tez prosze pchnac fotki . Sylvik a moze by tak pobiegac po wrocławskich sklepach ? Chetnie Ci potowarzysze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczuplak ja tez chce foty. mam ten sam problem a za miesiac wesele mysle tak jak dziewczyny potrzebne mi cos prostego co załoze nie tylko od swieta, zadnych balowych sukni ;) ciagle jestem teraz w rozjazdach, dziecko juz sie do babci przyzwyczaiło, wczoraj to nawet sie nie zainteresowało ze mama wróciła juz do domu :( Landri, jaka stara, my som ciągle młode :P a herbatke ostatnio pije dilma zieloną, pyszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski, gwarno się zrobiło :) U mnie dziś też ładniutko na dworze, do biura bez kurtki przyjechałam, tylko cienki golf i jeans-owa marynarka - fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczuplak już się ciesze na foteczki :) Taktak a może Ty nam coś doradzisz jak będziesz miała chwile czasu, masz gust więc pewnie coś fajnego doradzisz :) Mrówczko niestety dzieci dorastają szybciutko :) Landrii bardzo chętnie, szkoda tylko że troche daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm sylviku mogę coś pomyśleć ale nie wiem na co ty się wybierasz, mrowka i Landrii na wesele. Z mrowka mam problem bo nie wiem jak wyglada :O, nie mam żadnego zdjęcia od niej. Na Twój temat mam pewną wizję, dla Landrii chyba też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge się powstrzymac , aby Wam tego nie wkleic ;) Powaliło mnie na kolana, ot polska rzeczywistsc hihi :P W Krakowie na chirurgii (nie powiem której) przyjmowal wtedy >> > > doktor, który wyznawal dwie zasady: >> > > - po pierwsze: dzien trzeba milo rozpoczac, bo potem jest >> > > chu...wo (wiec setka po przyjsciu do pracy to jest to) >> > > - a drugie: ze w ZUS-ie siedza same kretyny. >> > > Meczyl go jeden pacjent, który po raz czwarty juz przyszedl celem >> > > wydania KOLEJNEGO zaĹ\"wiadczenia dla ZUS\'u z powodu utraty w >> > > wypadku tramwajowym obu nóg. Problem w tym, ze urzednicy z ZUS >> > > uwzieli sie albo na pacjenta, albo na chirurga, bo z uporem >> > > maniaka przyznawali rente CZASOWA za kazdym razem. Gdy wiec >> > > pacjent czwarty raz pojawil sie z drukiem na kolejna rente >> > > czasowa, chirurg spienil sie mocno, a jako ze byl tuz po wyznaniu >> > > swojej pierwszej zasady, napisal na druku, przywalajac do tego >> > > wszelkie urzedowe pieczatki >> > > orzecznika: >> > > \" UJEBAŁO MU OBIE NOGI I JUZ MU KURWA NIE ODROSNA!!! \" >> > > Facet tydzien pózniej przyszedl z flaszka, bo dostal wreszcie >> > > rente stala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko Landrii, polska rzeczywistość niestety :( Taktaku ja też na wesele się wybieram i to na początku kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze Landri się z tego śmieje :D tylko po co te gwiazdki, trza sie domyslac co tam pisze :P tak tak zaraz cos wyszukam to ci podesle moze jakas fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzien do bani. Jak ja nie lubie szarosci, dzien bez slonca to nie dla mnie. Polazilam po sklepach, poogladalam...ale nic nie kupilam. Ze mna to tak juz jest, ze znajduje rzeczy tylko i wylacznie na ostatnia minute. Landrii..czytalam ksiazke, lubie czytac i czesto to robie. Buziaki dla wszystkich..A! i jestem ciekawa co Tak taczka dla Was wymyslila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wysłałam do Was e-mail. Tylko do Julii nie miałam adresu, wiec gdybyście mogły jej przekazać byłabym wdzięczna. Landrii, dzięki! 👄. Trochę mnie to wzruszyło.:) Macie jakis sprawdzony sposób na katar? Bo i owszem grypsko mnie nie dopadło, ale katar mam straszliwy!:O Narazisko Kobietki! Do jutra. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupla_k > dziekuje za fotki ;) Ładniutka dziewczyna z Ciebie ;) Kolejna misska na topiczku :P Kreacja coś ma moj gust , jednak musiałabym naniesc odrobinę poprawek ( min. w długosci tuniki ) , bo ja taka szczupła nie jestem :O. Takich spodnium mamy chyba z 5 kompletow i chyba tym razem tez poprzestanę na czyms w tym stylu. Poczekam jeszcze na wizję TakTaczka;) Jeszcze malutka uwaga. Obawiam się ,ze Sylvik nie otrzyma od Ciebie zdjęc , bo zauwazylam, ze w adresie do niej masz bład :( Na koncu powinno byc \" v \" a nie \"r\" ;) Ktoś inny się naooglądał :P Do Julii zaraz pchne zdjecia . Moge pchnac i do TakTaczka I kAsiczKa jesli chcą i moge ;) Podniesc palec dziewczyny ! Julii > zapraszam do mnie, Dziś u nas bylo tak pięknie i słonecznie, ze mogłabym sloncem obdarowac kazdego , kto na jego brak narzeka. Niestety jutro juz ma się pogoda zmienic :( i ma padac 😭. Oby się ta prognoza nie spełniła , bo mam jutro spotkanie z kolezanką na poranną kawe lub herbatkę i mam zamiar przejsc się na piechote. Czas rozruszac dupsko , coby nabrało trochę wyglądu :P Dobranocka👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! 🖐️ Paskudnie dzisiaj na dworze :O, aż się nie chce wierzyć, że wczoraj było tak pięknie... Landrii, dzięki za komplement. Sylvi, sory, zaraz prześlę Ci fotki. Ale byka zrobiłam. Mam nadzieję, że fotki nie trafią do nikogo szurniętego! Dzisiaj jedziemy z kumpelkami do kina na Testosteron, ale będzie fajnie... Narazie Babeczki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zdjęcia Landrii i Szczuplaczku, rzeczywiście szczuplak z Ciebie :) strój fajny, ale ja chyba nie bardzo bym sie w tym czuła :( za blisko ciała jak dla mnie :P niestety pogoda juz się popsuła, pada deszcz a miałam w planach pranie pościeli :( ech trzeba czekać na poniedziałek , podobno wtedy wiosna przyjdzie na dobre :) Taktaku czekam na wizje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzony sposób na katar: w sklepach ze zdrową żywnością kupić czarnuszke 50 g za 2 zł..... włożyc do słoiczka - a do chusteczki tyle co pół - łyżeczka do herbaty - zrobić z tego a la sakiewkę - potrzeć kilka razy dość energicznie o rękę - jedną dziurkę od nosa zatkać a drugą wciągnąć olejki eteryczne jakie się wyzwoliły... operację powtórzyć z drugą dziurką.... przed zabiegiem warto mieć nos porządnie oczyszczony :) powtarzać w miarę potrzeb - a po całym dniu zawartość chusteczki spowrotem do słoiczka - przemieszać i nową porcję wrzucić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Nie dostałam zdjęc ani od mrowki ani od szczuplaka, jesli od kogoś jeszcze miałam dostać to też nie dostałam ;). Dostałam tylko od Julii k woli formalności. Co do moich propozycji dla Was to myślałam że odezwiecie sie na gadu bo bedę musiała trochę blędów powytykać a nie wiem czy wszyscy to mają czytać? Przede wszystkim odradzam Wam obydwy wszelkie spódnice czy sukienki w prostej prostokątnej formie, to zwłaszcza dop Sylvika. Sylvii powinnas zrezygnować z wszelkich dekoltów o kanciastych formach. Ta sukienka którą miałaś na sylwestra kompletnie do ciebie nie pasuje (dlaczego, napisze na gg albo maila) Landrii bardzo lubię w spodniach bo uważam że ma ładną figurę i chrzani od rzeczy o swojej wyimaginowanej otyłości. To o czym myślałm, kierując się waszym zastrzeżeniem że chcecie móc wykorzysać strój jeszcze kiedyś potem wygląda następująco ( nie bede wam wklejac fotek bo bedziecie szukać czegoś wygladającego dokaldnie tak jak na foto): Landrii wg mnie powinna wbić się w spodnie z wysoką talią i bluzke z łódkowym dekoltem i koniecznie z kimonowym rękawem (bardzo szerokim pod pachą) i rękaw widze długi z szerokim mankietem do tego cieniutki odcinający sie od całości pasek. Kolor to czerń albo śliwka które zdaje mi się podkreślą to że jest blondynką i złota bizuteria, nie za dużo ale efektowna np: duży pierścionek i pasujące do tego kolczyki. No bo ty Landrii to zawsze w pastelach chyba występujesz a ja bym ciebie widziała jako wampa ale eterycznego ;) Sylvika wyobrażam sobie bluzce z dekoltem \"wodą\" bez rękawów, ewentualnie golfie z również lejącej materii (jedwab ewentualnie cieńka żorżeta - tak to się pisze?) i szerokiej z całego koła spódnicy 7/8. Żadnych wiszących kolczyków, fryzura uniesiona do góry, i komplet bransolet szeroko rozstawionych na ręce, przyciągającyh wzrok. O butach nie piszę bo same musicie wiedzieć w czym wam wygodnie i w czym się dobrze czujecie, jednak ja bym jedna i druga wsadziła w klasyczne szpilki z błyszczącej skóry. Mrowka jak ciebie zobacze to też coś moze wymyslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku dzięki, podoba mi się ten wymyślony zestaw, ale jakbyś mogła to jednak prosze podrzuć mi kilka propozycji na emaila lub tutaj (i to nie koniecznie tylko na wesele ale nawet co powiinam nosić na codzień), bo jakoś ciężko mi wyobrazic sobie te lejące bluzki :( kiedys pytałam stylistke co powinnam nosić, to zaleciła mi dekolty w łódkę, takie jak Ty Landrii, ale ja takich dekoltów nie cierpie :( hmmm może coś podpatrze z Twoich fotek :) plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole, to wszystkiego najlepszego z okazji NAszego Święta! 🌼 🌼 🌼 Przypomnialam sobie, bo przyszedł mój brat z kwiatkiem. Niech mówią, że to PRL-owskie święto, ale kwiatka zawsze fajnie dostać... :D :D :D Papatki!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×