Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

a co ja mogę o sobie napisać... 28 lat kończę co roku pracuję u kapitalisty wyzyskiwacza za dużo pracuję jak nie pracuję za dużo to narzekam że mi się nudzi mężatka,dwoje dzieci mieszkam w \"stolnicy\" fotki... no jeśli napiszę że wydaje mi się że Landrynka dysponuje moimi to pewnie będzie duże zdziwienie dla niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi dziekuje za fotki, jaka tam trzymacie kruszynke. Sliczny kociak. Dostalam zwrotnego maila od Mrowki,najwidoczniej nie doszly do niej foteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu dzis ruch ;) Blinguś > dziekuje za fotki , no i Sylvikowi tez dzieki, bo to dzieki Niej Cie \"widze\" . Zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrazałam ;) Przede wszystkim z krotkimi włosami, i powazniej :P. Ale ta Bling, ktorą widze jest sto razy bardziej seksi niz ta z mojej wyobraźni hihi :P ;) Mrowcia > musze Ci powiedziec , ze wizja Taktaczka jest bombowa ;) Nie wiem jaką fotkę Jej wysłałas, ale ja mając ich sporo jakoś nie bardzo Cię widze w tym koku i szarej garsonce hehehee ....Chociaz ponoc \"takie\" szare myszki z kokiem i w okularkach mają ogien pod spodnicą :P Wiec ja bym tam nawet była rada z takiego wizerunku :P ;) Zaraz podsyłam moje do Ciebie;) Pudeleczko > no tos mi teraz zapodała zagadkę :O . Nijak nie moge Cię skojarzyc, przynajmniej nie po adresie e-maila. \"Znam \" jedną przemiłą Warszawiankę , ktora jest z kafeee , ale az mi się nie chce wierzyc, ze to mozesz byc Ty ;) Wiec poprosze o chociaz drobną wskazowkę , zebym mogla się upewnic ;) Szczuplaczku > u Ciebie tez zostawilam przesyłkę ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem w domu ;) A co do wredoty..........? , dla niektorych jestes własnie tak postrzegana :P ;) no, ale tylko dla niektorych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha co u za tajemnice? Pedełeczko czekoladek zaraz cos i do Ciebie posle :) jakby tu skrocić troche Twoj nick Bling kotecek nie jest mój, koleżanki :) i nie jest taki mały bo już podrósł, fotki troche starsze bo teraz nie robie bom przytyła tu i tam haha a gdzie Taktaczek dzis zniknął? no prosze ciągle ktoś się chowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa i jeszcze jedno;) co to za sukieneczka, ktorej mi zdjecie wysłałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :/ głupota moja nie ma granic :/ Teraz doczytałam, ze to kreacja wysłana przez Mróweczkę ;) Calkiem całkiem.....podoba mi się bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się napisze teraz heheee , teraz zwracam się do Taktaczka . Miałas linka do sukienki, ktora wylądowała w koszu 😭. Jakbys miala jeszcze namiary na to cudo to poprosze o wklejenie linka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii czyzby Dzień Kobiet był udany? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem krótko, nic z tego nie kapuje, Landri dziwnie gadasz :P fota w binoklach to moze i tak wyszłam, ale nie mam nic konkretnego, bo mi wszystko zgrali na płyty i nijak tego znalezc nie moge, samo życie, ehhhhhh tak tak za mało chyba mnie zna, ale to moze i lepiej ;) co do tej sukienki to fajnie ze ci sie podoba, a ty sylvik co o niej myslisz, tak taka to moze lepiej nie pytac ;) :P bling fotke mi podesłała sylvi, wiec juz obejrzałam chetnie cos wysle w zamian ale po imprezie, wtedy bede dysponowac wiekszym asortymentem ;) a teraz ide pogapic sie w monitor, buziaki dla całej paki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cao
mogę się do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehee ale się uśmiałam z posty Mrówki ;) dobre :) Mróweczko ja mam kilka Twoich fotek i tylko na jednej jesteś w binoklach :P a sukienka mi sie podoba, napisałam Ci w gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cao
mozesz się do Nas przyłączyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik > :P był udany, był , alem juz trzezwa jest ;) Mróweczko . ja sama siebie nie rozumiem :O Cao > dołaczaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczuplak a Ciebie gdzie wcięło ? Wracaj bo Sylvik w detektywa się bawi i Cie sama namierzy :P A tak w ogole to gdzie Krynia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao witaj :) Landrii nie tylko Krynie wcieło, wiecej osób znikło :( moze nie mogą nas znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby chcialy , to by znalazły :P Jest topik w polecanych, wiec nie trudno odszukac ;) Dzien dobry :) Wpadłam pozyczyc Wam słonecznego i spokojnego weekendowania. Ja tez bede sobie spokojnie weekendowac . Jak się uda i bedzie słonecznie to dziś pije popołudniową kawkę na swiezym powietrzu w przydomowym , zacisznym ogródku ;) Buziołki dla Wszystkich 👄. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, a u mnie pochmurnie i kropi deszcz :( a mam pranie zrobione i nie mam gdzie go wysuszyć szlak by to :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie własnie zaświeciło i datego spadam sie dotleniac , uwielbiam takie dni !!!!! :D papatki dla całej gromadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera co wy tu wyprawiacie?? Wczoraj zniknęłam bo musiałam leciec na spotkanie z Panią minister naszego Landu. Jako że moje kochanie chcac naprawiać świat a przynajmniej najbiższa okolicę wstapiło do partii muszę się teraz od czasu do czasu pokazywać na salonach ;) Szara garsonka była żartem, a wizja dotyczyła dalszej czesci mojego postu i ta fotka która przyszłała mrowka bardzo odpowiada temu co pisałam. I prezeciez napisałam że mrowka na fotce wyglada poważnie i wyniośle. A no i jeszcze odnośnie garsonki to ja zawsze mojemu skarbowi mówie ze jak bedzie niegrzeczny to przywdzieję takową, szpilki, okularki, pas do ponczoch i całą resztę i go wychłostam ;) Bardzo mu się zawsze ten pomysł podoba ... więc nie wiem Mroweczko może jednak powinnaś zostawić rzymianki i Marylin :P Miałam przed chwilką przygodę z kotem. Byłam po klucze do mojego nowego domku, patrze z góry w ogrodzie leży kot. Pukam w szybe kot ani drgnął, walę dalej, on nic - jak nic martwy zwłaszcza że wygląda już na trochę spuchniętego :P Idę więc do sprzedającego i mówie żeby brał łopate i zajął się kotem. Idziemy, łopata pod kota, kot podnosi łeb i odchodzi powolnym krokiem bo tłusty jak prosie. Także mam tez kota :D przynajmniej chyba mam ;) Szczuplak, śliczna z Ciebie dziewczyna, tylko dlaczego głowe sobie obcinasz wszędzie?? I tak mysle ze ty moich porad nie potrzebujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie słońce:) przynajmniej na razie:) straszą że tak nie zostanie ale może się mylą..........:) a w skrócie to i tak wszyscy pudełko do mnie mówią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak gratuluje nowych nabytków z kotem włącznie ;) ma charakterek kocurek haha Pudełeczko dzieki za foteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle niezle, dzien zakonczony, małe jeszcze biega ale juz ostatkiem sił więc pewnie zaraz padnie i człek będzie miał czas dla siebie ;) mam nadzieje ze jutro bedzie tak samo słonecznie bo mam w planach imprezkę :) tak tak zrobiłas tu troche rwetesu masz ten talent ;) :P ide polenic sie a wam zycze udanego wypoczynku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kobitki!🖐️ Nie wcięło mnie, tylko czasu coś brakło. :O Widzę nowe twarze - witam. Sylvi i Landrii> dziekuję za fotki. Inaczej sobie Was wyobrażałam. Nie myślalam, że takie z Was dziewczątka. Landrii, Ty to wogóle nie wygladasz na mamę trojki takich \"starych\" dzieci ! A masz je prześliczne. Kiedyś prześlę Ci moją trójeczkę. Mróweczko, Bling Bling, Tak tak i Julii od Was niestety nie dostałam fotek. Czy mam jakąś karę?:P Taktaczku, ja sobie glowy nie obcinam, tylko to były zdjęcia poglądowe. Więc nie głowa była najważniejsza.;) Przy okazji przyślę z głową.:D Na dzisiaj kończę, bo jutro mamy chrzest w rodzinie. Więc trzeba wszystkich oprasować i położyć się w miarę wcześnie spać. Pozdrawiam Was Kochane serdecznie ❤️. Dobrze,że jesteście! Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii> właśnie odebrałam fotki od Ciebie.:) Dzięki bardzo! I znów miłe zaskoczenie!:D Śliczna jesteś!:) Pozdrowionka i całusy!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tu , gdzie wypoczywam przez wolne dni niestety pogoda jak narazie do bani :( Cały dzien dziś padało :O Kawy w altance wiec nie było 😭. Mam jednak nadzieje, ze jutro bedzie zdecydowanie lepiej ;) Wszystkim zycze milej niedzieli , a Tobie Szczuplak udanej imprezki , i dzieki za komplemencik :P Adie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bede chyba w domu siedziec bo dzidek wstał z gorączką i z imprezy nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×