Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzykosia

Dieta - 9 kg - jakieś propozycje??

Polecane posty

Gość Krzykosia

Hey Jestem wzrostu 1.70 i ważę 59kg. Chcę ważyć 50kg, może poradzicie mi jakieś fajne diety? Chcę schudnąć przed wakacjami. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllllllllll3
Utnij sobie glowe.Z czego ty sie chcesz odchudzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij sie w leb...
autorko tematu... 13 lat masz? dziewczyno wez sie zastanow :/ i nie pisz glupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzykosia
eee lat mam 16 a odchudać się chcę bo mam z czego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz puknij sie w glowe, ja waze tyle co ty (tzn juz niby 2kg mniej:P) ale wzrostu mam 162cm:O wszyscy mi mowia ze nie mam sie z czego odchudzac,a ty to juz w ogole:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzykosia
eeee czyli rozumiem, że wszyscy będą pisać mi coś w stylu "puknij się w głowę" czy może ktoś coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak haha
16 lat ... w tym wieku to nie wiem czym dziewczyny myślą... i to wcale nie jest złośliwe .. jesli zaczniesz sie dziewczyno odchudzac to za pare miesiecy orzypomnisz sobie nasz słowa i bedziesz sobie pluć w brode.... no ale nic.. ponoć czlowiek uczy sie na blędach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzykosia
ćwiczenia uprawiam 100 przysiadów 100 brzuszków każdego dnia poza tym 2x w tygodniu chodzię na zajęcia taneczne, ale ja chcę też poprawić swoje odżywianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jestescie chamskie
dlaczego najezdzacie na dziewczyne? widocznie nie jest zadowolona ze swojego wygladu i chce to zmienic. czyzby zazdrosc przez was przemawiala?? ja tez wg wszystkich wskaznikow mam dobra wage, czasem nawet pokazuje ze niedowage a mimo (173 cm,56 kg)to wiem ze musze zrzucic jeszcze pare kilo by czuc sie ze soba dobrze. kazdy ma kompleksy -nie tylko ten z 30-sto kilogramowa nadwaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzykosia
:)) Dokładnie A masz może jakieś propozycje jak schudnąć? Bez powrotu do dawnej wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzykosia
do "no tak haha" no wiesz może w wieku 16lat o tym myślę, ale przynajmniej mam pewność, że nie obudzę się w wieku 25 lat z nadwagą :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jestescie chamskie
wlasciwie powinno tam byc ze kazdy MOZE miec kompleksy... a w dazeniu do idealnej sylwetki niestety jedyna skuteczna metoda to ograniczenie kalorii, jedzenie zdrowych rzeczy (warzywa, ryby, jogurty, owoce, niektore kasze, miesko gotowane), zrezygnowanie ze slodyczy, pieczywa, ziemniakow i dan macznych,picie odpowiednij ilosci wody min. no i RUCH! :) DUUUUUZO RUCHU...polecam rowerek, skakanke, basen i bieganie...a na brzuszek swietny jest hula -hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzykosia
dzięki za porady :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale przynajmniej mam pewność, że nie obudzę się w wieku 25 lat z nadwagą \" nie badz tego taka pewna... jak teraz juz zaczniesz kominowac z dietami to tak szybko nie skonczysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzykosia
LEPSZE TO NIŻ W DRUGĄ STRONĘ :P Poza tym to chyba M-O-J-A sprawa. A ten topic zakładał propozycję, a więc jeżeli nie chcesz nic doradzić, tylko wyładowywać swoje kompleksy na mnie to może sobie daruj, dobra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzykosia
nie chodzi tu czy mądra czy nie, ale nie lubię być atakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemka_siemka
Na pewno bedzie tobie ciezko schudnac poniewaz obecnie wazysz ok wiec 'spalanie czego czego nie ma' idzie bardzoooo powoli ;). Oczywiscie podstawa to: -zawsze dzien powinnas konczyc z deficytem ok 200kcal -cwiczenia regularne sukces gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzykosia
'deficytem 200kcal'? Co przez to rozumiesz? Że ćwiczenia mają tyle spalać, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe. mnie podobnie zaatakowano ;] tylko w bardziej przykry sposób ja sama chce zrzucic 10 kg. od dzisiaj zaczelam sie odchudzać najlepiej jest chyba liczyc kazde kalorie ktore jesz i ustalic sobie ile mozesz zjesc tych kalorii. no i podstawa to ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać ze pełno tu jasnowidzek które znaja typ sylwetki kazdej chcącej sie odchudzać tu dziewczyny i na pewno wiedzą ze tego nie potrzebuje...brak słów. Sama waże 63 przy 174 wzr., chcę schudnąć 9 kg i nikomu nic do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem to nie liczy sie to ile dana osoba wazy i czy ma nadwage ,ale o to jak sie z tymi kilogramami czuje...bo mozesz miec 10 kilo nadwagi a mimo czuć sie wspaniale a mozesz miec kształty idealne..idealne dla innych, nie dla siebie tu przedewszystkim chodzi o to jak ty czujesz sie w swoim ciele,jednym słowem liczy sie to samoakceptacja..i to jest klucz do sukcesu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manganian VII potasu.. może lepiej TY sie puknij glowe. Takie rady mozesz sobie wsadzic gleboko w dup.sko :] że sie tak wyraże. Ja sama mam 170cm, 55kg, i 95 cm w biodrach, i ze niby jestem chuda?:D Hahahah:D i nie chce być na żadnej diecie 200kcal. Chce zdrowo sie odżywiać, nauczyć sie zdrowo i niskokalorycznie i SMACZNIE gotować. A przy tym schudnąć:) Obliczylam sobie ( z jakis tam wylicznikow specjalnych), że moje dzienne zapotrzebowanie kalorii, bez wiekszej aktywnosci fizycznej wynosi 1500kcal, a żeby chudnąć musze ograniczyc kcal o 500:) Także 1000kcal, troche ruchu, balsamy, prysznice, DBANIE o siebie, jedzenie zdrowo, nie jedzenie po 18, duzo wody mineralnej i bedziemy sie cieszyć pięknym ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata z Wrocławia
Mogę Ci pomóc! Jestem osobistym doradcą do spraw kontroli wagi i kondycji. Jeśli jesteś zainteresowana skontaktuj się ze mną, ponieważ muszę zadać Ci pare pytań. Pozdrawionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta propozycja skontaktowania się jest do mnie czy do osób piszących wyżej? Cieszę się, że wreszcie ktoś mnie zrozumiał. Tak waga to nie wszystko- np moja koleżanka ma 55kg przy 1.7m ale dlatego że ma cukrzycę i ma tzw opuchliznę po cukrzycową czy coś takiego to wygląda jakby ważyła z 70kg. Zauważyłam że na wielu stronach www z dietami sa przykłady diet, gdzie trzeba sporo czasu poświęcić na gotowanie (na parze itp) a ja szczerze mówiąc nie mam ani czasu ani specjalnych umiejętności. Tak więc znacie jakieś łatwe przepisy? A i z jakich diet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nigdy nie bawię w diety typu \"zjedz tyle tego i tyle tamtego\" bo chyba bym się wykończyła psychicznie ;) Wystarczy jak ograniczę węglowodany (ziemniaki, pieczywo itp) - wtedy jem głownie twarog, kefir, jogurt i gotowane warzywa i po kilku dniach są 2-3 kg na minusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będzie Ci trudniej schudnąć skoro już teraz masz takie ograniczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×