Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaręczona-zagubiona

Gdzie polecanie WYPRAWIĆ WESELE - Poznań i okolice

Polecane posty

Gość zaręczona-zagubiona

Nie mam zielone pojęcia gdzie to zosragnizować... Dziewczyny pomocy !!!! macie jakiś pomyśł ???? My planujemy wesele na 2008 - chodzi o Poznań i niedalekie okolice. Imprezka na 50-80 osób. POMOCY !!!!

Gość płateksniegu
jak szkoda, że przy okazji jak sama szukam sali znalazłam Twój wątek, myślałam, ze się czegoś fajnego dowiem, ale może podepnę się tutaj trochę i zapytam co myślicie o tym miejscu http://www.dworekbudziejewo.pl/ wesele nie będzie za duże więc goście na pewno się zmieszczą. Wygląda cudnie, ale chcę was zapytać o opinie. Jak znacie to piszcie.

Gość Anka676
Może Hotel Poznań Henlex http://www.henlex.pl/ spokojna willowa dzielnica, z łatwym i szybkim dojazdem. Byłam tam trzy razy na weselu i tak mi sie podobalo, że swoje wesele poznań też tam pewnie urządze :)

Gość Pola676
Oczywiście rekomenduje Hotel Poznań Henlex łatwy dojazd, lokalizacja w willowej dzielnicy, obsługa i organizacja podczas wesela zapieta na ostatni guzik!

Gość Doris8
Ja gorąco polecam restauracje Hotelu Księcia Józefa. Byłam tam na weselu przyjaciółki i sama planuję zrobic swoje za rok. Świetna organizacja i bardzo miła obsługa.

Gość gośćlidia
Polecam hotel Księcia Józefa w Poznaniu. Niesamowite miejsce pierwszy raz tam byłam , kapitalna obsługa i niepowtarzalny nastrój. Wesele na szóstkę, świetna obsługa, zabawa do białego rana. Na prawdę fajnie :)

Gość gość
Pewnie! Jak CI zależy na eleganckim weselu, którego nie zapomnisz to wybierz www.eurohotel.swarzedz.pl ja tam miałam i jestem bardzo zadowolona. Poza tym dużo gości zdecydowało sie nocować.

Gość gość
Hej;) czy ktoś zna fajne miejsce na wesele w okolicach Poznania (my jesteśmy z Mosiny i zależy nam żeby nie było zbyt daleko). Wesle planujemy na ok 70 osób. Nie ukrywam że mnie zauroczyly namioty w których można zorganizować uroczystość, jednak mój ukochany boi się pogody.. (upały, deszczu itd). Dlatego idealnym miejscem byłaby knajpa z ładna sala a oferująca organizację wesla w namiocie i w razie złej pogody zamiany na sale.. wiele dworków to proponuję ale niestety w pomieszczeniach dworków średnio nam się podoba.. A nowoczesne sale z kolei jak mają namioty to drugie wesele odbywa się na sali więc nie ma możliwości ucieczki przed brzydką pogoda.. może ktoś ma jakieś propozycje restauracji dysponujących namiotem? Będę wdzięczna za pomoc;)

Gość kaliapoznan
Możesz wynająć restaurację ale obawiam się, że to Ci trochę przedroży sprawę. Lepiej byłoby wynająć salę i dobry catering do tego. Miałam okazję być na weselu koleżanki, gdzie catering organizowała poznańska Powozownia i bardzo mi smakowało. Z tego, co wiem, to dojeżdżają na terenie całej wielkopolski więc jeśli chodzi o salę to wybór miejsc masz duży :) Zajrzyj sobie na ich stronę, może to akurat będzie to :)

Gość gość
Co prawda moje wesele jeszcze przede mną ale moja siostra wyprawiała w świetnym miejscu a mianowicie Hotelu Remes www.hotelremes.pl. Bardzo lubię taką elegancję i klasę jaka tam jest. Salę mieli przepięknie udekorowaną bo całą w kwiatach i z kryształowymi żyrandolami. Menu było urozmaicone i ładnie podane. Trochę pomagałam przy organizacji i bardzo dobrze współpracowało się z ekipą hotelową która pokazała pełen profesjonalizm. Jeżeli chodzi o atrakcję to był między innymi pokaz barmański, fontanna czekoladowa i lot balonem ale on już tylko wiadomo dla Pary Młodej. Było po prostu super.

Gość gość
Polecam Ci to miejsce. Jest przepiękne i do tego bardzo profesjonalna i miła obsługa. Pani Ania naprawdę wie jak zorganizować wspaniałe wesele a do tego ma zawsze jakieś ciekawe sugestie. jedzenie maja super i jest możliwość zorganizowania wesela przez dwa dni. Zarówno my jako para młoda jak i goście byliśmy zadowoleni

Gość gość
Polecam Ci to miejsce. Jest przepiękne i do tego bardzo profesjonalna i miła obsługa. Pani Ania naprawdę wie jak zorganizować wspaniałe wesele a do tego ma zawsze jakieś ciekawe sugestie. jedzenie maja super i jest możliwość zorganizowania wesela przez dwa dni. Zarówno my jako para młoda jak i goście byliśmy zadowoleni

Gość gość
Możesz rzucić okiem tutaj http://www.rancho-colorado.pl/. Ja tam byłam na weselu i byłam bardzo zadowolone. Pogoda była piękna także mogliśmy się z moim partnerem trochę przejść i oglądnąć piękną okolicę. Jedzenie była super obsługa też się spisywała na medal. Bawiliśmy się świetnie a do tego jest możliwość przenocowania także można spokojnie przedłużyć imprezę. My tak zrobiliśmy ze znajomymi i była naprawdę super.

Gość Stonerka28
My w zeszłym roku szukaliśmy w okolicach Poznania fajnego miejsca na organizację wesela i znajomi polecili nam http://www.hedan.com.pl/organizacja-wesel/ Spodobało nam się od razu ze względu na niewielką odległość od Poznania, piękną dużą salę na 200 osób oraz sporą bazę noclegową dla gości. Potem okazało się, że dochodzi jeszcze do tego bardzo miła obsługa kelnerów. Całość naprawdę wypadła super i wszyscy byli bardzo zadowoleni - goście i ja z mężem. ;)

Gość gość
Ja wybrałam ten lokal http://www.rancho-colorado.pl/. I nie żałuję. Pani Ania bardzo mi pomogła w organizacji całej imprezy. Miała kilka ciekawych i trafnych rad. Lokal bardzo fajny ładna sala dobre jedzenie i obsługa bardzo miła. Okolica też bardzo sielankowa co sprzyja takim imprezom. Polecam

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować