Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaręczona-zagubiona

Gdzie polecanie WYPRAWIĆ WESELE - Poznań i okolice

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli chodzi o wesele to proponuje Ci to miejsce http://www.rancho-colorado.pl/. Byłam tam na weselu mojej siostry i było superowsko. Wszystko przygotowane na tip top. Pani Ania naprawdę nieba chce uchylić. Obsługa na wysokim poziomie jedzenie bardzo smaczne. A do tego piękna sala i super okolica. Polecam

Gość marlena6577
Dobre warunki jeśli chodzi o salę i nocleg ma Brylandia. Moja siostra cioteczna tutaj miała wesele robione to naprawdę nie słyszałam, żeby ktokolwiek z gości narzekał na coś. A wiadomo jak to jest, wszystkim trudno dogodzić, zawsze ludzie na coś marudzą, a to rosół za mało doprawiony, a to muzyka nie taka, a to wystrój bee...a tutaj raczej ludzie rzeczywiście dobrze się bawili.

Gość Pana Młoda
Jeśli wesele to tylko w Pałac na Opieszynie we Wrześni pod Poznaniem. Przepyszne jedzenie, super obsługa i piękna sala. Klasa i elegancja !!! Polecam ! My organizowaliśmy tam wesele i jesteśmy baaardzo zadowoleni. Goście również. Polecam też zespół muzyczny KONTRAST z Mieleszyna. Zespół gra genialnie !!! Wszyscy zachwyceni.

Gość barbara555
Mamy salę zarezerwowaną w Bryllandii na ten rok na sierpień i już się nie mogę doczekać wesela. Oczywiście najpierw będzie stres związany z przysięgą w kościele, ale sama zabawa weselna zapowiada się super. Gości mamy już potwierdzonych ponad setkę, także przyjadą wszyscy najważniejsi dla nas z rodziny i z grona przyjaciół. Sala robi super wrażenie, jest nowoczesna, jasna, przestronna, naprawdę duża. Widziałam też pokój dla pary młodej w którym będziemy spać po przyjęciu i też jest w wysokim standardzie. Na stronie http://bryllandia.pl trochę zdjęć ośrodka widać, ale najlepiej tam sobie podjechać i zobaczyć samemu.

Gość betrrrr
Dużo ostatnio z tego co wiem konferencji jest organizowanych w Bryllandii. Miałam tam już ze dwa razy jechać na różne szkolenia, czy konferencje, ale akurat nie mogłam. Mam też propozycję takiego wypadu we wrześniu i wtedy to już pewnie pojadę, także obejrzę ośrodek z bliska. Ludzie chwalą, zresztą na foto na ich stronie http://bryllandia.pl też to wszystko bardzo nowocześnie i komfortowo wygląda.

Gość Tropezz
Ostatnio świetnie bawiliśmy się z narzeczoną na ślubie mojego dobrego przyjaciela. Impreza była przednia, a catering, jak i cała sala świetna. Specjalnie zapamiętałem nazwę sali. Dla zainteresowanych: http://www.hedan.com.pl/wesela/sale-weselne/ Było mnóstwo gości, a obsługa i tak dała radę. Wszyscy świetnie się bawili, miejsca dużo, dobre jedzenie. Tylko później już nie byłem w stanie chodzić... :P

Gość MartUsia1995
hej, trafilam tutaj przez przypadek. wszystkie polecacie eleganckie sale bankietowe. a moze ktos mi pomoze i powie gdzie jest jakis obiekt, stodola, mlyn w okolicach Poznania zeby wlasnie zorganizowac wesele w stylu rustykalnym.

Gość adxxxx
Dobre doświadczenia mam z obsługą z Bryllandii. Tutaj organizowaliśmy nasze wesele jesienią. Dużo kosztów jest już wliczone w cenę, także potem nagle się nie okazuje, że łączna cena jest jakaś dziwnie wyższa od tego na co się człowiek wstępnie nastawiał. Choćby pokój dla pary młodej już jest uwzględniony. Kontakt do nich jest na http://bryllandia.pl. Sam ośrodek jest na wsi, cicho, spokojnie, dużo miejsca na zewnątrz gdzie można wyjść trochę ochłonąć od tańców i procentów ;-)

Gość mara_20
Witam, mam podobny probem jednak do tego wszyskiego potrzebuję około 30 miejsc noclegowych. Moj narzeczony jest z Poznania, ja z opolskiego (Kluczbork) i najlepszym rozwiązaniem będzie zrobić i sub i wesele w jednej miejscowości. Podaliscie mnostwo pięknych miejsc, sama szukam ich od dwoch tygodnii, jednak chodzi mi o cos bajkowego w polowie drogi, aby droga nie byla dluzsza niż 2 godziny, bo wiem, że dla starszych osb moze byc to uciążliwe. Coś przed Poznaniem co dysponuja tak dużą ilością miejsc noclegowych. W ręcę wpadł mi Pałac Rokosowo. Jakieś opinie? Wesele na max. 70 osob i około 30 pokoi. Pozdrawiam

Gość gość
myśle że możesz wziąść pod uwagę ostrów wielkopolski i okolice, fajne bajkowe sale możesz zobaczyć tutaj www.gdziewesele.pl/Ostrow-Wielkopolski :)

Gość gość
Bardzo podobała mi się impreza weselna w tym miejscu http://www.karczma.turek.pl/. Klimatyczna okolica i ładny lokal. Maja bardzo dobrą kuchnię. Sala ładnie i gustownie udekorowana, jest tez sporo miejsca także nikt się o siebie nie obijał. obsługa kelnerska też ok.

Gość gość
Ja polecam Incognito w Krzesinach, jeśli ktoś organizuje śedniej wielkości imprezę. Świetny właściciel, jedzenie pierwsza klasa, obsługa na poziomnie 4 gwiazdek. I ceny bardzo, bardzo dobre, szczególnie w relacji do poznańskiej drożyzny. Dla lubiących tańczyć (w tym dla mnie :) - idealny parkiet.

Gość gość
Jest taki pensjonat Rancho Colorado w Wąwolnicy. Super miejsce na wesele. Byłam tam na weselu kuzynki i był fantastycznie. ładna okolica cisza i spokój. Duża sala i ładnie udekorowana do tego super kuchnia. Wszystko podane z klasą. Obsługa naprawdę uwijała się jak w ulu i wszystko z uśmiechem. Jak coś było potrzeba to nie było problemu. Mieliśmy okazję tam również zanocować (wesele było z poprawinami) także mogę ocenić pokoje i tutaj 6+ po prostu Pensjonat pierwsza klasa. Czysto i przyjemnie

Gość gość
Dziewczyny jeśli nie szukacie sali konkretnie w Poznaniu ale gdzieś dalej to proponowałabym zastanowić się nad wyprawieniem imprezy tutaj: http://dworkolesin.pl/wesela/ Sala weselna znajduje się nad jeziorem, krajobrazy piękne, wyprawiliśmy sobie mini sesję zdjęciową w trakcie trwania wesela :) Na miejscu jest mozliwośc wykupienia noclegów dla gości co było dla nas wazne ponieważ wielu z nich było przyjezdnych. Kuchnia pierwsza klasa! Pycha!

Gość gość
http://ranchocolorado.pl - tutaj możesz urządzić wspaniałe wesele. byłam tam na imprezie czapki z głów. Wszystko przygotowane i zapięte na ostatni guzik. Bardzo miła i szybka obsługa przepyszne jedzenie. I co najważniejsze (chyba) ładna okolica ładny obiekt i duża sala. Polecam

Gość gość
Pierwszorzędne wesele zorganizowali tutaj http://palacwitaszyce.com.pl. Byłam tam na weselu koleżanki i jestem pod dużym wrażeniem. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Jedzenie smaczne i urozmaicone. Sala komfortowa i ładnie udekorowana. W ogóle cały pałac bardzo ładny z dużym i ładnym ogrodem. Jednym słowem idealne miejsce na takie imprezy

Gość gość anitek
Mniej więcej 90 km od Poznania jest taki niezwykły Ośrodek Wiktorowo, taka odległość nie stanowiła dla nas problemu, za to miejsce najładniejsze z kilku które oglądaliśmy. W ustalaniu szczegółów mogliśmy bardzo polegać na organizatorach, z wielu porad skorzystaliśmy. Tam wesel zorganizowanych bardzo dużo, nasze to pierwsze więc dobrze jak ktoś coś podpowie. Sala zrobiła tam na mnie duże wrażenie, z żywym drzewem wewnątrz i ogólnie pięknie tam jest. Jak rozmawialiśmy to sporo par z Poznania organizowało tam swoje wesele, wcale się nie dziwię :)

Gość gość
Według mnie jeżeli chodzi o miejsce na wesele to wart wziąć pod uwagę ten pałac http://palacwitaszyce.com.pl. Byłam tam ostatnio na weselu mojego kuzyna i było super. Bardzo fajny pałac z ładnym ogrodem i do tego cicha i spokojna okolica. Wnętrza gustowne i szykowne tak że bardzo dobrze się tam czuliśmy. Jedzenie serwują wyśmienite i w odpowiednich ilościach. Obsługa stale była na miejscu i na bieżąco uzupełniała stoły i sprzątała. Nic im nie można zarzucić. Miejsce po prostu na poziomie.

Gość gosc

Świetnie karmią w Ludwince ( ludwinka.pl). Jeśli chodzi o przyjęcia typowo weselne to zdecydowanie polecam. Przyjazne zaciszne miejsce między Ostrowem Wlkp a Pleszewem , salę mają bardzo przestronną (nawet dla 300 osób) , jest sporo miejsca żeby potańczyć 😉

Gość rawirra

W tych okolicach to na pewno Hotelarnia w Puszczykowie. na wesela i różne inne uroczystości polecam. Mają super salę, spokojna okolica, ale z drugiej strony do Poznania bardzo blisko i przystępne ceny. Pokoje dla gości oczywiście również. Dwukrotnie byłam na weselu właśnie u nich i mi się bardzo bardzo podoba. 

Gość Monika

Pałac Witaszyce - bardzo ładny lokal na wesele. Z gustem urządzony. Byliśmy tam z mężem na weselu i bardzo nam się podobało. Obsługa zadbała o imprezę tak że naprawdę wszystko było dopięte na ostatni guzik. Posiłki dystrybuowane w odpowiedniej porze i praktycznie w tym samym czasie dla każdego. Bardzo smaczne danie serwowali. Stoły na bieżąco uzupełniane i sprzątane. Sala pięknie udekorowana. Piękny pałac z ogrodem także jest gdzie pospacerować i na dodatek można skorzystać z noclegu. Polecam bo bawiliśmy się przednio

Gość Agata

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego hotelu na wesele to ja polecam przepiękną  wille Zbyszko  północno-zachodniej Polsce,  w  Nowogardzie.  Willa Zbyszko zajmie się   organizacją tradycyjnych oraz bardziej wykwintnych przyjęć i nie tylko wesel ale też wieczory panieńskie  i kawalerskie , komunie, studniówki , bale andrzejkowe i sylwestrowe. Hotel zadba o profesjonalna stronę kulinarną, pająć wykwintne dania, które zaspokoją kubki smakowe  niejednego gościa i będą podane w profesjonalny sposób przez kelnerów odznaczający się nienaganną uprzejmością i wysoką kulturą osobistą.

Gość Lucyna

Moja siostra robiła wesele w przepięknym hotelu  Remes pod Poznaniem. Moim zdaniem nie mogli wymarzyć sobie lepszego miejsca na wesele jak ten hotel. Przepiękna sama, cudowne  dekorację a te jedzenie...mmm coś fantastycznego. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować