Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdarrr

Zespół na wesele z Krakowa lub okolic - SZUKAM!!

Polecane posty

Jeśli szukasz profesjonalnego zespołu na wesele w Krakowie polecam serwis http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Krakow/Zespol-DJ/ Znajdziesz tu wiele ciekawych ofert, sprawdzonych i polecanych zespołów, które fachowo zajmą się oprawą muzyczną Twojego przyjęcia . Zapoznasz się tam z ofertami zespołów, obejrzysz zdjęcia, filmy wideo, prezentujące ich umiejętności, a w razie potrzeby w szybki i łatwy sposób skontaktujesz się z zespołem aby zapytać o szczegóły lub zarezerwować termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia :)
Witam. Szukam zespołu na wesele na przyszły rok z Krakowa lub okolic. Zależy mi, aby goście super się bawili. Od kilku dni szukam jakiejś ciekawej kapeli, ale niestety nic nie mogę znaleźć. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam w innym wątku odpowiedź na to pytanie, więc skopiuje: - Zespół Klimat - http://klimat.malopolska.pl/ - 4 chłopaków i teraz mają wokalistkę, świetnie grają na żywo, 2 jest z Krzeszowic reszta z Krakowa, strona niestety nie jest aktualna, jeśli o to chodzi, ale mają próby w Krakowie, więc można się umówić, aby ich przesłuchać - zespół Tango Luz - http://tango-luz.prv.pl/ - też świetnie grają, ale są drodzy niestety, u mnie grali na 100dniowce :) - Zespół Ulysess też ma dobra opinię, ale nie słyszałam, ktoś pisał, że źle wesele zagrali. - zespół Sigma z Krakowa - http://www.zespol-sigma.pl/ - też w porządku. - zespół Impress - byłam na weselu, gdzie grali, zabawa świetna, tu można posłuchać fragmenty - http://bergercs.com/aneta/video/?m=201109 Na stronie kamerzysty, którego mój brat miał są linki do różnych zespołów - ZESPOŁY www.ulysses.pl www.king-size.pl www.zespol-intro.pl www.tango-luz.pl www.top-music.prv.pl www.taktonband.muzzo.pl www.topdance.republika.pl www.zespolgamma.pl www.rozowapantera.pl www.prestige.er.pl www.avistatrio.pl www.aferia.pl www.rag-time.com.pl www.tytaband.pl www.liderband.pl www.systemband.pl www.talizman.net.pl www.standard.win.pl www.kapela-akcja.com www.elegance.art.pl www.coverband.pl www.calvados.za.pl Pan Majster www.capri-newbeat.pl relax parasole gryf joker trio_blue Kopiowałam listę, jak leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia :)
suszonaroza a masz może jakiś namiar na ten zespół Impress??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia :)
jeżeli można to poproszę :) z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To postaram się załatwić, ale ostrzegam, że na przyszły rok może być już ciężko, chyba że macie wesele w mniej obleganym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia :)
planujemy ślub we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - to może się uda akurat. Numer tel 510 758 198, osoba kontaktowa Łukasz, on też odpowiada za podpisywanie umów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia :)
Wielkie, wielkie dzięki :) jutro będziemy dzwonić i dowiadywać się co i jak :) sala dzisiaj już oglądnięta i zarezerwowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia :)
Vangelis w Węgrzcach.. sala w środku bardzo ładna a przede wszystkim tanio i w sumie wszystko w cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wiem, sama przeglądałam ich sale w Owczarach, ale tylko na stronie :) Podobno ofertę mają całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia :)
proponują wszystko to co jest potrzebne.. włącznie z ciastami i tortem, także mnie się bardzo podoba.. a cena 160zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia :)
wiesz co... mam taie urwanie głowy jak narazie że nawet nie miałam kiedy.. ale zadzwonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarza się :) Ale im szybciej podzwonisz po zespołach tym lepiej, bo na przyszły rok mogą mieć już pozajmowane. To daj znać, jak coś wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz profesjonalnego zespołu na wesele Kraków, to wiele sprawdzonych i polecanych ofert znajdziesz na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Krakow/Zespol-DJ/ Szczegółowe opisy zespołów, nagrania wideo, opinie klientów na pewno pomogą w wyborze, a jeśli będziesz zainteresowany i będziesz chciał dowiedzieć się więcej, w szybki i łatwy sposób skontaktujesz się z wybranym zespołem gdyż dane teleadresowe są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia :)
Przesłuchałam już chyba wszystkie kapele które znalazłam na necie z woj. małopolskiego i tak szczerze mówiąc żaden zespół mnie nie powalił na kolana. Zależy mi na tym, aby grali energicznie i żeby zabawa przy nich była na prawdę wielką przyjemnością. W sumie to przypadły mi do gustu jedynie 3 zespoły.. 1. Zespół FAZA, ale niestety ostatni rok grają w tym składzie, 2. Zespół PUZON DANCE, niestety mają zajęty ten termin, na który szukam czyli 07.09.2013. Zostaje trzeci zespół czyli Zespół Effekt z miejscowości Jodłownik i właśnie mamy jechać na ich próbę, tylko że to ode mnie kawał drogi, są niedrodzy ale jak się doda do tej kwoty opłatę za przejazd to wyjdzie około 3,5 tys. za jeden dzień. Grają SUPER i czegoś takiego właśnie szukam. Jeżeli ktoś zna podobnie grającą kapelę w Krakowa lub bliskich okolic to bardzo proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, widzę, że poszukiwania trwają. Dzwoniłaś do tych, co Ci podałam i przejrzałaś linki powyżej? Bo jak tak, to naprawdę czeka Cię trudne zadanie, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia :)
Wszystko przejrzałam i dzwoniłam i nadal kicha.. Potrzebuje zespołu tak gdzieś do 3000zł za 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takton band
zespoł z libiąża ale graja super wokalistką jest agata wyszyńska która spiewała z kupichą w tym programie bitwa na głosy..ich kowery popularnych posenek sa lepsze od orginalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia :)
a jaka cena za wesele i jak jest z dojazdem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkapryszony
Sylwia przyjmij wreszcie do wiadomości, że cudów nie ma, szukasz kapeli za 3 tys, która gra jak te za 5-6 i powiedz mi na co liczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×