Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdarrr

Zespół na wesele z Krakowa lub okolic - SZUKAM!!

Polecane posty

Gość w temacie NA WESELE
Do dziś myślałam, że moje tampony są wielokrotnego użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
zapomnijcie o zespołach nie ma większych partaczy,leserów,nierobów i cwaniaków. 800- 2500 za puszczanie muzyki z dyskietki i tępą gadkę do gości ? Najgorszy zespół !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kokurencja przesadza
Ja tam posluchalem Kwartetowego demo i gosciu chyba przesadzasz moze dupy nie urywa ale wlasnie jest z powerem widac ze demo nie nagrywane w studiu gdzie ci wszystko wyczyszcza i podkreca fajnie brzma dziewczyny ladnie wspolbrzmia barwowo wiec nie wiem co sie czepiasz angielski na wysokim poziomie fajne utwory ludowe pewnie robia sety tematyczne na pewno nie zerzniete z midy cos tam widac ze masz pan ibcykane gotowce az po str pozbajemy!!!nie ma to jak na kafe zjebac byle kogo uzywajac jednego pewnie podslyszanego pseudoprofesjonalnego terminu haha moim zdaniem przyzwoicie napewno lepiej niz polowa w watku hahaha fajny repertuar nie same umpa umpa poleczki na dwa pozdr! a z pania wokalistka bym poszedl na kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super zespół - jedyne co ci mogę zaproponowac,to rzuć sie pod pociąg,tepy luju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ja polecam zespół Karaluchy. Co prawda do Krakowa mają gdzieś ok 90km i biorą 5500 za występ, jednak są warci swojej ceny. Byli u nas na weselu , we wrześniu i z czystym sercem mogę ich polecić, jakbym jeszcze raz brała ślub to też bym ich wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFEKT
Szukasz zespołu, orkiestry, kapeli zespół muzyczny EFEKT Kraków Gramy i Śpiewamy WYŁĄCZNIE NA ŻYWO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koomisarz
Witam! Byłem w tym roku na weselu u znajomego gdzie grał zespół Elegance. Bardzo dobrze się bawiłem aczkolwiek nie wiem czy mógłbym go teraz polecać. Niestety zostały zwolnione wokalistki, które naprawdę dawały czasu. Inny kumpel chciał ich wziąć ale strona w przebudowie, jakieś zmiany, zobaczymy czy na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weselny Styl
Polecam zespół Magnat ze Skały, chłopaki super grają, a wokalistka ma głos nie z tej ziemi ;) my mieliśmy ich na ślubie w tamtym roku i byliśmy bardzo zadowolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weselny Styl
Witam wszystkie przyszłe Panie Młode, od dłuższego czasu obserwuję różne fora o tematyce weselnej i zdążyłam zauważyć , że wiele z Was (tak jak i ja rok temu) szuka ciekawych atrakcji na przyjęcie weselne. Oczywiście atrakcji takich nie brakuje ale brakuje firm, które mają kompleksową ofertę i posiadają wszystkie te atrakcje w swojej propozycji. Idąc więc tym tropem postanowiliśmy wraz z mężem stworzyć firmę, która będzie miała w swojej ofercie różnorodne atrakcje, po korzystnych cenach. Dzięki temu, że przebrnęłam już przez przygotowania do swojego ślubu rok temu (gdzie oczywiście jak u każdej z was wszystko musiało być perfect) doskonale znam potrzeby przyszłych Par Młodych. Jesteśmy nową firmą ale jak na nową firmę to dysponujemy już dość bogatą ofertą, którą chciałabym Wam zaprezentować, a znajdziecie w niej: - bańki mydlane, - wytwornice dymu (tzw. taniec w chmurach), - fontanny czekoladowe wraz z palmami owocowymi, - fontanny koktajlowe, - Candy Bar (nowość na naszym rynku), - animatorów dla dzieci, - pokaz barmański, - pokaz fireshow, - pokaz fajerwerków, - pokaz tańca towarzyskiego, - pokazy rycerskie, - fotobudkę, - oprawę muzyczną ślubu (wokalistka oraz skrzypaczka), - namioty weselne (na wesele, bądź poprawiny), - limuzyny do ślubu (Audi Q7, BMW Seria 5, Jaguar S-Type, Volvo XC90) Oprócz wymienionych powyżej atrakcji oferujemy dekorację kościoła na ceremonie zaślubin, różne komplety dekoracji samochodu do ślubu (w tym także dekoracje imienne). Wykonujemy ręcznie robione zaproszenia ślubne, podziękowania dla gości, winietki na stół, zawieszki na alkohol itp. Ponad to współpracujemy z fotografami, kamerzystami, zespołami muzycznymi, wodzirejami, salami bankietowymi, cukierniami oraz innymi instytucjami związanymi z organizacją ślubu i przyjęcia weselnego. Nasza oferta to 28 kolorowych, przejrzystych i bardzo czytelnych stron zapełnionych informacjami i zdjęciami przedstawiającymi dostępne u nas atrakcje weselne. Strona internetowa jest w trakcje budowy. Gdyby były Panie zainteresowane zapoznaniem się z naszą ofertą atrakcji, prosimy o podanie maila, bądź kontakt na nasz mail: weselnystyl@wp.pl lub tel. 604 461 512, 504 199 092 Ponad to ukończyliśmy kursy na konsultantów ślubnych dzięki czemu posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie kompleksowej organizacji przyjęć weselnych. Chętnie pomożemy w organizacji ślubu i wesela, służymy naszym doświadczeniem i pomysłami. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego, ale na życzenie klienta dojeżdżamy poza ten obręb. Możliwy jest odbiór osobisty. Wysyłamy także kurierem. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Pary Młode i życzę dużo szczęścia i miłości w tej nowej drodze życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercia1906
Witam jesli mogłabym polecic jakis zespół na wesele to bedzie to oczywiscie zespół FAZA http://www.planujemywesele.pl/16591-faza grał u mnie na weselu naprawde chlopaki wymiataja...uwielbiam ich,bardzo zgodni,nie robia zadnych problemow i nie sa drodzy.... rowniez zespół efect tez fajny zespol,byłam na ich weselu,tez fajnie chlopaki graja.byłam tez ostatnio na weselu i grał zespół impress,powiem szczerze zawiodlam sie.graja fajnie,szybko,rytmicznie ale nie idzie sie znimi dogadac,sa nie mili,wulgarni,wielu piosenek nie chca grac,graja tylko swoje piosenki,innych nie..takze nie polecam zespolo impress...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.KUBA
Wita Kapela Negro. Jesteśmy młodym zespołem ze Szczyrzyca. Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie. Tzw wyprowadzkę gramy w składzie basy skrzypce akordeon trąbka klarnet. Więcej informacji znajdziecie tutaj http://www.planujemywesele.pl/25737-kapela-negro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowskizespolefekt
Jeżeli jeszcze aktualne i okaże się, że termin mamy wolny, to skontaktuj się z nami, chętnie i niedrogo zagramy u Ciebie. Jeżeli chcesz obiektywnych informacji o nas, to możesz znaleźć w kilku miejscach, myślę, że obiektywnie to w "sufler młodej pary" z targów ślubnych 2008r. przy ul. Klimeckiego pomoże Ci, bo tam zajęliśmy 3 miejsce publiczności na 6 kapel dopuszczonych przez jury z 74 , które przystąpiły do eliminacji w kategorii "na żywo", a sito było gęste. Ja mogę Cię zapewnić, że na ok. 350 wesel słyszeliśmy tylko podziękowania na koniec i od gości również, więc też możesz sprawdzić to na forum. Na pewno ktoś był na weselu z nami. www.kapela-efekt.pl (tam kontakt bezpośredni z nami - odpowiemy) PRZY OKAZJI: Pozdrawiamy wszystkich zwolenników zespołów grających wyłącznie NA ŻYWO, bo tylko takie kapele są gwarantem udanej zabawy wszystkich Twoich gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Danusia
Z czystym sumieniem poleciłabym zespół Pianoband :) Grali na weselu mojej przyjaciółki, w Limanowej. Muszę szczerze przyznać, że jest to na chwilę obecną najlepsza grupa muzyczna z jaką miałam przyjemność wspólnie bawić na na imprezie okolicznościowej. Ale to już samemu trzeba się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Danusiu a jaki on mają skład? I na czym grają? Można prosić o więcej informacji o tym zespole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem moge polecić zespół IKARBAND z Sosnowca. Rewelacyjnie grają, niesamowicie śpiewają, konferansjerka na wysokim poziomie, można sobie dobrać repertuar według własnych upodobań, prowadzą fajne zabawy, prowadzą imprezy również w języku angielskim (jeśli sa goście z zagranicy). Naprawdę warto w nich zainwestować, bo miłe wspomnienia zostają na całe życie :-) Demo można posłuchać na: www.ikarband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge polecić www.yokomusic.pl , uczciwi i faktycznie wymiatają ,każdy z nich jest mega dobry w tym co robi. Jak chcesz typową biesiadę to oni chyba nie zajmują się takim repertuarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StudioPinezka
Dynamiczne, romantyczne, stylizowane... - jakie mają być Wasze fotografie ślubne? Wykonamy takie, które będą oddawały Wasze pragnienia, pasje i relację między Wami. Realizujemy wszystkie pomysły, a także starannie wykonujemy standardowe reportaże. Podczas uroczystości ślubnej jesteśmy niewidoczni, w trakcie wesela wprowadzamy serdeczną atmosferę, a na sesji plenerowej... Jest moc! ;) Technicznie - jasne szkła, bardzo dobre aparaty, profesjonalna obróbka, światła, tła, rekwizyty, foto-ścianka (hit!) www.studiopinezka.pl Fotografia ślubna, Fotograf ślubny, zdjęcia ślub i wesele, plenery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj są niezłe zespoły www.fruitymusic.org/content/blogcategory/8/9/ a tu dj's www.fruitymusic.org/content/blogcategory/27/11/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu są fajne propozycje didżejskie www.muzycznecentrum.pl/dj_wesele.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę pod uwagę dwa zespoły: "4play band" oraz "FireBand" (tylko krakowski, bo są różne, mnie chodzi o ten, w którym na wokalu jest Ola Pieczara, znana m.in. z Voice of Poland). Oba nie grają disco polo. Ma ktoś jakieś opinie co do tych zespołów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABG
Ktoś powyżej pytał o skład Pianoband, otóż wchodzą wokalistka oraz czterech muzyków. Poza tym z tego, co wiem, grają na terenie całego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka09
Pianoband to świetna kapela. Bardzo ich lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin s 200
Osobiście polecam www.lux-star.pl są niezawodni , cenowo jestem bardzo zadowolony zespoły idealne na wesela i tego typu imprezy dodatkowo Dj-e i możliwość zamówienia obsługi jak kelnerki barman itd polecam bo naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół BroMaBand Wieliczka
Zespół występuje zawsze i wyłącznie w 100% na żywo nie korzystając z gotowych aranżacji, podkładów, dysków, loopów itp. W 6-osobowym składzie mamy dwa wokale kobiece i trzy męskie co pozwala na lepsze aranżacje oraz wykonanie granych utworów i nie stwarza imprezowej monotonii. Pełne zaangażowanie całego zespołu w każdy występ oraz energia płynąca ze sceny to niezaprzeczalny atut, który wraz z bardzo zróżnicowanym repertuarem sięgającym przedwojennych szlagierów, aż po najnowsze hity, pozwala na świetną zabawę tak starszemu jak i młodszemu pokoleniu uczestników zabawy. Świadczymy pełny zakres usług muzycznych: na studniówkach, przyjęciach, zabawach sylwestrowych oraz weselach + (oprawa muzyczno wokalna w kościele). Prowadzimy również konferansjerkę w jęz. angielskim. Dysponujemy bardzo dobrej klasy sprzętem nagłośnieniowym (6500W mocy) i oświetleniowym (typu ledy, lasery)+ wytwornica do dymu. W składzie zespołu instr: skrzypce, akordeon, instr. klawiszowe, git. elektryczna, git. basowa, perkusja akustyczna (dodatkowo nagłaśniana), instr. perkusyjne typu chimesy, shakery, marakasy itp. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową www.bromaband.pl Tel. 691437096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespol MaliBo :) grali u mnie na weselu normalnie pelna energia super kawalki czego wiecej chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZespolS O S
****Zapraszamy do oglądnięcia filmiku z naszej próby, który pokazuje, jak gramy na żywo!**** http://www.youtube.com/watch?v=ID9PxmFixGU **Strona internetowa** www.sos-band.pl Kontakt: 513 927 220 661 866 615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem mogę polecić zespół FAZA z Michałowic grali u mnie na weselu. Chłopaki dają czadu, muzyka pod nogę praktycznie dla każdego. Wychodząc goście pytali skąd mamy taki zespół :) Opinia gości mówi wszystko za siebie. Pozdrawiam i Polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×