Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdarrr

Zespół na wesele z Krakowa lub okolic - SZUKAM!!

Polecane posty

Gość gość
Długo się nie zastanawiałam nad wyborem zespołu i na własnym weselu Krakus Band gościłam, bo wiedziałam jak świetnie grają i się nie pomyliłam. Oprawa muzyczna w ich wykonaniu była idealna, a nawet przeszła moje oczekiwania. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ostatnio sezon na wesela i nie jedno już widziałam, ale zespół Price Tag najbardziej mi się spodobał i tylko dlatego, że był najbardziej żywiołowy jak i naturalny. Nie wspomnę już o świetnych piosenkach co wykonywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić zespół Oktan Band. Grają naprawdę niesamowicie, aż chce się tańczyć i śpiewać z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wyborze zespołu warto wziąć pod uwagę Price Tag, bo z lekkością bawią gości swoimi melodyjnymi wykonaniami i tak ogólnie nie jest tylko miło ich posłuchać, ale i popatrzeć.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy macie możesz jakieś opinie na temat zespołu life dance oraz lukas band (wojtki)? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć na co zwracać uwagę przy wyborze zespołu na udane wesele, ale mam farta, bo znam sympatyczny zespół Krakus Band , przy którym się dobrze bawiłam i nie zawiodłam się. Wykonują przyjemną muzykę dla ucha, idealną do tańca i co najważniejsze posiadają całkiem pokaźny zbiór wykonań. Aha i jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. Mieli bardzo dobre nagłośnienie, a rzadko tak bywa. Ogólnie warto ich brać w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół amber z Krakowa! Swietna zabawa i super grają! Mają zróżnicowany repertuar nie tylko to disco polo. Kazdyznajdzie cos dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję bawić się na przyjęciu weselnym, gdzie oprawę muzyczną zadbał miły zespół Price Tag o niesamowitym potencjale. Świetnie prezentowali piosenki w swoich aranżacjach, a zabawy przy oczepinach były pomysłowe i pełne wdzięku. Całą imprezę określiłbym słowem było miło, przyjemnie i tanecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ubiegłym roku miałam sezon weselny i w związku z tym spotkałam się z wieloma zespołami na żywo. Były lepsze i gorsze,aletak naprawdę najbardziej przypdał mi do gustu zespół Price Tag. Był naj bardziej profesjonalny i utalentowany, a poza tym był odpowiednio ubrany i naturalnie wykonywał piosenki. Moim zdaniem to jest kapela sprawdzona i warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam POLECAM: Zespół TwisTed3 z dużym doświadczeniem na każdą okazję Naszym atutem jest dobrze dobrany repertuar, który porywa wszystkich do zabawy, bardzo dobry wokal naszego wokalisty i chyba to, że tworzymy miły klimat uroczystości. ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ: http://tedmuzyka.wixsite.com/twisted3 Tel. 662 072 054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafika87
Zależy o jaki zespół muzyczny ci chodzi? nie wszystkim podoba się to samo i każdy ma też inny gust. Z swojej strony mogę polecić zespół weselny Twist Band http://www.twistband.pl/ potrafią rozbawić każdego, więc nie tylko śpiewają ale i zabawiają towarzystwo. Tak jak wspomniałam wcześniej są jednak tacy którzy zabaw nie lubią i wolą zespół gdzie grają starsi Panowie bez żadnych zabaw. Jeśli chodzi o ten zespół byłam na ich weselu w Wieliczce a są z Bochni raczej grają w całej Małopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamel1986
Witam. A czy ktoś bawił przy zespole PIANOBAND z Limanowej? I podzieli się wrażeniami? Czytałem że są swietni i potrafią się dostosować do gości ale słuchając ich kawałków w internecie zauważyłem że grają trochę tak bardziej pod jazz i czy na weselu też tak jest? Druzbe mam takiego zywiolowego śpiewającego pod góralska nutę i chciałbym by się fajnie zagrał z zespołem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert524624321
Jak chcesz dobry zespół na wesele to polecam Show Time a parkiet będziesz miał pełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie bawiłam się przy muzyce zespołu Krakus Band, a najbardziej podobała mi się wyrafinowane zabawy podczas oczepin. Zabawy były naprawdę śmieszne i nikogo nie obrażały, a śmiechu było co nie miara. Warto samemu sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z polecenia od znajomej miałam namiary na Price Tag i skorzystałam, co było dobrym krokiem.potrafili dobrze bawić gości melodyjnymi wykonaniami biesiadnymi i nie tylko, a oczepiny to był istny popis. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zespołem Price Tag spotkałem się na weselu u siostry, gdzie pomagałem w organizacji wesela, a przy okazji byłem gościem. Zespół ma bardzo ciekawy repertuar z każdej minionej dekady i wyraźnie stawia na żywioł, a to mi się bardzo spodobało. Prywatnie też można fajnie porozmawiać i ogólnie są spoko. Ogólnie brał bym ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół z Lublina też dobry.. www.zespol-muzyczny-nightlight.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ar33czek
A ja polecę ze swojej strony zespół na wesele showtime. Byłem na weselu z tym zespołem. Muzyczny aspekt na bardzo wysokim poziomie, prowadzenie oczepin super, wielki plus, zabawy nie oklepane i fajne jak i całe prowadzenie imprezy. Ja się wybawiłem, nie nudziłem. Była niezła impreza. Polecam -> www.showtime.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile bierze taki zespół powiedzmy za dzień wesela + poprawiny?,Bo szukam i szukam i wciąż drogo mi się wydaje. Budżet mniej więcej 2500 zł. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gargamel1986
Za 2500 raczej ciężko Ci będzie coś znaleźć 3500 za jeden dzień biorą takie przeciętne zespoły. Za jakiś fajny zespół trzeba dać przynajmniej 4000 plus ok 1000 poprawiny. Bardziej znane kapele biorą nawet 7000. Tak przynajmniej wygląda to u mnie w Małopolsce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie Krakus Band to jest sprawdzona kapela, bo na moim weselu doskonale wykonali swoją pracę z której wszyscy byliśmy zadowoleni. Dobrze też [przeprowadzili oczepiny przy których wszyscy świetnie się bawili. Oceniam ich bardzo pozytywnie i nie ma z nimi żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie www.weselegram.pl jest oferta firmy która nam poprowadziła wesele parę miesięcy temu. Bardzo fajna wpadająca w ucho muzyka, aż nóżka sama się nakręcała do tupania. Powiem szczerze, że do dzisiaj ludzie nam mówią jak się spotykamy np. podczas świąt, że się bardzo dobrze na weselu u nas bawili. Nagłośnienie, oświetlenie, cała animacja zabaw zrobione przez Dj-ów zdały egzamin. Sympatyczna, otwarta, przyjazna atmosfera bez jakiejś spiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiadałabym panów didżejów ze strony www.weselegram.pl . Oni są z Krakowa, ale do nas jechali aż pod Kielce i nie było z tym problemu. Można zamówić ich na parę godzin, albo na całą noc i poranek. Mają różne pakiety usług, są bardziej rozbudowane i skromniejsze. Myśmy brali taki zupełnie podstawowy i się sprawdziło. Wesele mieliśmy raczej kameralne, co do kosztów to dużo nam taka obsługa muzyczna nie wyszła, bo niewiele ponad tysiaka zapłaciliśmy. A wiem, że ludzie potrafią po 3-4 i więcej płacić za takie weselne granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niezapomnianą przygodę z zespołem nie ma mocnych, którzy zagrali na weselu u mojej siostry i pod każdym względem byli kapitalni. Mają świetne kawałki i super muzykę, a do tego bardzo duże poczucie humoru. Takie coś zawsze mi się podobało. Teraz jestem z nimi po słowie i mają zagrać dla mnie za dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość97
Zespół Show Time też jest ok. Jako zespół na wesele super się sprawdzili. Są z Kielc, ale na weselu ich spotkałem w Krakowie, także z dojazdem też chyba nie ma problemu. Polecam, fajny band: www.showtime.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×