Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdarrr

Zespół na wesele z Krakowa lub okolic - SZUKAM!!

Polecane posty

Gość gość
Znam tylko Krakus Band, bo widziałam ich na weselu u przyjaciela i mnie się bardzo podobali, bo dawali z siebie na weselu WSZYSTKO! Koszule trzeba było zmieniać, bo człowiek od tańca spocony chodził, mimo, że na sali klima była. TAKA BYŁA ZABAWA:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krakusi (krakus band) na wesela i wszelkie imprezy idealnie. Wiem, bo widziałam ich dwa razy. Raz na weselu u kuzynki, a drugi raz zagrali na bankiecie zorganizowanym przez firmę w której pracuję. za każdym razem się sprawdzili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLa mnie najlepsiejszym zespołem jest showtajm. Dobre chłopaki, dziewczyna dobrze śpiewa, oni też. Generalnie się wybawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta strona jest bardzo dobra, co poprzednik ją zalinkował. My tam znaleźliśmy idealny zespół na nasze wesele, a był to zespół Nie Ma Mocnych. Mają powera i są kulturalni dla gości. Wszystko zrobione z dużym taktem. Wiedzieli kiedy zwolnić, kiedy przyspieszyc i kiedy zrobić przerwę. Zespół ideał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół: Dwie Kaśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Mo Mocnych jak ktoś z okolic Krakowa, lub z samego Krakowa, to jest idealnie. Zespół pięknie zajmuje się oprawą muzyczną, cudnie śpiewają, grają. Bardzo fajnie zagarniaja gości na parkiet. Naprawdę wszyscy się przy nich dobrze bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam Krakus Band. Żywiołowi, mili i sympatyczni, a przy tym bardzo dobrze grają i śpiewają. Są świetni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKamilKraków
Na pewno nie polecamy Zespołu Remix Band Z Niepołomic. Dużo się w tym zespole zmieniło to nie to co dawniej a znamy ich sporo lat. Strona Internetowa Nie aktualna Teledyski i nagrania nieaktualne, zdjęcia nieaktualne. Skład Zespołu Zmieniony Praktycznie całkowicie , z chłopaków których znaliśmy został tylko jeden. Dla nas zrobiło się Gwiazdorstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milwalking polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zdecydowanie Nie Ma Mocnych. Maja wykształcenie muzyczne, więc nie są to podrzędni grajkowie. Mają wyczucie co do ludzi i dzięki temu wiedzą kiedy zwolnić a kiedy przyspieszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj spectrum jedyny wart polecenia! super zabawa w przystępnej cenie, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas grał KrakusBand, sprawdził się więcej niż rewelacyjnie. Wszyscy, bez wyjątku mieli na następny dzień zakwasy. ;D profesjonalni muzycy, preofesjonalna obsługa i prowadzenie i do tego w przystępnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel433234
Byłem na weselu w roli gościa i grał zespół showtime z Krakowa. Najlepsza impra w życiu. Robili krótkie przerwy i w ogóle był ogień. Ja lubię jak jest muzyka mocna i idzie się wytańczyć. Z nimi nie schodziłem z parkietu. Można brać bez żadnych obaw. stronka to showtime.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas rok temu grała kapela Nie ma Mocnych z Bukowiny. Sprawdzili się rewelacyjnie, wszyscy goście do tej pory wspominają nasze wesele i pytają o kontakt do zespołu. Sprawdzili się lepiej niż rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krakus Band z samego Krakowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z całego serca polecam DJ Roberta Dumę! zakochasz się od pierwszego dźwięku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zakochałam się w dźwiękach zespołu Krakus Band!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast zespołu polecam DJa, a w szczególności DJ Pride, daję sobie rękę uciąć, że Was nie zawiedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle ;) to polecam Nie Ma Mocnych. Nie ma lepszej zabawy niż z tym zespołem. REWELACYJNI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Karakus Band. Bardzo fajny weselny zespół, który powoduje u gości uśmiech na twarzach i to, że nie chcą schodzić z parkietu. Super po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Największy zbiór zespołów z Krakowa ale również z całej Polski znajdziesz tutaj:
https://www.gdziewesele.pl/oprawa/zespol-dj

Polecam ja osobiście byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Ja z przyjemnością mogę Ci zaproponować moim zdaniem coś oryginalnego i pięknęgo w dniu  twojego ślubu a mianowicie Duet Skrzypków z Krakowa pod nazwą "Śpiewające skrzypce", który zajmuje się oprawą wesel i różnych uroczystości rodzinnych. Mają bogaty repertuar utworów zarówno tych klasycznych jak i filmowych. Spełniają też muzyczne pragnienia gości. Osobiście miałam okazję zweryfikować ich talenty na chrzcinach mojej córki. Niezapomniane wrażenia i wspomnienia na lata.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

najlepszy nie tylko w okolicy, ale na całym świecie jest bez wątpienia Siwy Dym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Oliwia prawdę prawi - najlepszy zespół na świecie i w całym wszechświecie to oczywiście Siwy Dym, każdy, kto ich słyszał potwierdzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja polecam Krakus Band. Oni dają z siebie na weselu 200%. Wiedzą co to jest praca i swoją pracę szanują jak i szanują wydane przez państwa młodych pieniądze i się nie obijają. Ładnie muzykują i robią krótkie przerwy. Oczepinami też nas zachwycili, bo było wesoło, ale nie wulgarnie. Klasa zespół sama w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×