Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdarrr

Zespół na wesele z Krakowa lub okolic - SZUKAM!!

Polecane posty

Gość Beata

Jak chcecie mieć naprawdę piękną oprawę weselną, to warto pomyśleć o Śpiewających Skrzypcach. Jak ktoś ma gust, to się z nimi skontaktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T...erek

Ja polecam Zespół Twist Group, grali na naszym weselu i jestem bardzo zadowolono, co ważniejsze są w stanie poprowadzić dwujęzyczne wesele, po angielsku i niemiecku - mi zależało na angielskim z powodu rodziny ze strony męża. Dzięki nim nie musiałam się martwić, że są pozostawieni sami sobie i wykluczeni z zabaw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T...erek

Zespół Twist Group jest naprawdę fajnym zespołem na takie wydarzenia, miałam okazję bawić się kiedyś z nimi i bardzo dobrze to wspominam, od pierwszych taktów porwali wszystkich do tańca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi

O tak, ja też zdecydowanie polecam Zespól Twist, są naprawdę genialni, z tańce przy ich muzyce to najprawdziwsza przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Super zespół twist . Szeroki repertuar muzyka genialna . Dla mnie rewelacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Zespół twist jest najlepszy , grają rewelacyjnie , goście bawią się świetnie , jest opcja piosenki na zamówienie , dzięki temu goście nie będą się nudzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Powiem krótko! Nie Ma Mocnych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regulamin

Zespoły weselne proszone są o niespamowanie. Nie wstyd wam tak natarczywie za darmoszke sie reklamowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka

Polecam zespół Nie MaMocnych. Widać, że grupa ma właściwe podejście do swoich obowiązków, a także potrafi dać z siebie wszystko i zadbać o dobry humor gości weselnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa
8 godzin temu, Gość malutka napisał:

Polecam zespół Nie MaMocnych. Widać, że grupa ma właściwe podejście do swoich obowiązków, a także potrafi dać z siebie wszystko i zadbać o dobry humor gości weselnych

Malutka, a po czym widać, że grupa Nie MaMocnych ma własciwe podejscie itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ze swojej strony z przyjemnością polecam Zespół Sempre. Fantastyczny repertuar oraz poczucie humoru. Nasi goście byli bardzo zadowoleni i tańczyli do białego rana aż żal było kończyć wesele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajn

Gorąco polecam zespół Cover Band Bochnia 🙂

Najlepsi!!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia

Po weselu mojej kuzynki nie mogę wyjść z podziwu nad umiejętnościami muzycznymi i organizacyjnymi dla zespołu Sempre.Świetne przeboje, głosy i zabawy oczepinowe. Nigdy wcześniej tak dużo nie tańczyłam na żadnej imprezie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macia

Polecam zespół Siwy Dym. Potrafią świetnie poprowadzić zabawę, bardzo sympatyczni i dowcipni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor i Katarzyna

Zespół sempre to rzeczywiście wspaniały wybór. Z naszej strony możemy powiedzieć, że to była najlepsza decyzja w życiu. Zarówno my jak i nasza rodzina mamy super wspomnienia z dnia wesela i dlatego polecamy też innym parom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Piekarski

Sempre zawsze najlepsi zarówno pod względem repertuaru jak i prowadzenia. Nie ma osoby, której by nie porwali do tańca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość User
Dnia 24.10.2019 o 12:29, Gość Krzysiek Piekarski napisał:

Sempre zawsze najlepsi zarówno pod względem repertuaru jak i prowadzenia. Nie ma osoby, której by nie porwali do tańca. 

Pijecie wódkę na weselach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Zespó Nie Ma Mocnych. Robią Bardzo fajną zabawę, dbają o gości i mają bogaty repertuar, kt óry każdemu się podobał. repertuar praktycznie od Disco polo, italo disco po pop i rock. Super zespół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna
Dnia 9.11.2019 o 19:55, Gość daria napisał:

Zespó Nie Ma Mocnych. Robią Bardzo fajną zabawę, dbają o gości i mają bogaty repertuar, kt óry każdemu się podobał. repertuar praktycznie od Disco polo, italo disco po pop i rock. Super zespół!

jakie dlugie przerwy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina M

Sempre są zawsze najlepsi! Piękne utwory, muzyka, organizacja i kontakt z publicznością, którego można pozazdrościć. Bawili się młodzi i starsi bez wyjątku. Takich głosów z przyjemnością słucha się do rana. Wesele moje kuzynki obłędne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Może zapytaj tam gdzie organizujesz wesele, może mają coś do polecenia, ja tak zrobiłam z niektórymi rzeczami, organizowałam w Best Western Premier i prosiłam ich o kilka rad, byli bardzo pomocni za co jestem im wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Zakrzewska

Zespół, który z całego serca polecam to Sempre z liderem panem Tomaszem Szlachtą. Osoby z dużym doświadczeniem scenicznym i super głosami. Zapraszam do wejścia na ich stronę oraz do kontaktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość us.
8 godzin temu, Gość Iwona Zakrzewska napisał:

Zespół, który z całego serca polecam to Sempre z liderem panem Tomaszem Szlachtą. Osoby z dużym doświadczeniem scenicznym i super głosami. Zapraszam do wejścia na ich stronę oraz do kontaktu. 

płacicie podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singlee band

:classic_blink:Nie polecam zespołu Singlee band. Kiedyś grali super, teraz różnie bywa. Zaczęli zmieniać skład. :classic_sad::classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singlee band

:classic_blink:Nie polecam zespołu Singlee band. Kiedyś grali super, teraz różnie bywa. Zaczęli zmieniać skład. :classic_sad::classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

a słyszeliście o zespole Siempre?? Dla mnie super kapela. Grali na weselu u kuzyna. Bardzo warto wziąć ich pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
Dnia 8.08.2019 o 19:40, Gość ciekawa napisał:

Malutka, a po czym widać, że grupa Nie MaMocnych ma własciwe podejscie itd?

Po tym jak podchodza do swojej pracy. Po ich zaangażowaniu w wesele. Robią wspaniałą oprawę muzyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie furrore robi zespół Nie Ma Mocnych!! Super zespół z bardzo fajnym poczuciem chumoru. Mega można się przy nich wybawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×