Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nimmka

jakie PREZERWATYWY

Polecane posty

Gość nimmka

jakie prezerwatywy najlepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_one
durex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...boje sie ...
te najdrozsze nie musza byc najlepsze.....robilam to w takich za 3.90 i za 11.90 i okazało sie wrecz przeciwnie.....droga pekla ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new_one
ja ufam tylko durexom, ale masz rację to chyba przyzwyczajenie, najdroższe nie muszą być najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka23
my uzywamy tylko durex, chociaz raz zawiodly, ale to byla nasza wina. tylko durex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka23
my kupujemy rozne, najlepsze sa te super cieniutkie, mhmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durexy ja lubie czekoloadowe moj facet te z autkiem :):) nie lubie unimila brzydko pachna i sa dziwne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wrecz przeciwnie- unimil
polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie z Lidla
Firma Mondos. Nie odbiegają jakością od Durexów, a kosztują 7zł / 12 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madle22
durex - te owocowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miętowe durexy też są super poza tym z owocowych lubię zapach truskawki, czekoladowe natomiast pachną jak kakao (niefajnie) te z autkiem bodajże są prążkowane ale prążków wcale nie czuć:\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma doskonalych gumek...wiadomo jak sie nie szaleje to prawie kazda przetrzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawlo
coś wam 'powiem' - przez jakiś czas używałem prezerwatyw durex- bo "najlepsze"ok. 30 sztuk z czego dwie pękły (wiem jak je należy zakładć) w związku z czym stwierdziłem że nie ma sęsu przepłacać i kupiłem,raczej przypadkowo, prezerwatywy o nazwie MONDOS w Lidlu za bagatela 7 zł /12sztuk.Używam je już ok 2.5 roku - ok. 300 sztuk na pewno wykorzystałem i ZADNA NIE PĘKŁA!!!więc mówcie co chcecie ale durexy są zdecydowanie przereklamowane i zaDROGIE! POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam durex nigdy nie zawiódł ;) A używaliśmy classic i głównie te z potrójną warstwą i środkiem nawilżającym chyba się nazywają extra save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eggg
mi też pękały durexy, a żadne inne TAŃSZE prezerwatywy nie... Nie zawsze to co droższe jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że tańsze prezerwatywy sa produkowane przez Durexa i Unimila, ale sprzedawane pod inną nazwą, dlatego tańsze. a felerne sztuki zdarzają się pod każdą marką. Dlatego wybrałam tabletki i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IS-22
używałem Durexów... w Słowacji jak byłem z dziewczyną to w sklepach były jedynie Mondosy 1,5 euro za 12 szt. jakością takie same jak Durexy i teraz w kraju takie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też Polecam Te MONDOS z lidla nie pekaja nie zeslizgują sie. A durexy ciagle pekały.. zwłaszcza jak sie "wkłada pierwszy raz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
Coś musi w tym być, że ludzie polecają prezerwatywy z lidla. Koleżanka zrobiła test i nalała do niej 2 litry wody, prezerwatywa się rozciągnęła, ale nie pękła.Ja kiedyś stosowałam unimil i byłam zadowolona, ale to było daawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentakaa
Też polecam, z kolei my z koleżankami też robiłyśmy im test na zawartość powietrza. Nie pękły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela98
durexa nie polecam ostatnio zaliczyliśmy wpadkę wiem, ze wszystkie są wadliwe ale odradzam stosowania jako jedyny srodek anty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przem
A ja ze swoją dziewczyną na prezerwatywach Mondos już przy pierwszym użyciu się zawiedliśmy. Pierwsza z paczki zakupiona w Lidlu pękła, gdy kochaliśmy się w drugiej przez nas ulubionej pozycji. Durex oraz Unimil jeszcze nigdy nam nie pękł ani się ześlizgnał. Wiedzę i doświadczenie w użyciu gumek mamy choćby ze względu na staż użytkowania ;-) Krótko mówiąc nie polecamy Mondosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były po bieznikowaniu-regenerowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×