Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwertygirl

Kto ogladal kiedys serial POKOLENIA?

Polecane posty

Gość qwertygirl

WLasnie sobie przypomnialam, jak ogladalam kieds serial "Pokolenia" Nie pamietam dokladnie, kiedy to puszczali, ale chyba tak gdzies w 1993/4 roku. Mialam wtedy 10 lat i uwielbialam ten serial. Nie pamietam dokladnie juz fabuly i aktorow, ale przypominam sobie dwoje bohaterow: blondynke Sam Whitmore i jej chlopaka Kyla Mastersa. On mieszkal w mieszkaniu, ktore kiedys bylo chyba remiza strazacka, bo mial tam taka rure po ktorej zjezdzal sobie na parter. Pamietacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esperanzaaa
Też to oglądałam!! Uwielbiałam ten serial!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupio sie skonczyl
zaczeli nowe watki i :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też oglądałam
i kochałam się w Kylu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo ja tyz
oglądałam pamiętam taka niezrównowazoną dżinę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez to ogladalam
ale to bylo wczesniej, gdzies 90-91 rok. pamietam Monike, jej ciocie (he he) Kelly (blond) i Moniki policjanta z wlosami ala Richard Marx. I byla tam tez rodzina Marshallow (czarni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertygirl
Jezeli puszczali to wczesniej, to musialam to ogladac jako 8 latka:) I tez mi sie strasznie podobal Kyle Masters. Pamietam jeszcze jakiegos starego goscia, ktory chyba prowadzil hotel i chyba tez byl przez jakis czas z Sam i przyjaciolke Sam- Monike, ktora zamknela Sam w jakiejs sali z gazem. Sam wyladowala w szpitalu i kiedy przyszedl Kyle to go odprawila, bo byla z tym hotelarzem. Pamietam tez takiego mlodego murzyna Adama. A film sie skonczyl, jak taki starszy murzyn byl w lozku z jakas murzynka i dostal zawalu. Bez sensu sie skonczyl ten serial.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też to pamiętam
z wczesnej młodości.... I takie zdanie utkwiło mi na całe zycie " O mój Boze! Sam jest sama";) Ktos na nią polował, a zdanie to wypowiedział taki stary dziad, chyba jej mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaka
ja ogladalam ale nie pamietam o czym byl, ogladalam tez dzien za dniem i domek na preri na ktorym plakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhihihihihyiydesdtx
pamietam, pamietam... ale tylko ze ogladałam kiedys taki serial... no i imie kyle kojarzy mi sie... a pamietacie santa barbara??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emizdunia
pokolenia były swietne a zwłaszcza Sam uwiełbiałam.a w dzień za dniem uwielbiałam chłopakaRebeki (siostry Corcego_, którego grał Chad Lowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to tam była murzynka Dorin? Bo jesli tak to oglądałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggggggggggggg
chciałabym wrocic do tych czasow(szkoła podstawowa) ale z dzisiejszą wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam 16 lat i naśladowała
m Sam Whitmore :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertygirl
Widze, ze nie tylko ja to ogladalam:) Przypomnial mi sie taki odcinek, kiedy Sam pod nieobecnosc Kyla wystroila mu mieszkanie, pamietacie? Albo jak wyszedl z wiezienia brat Kyla i zamieszkal chyba z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęcza kolorowa
Też oglądałam. mialam tak 16-17 lat. Te czasy... jak miałam do szkoły n a drugą zmianę, to jeszcze rano zdążyłam obejżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pamiętam tak troche miałam jakieś 8 lat, kojarzy mio się Adam (czarny) i ten lekarz co miał taką ładną córkę Monicę? niewiem niepamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia29
pamiętam ten serial kochałam się w kaylu chłopaku sam był boski .Szkoda tylko że skończył się tak dziwnie ;fajnie by było gdyby go powtóżyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJO JA TEż TO OGLąDAłAM TAK SIE GłUPIO SKOńCZYłO! JA TEż SIE KOCHALąM W TYM MASTERSIE! A KTO GO GRAł KOJAżYCIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze ogladalem
"Santa Barbara" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez go uwielbiałam, szczególnie tego gościa od Sam. Myslę, że nie warto, aby go powtarzali. Dzisiaj bylby już śmieszny, straciłby ten swój urok. To samo było np. z Dynastią, dzisiaj te filmy są nie do upatrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota ma kota i psa
ja pamietam maye-piekna mulatke i adama ktory sie w niej kochal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×