Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość niedobry mąż

Moja żona pieprzyła się z 4 innymi facetami

Polecane posty

Gość gość
Co ma znaczyc ze masz zaufanie do swojej zony jak ona pozwala sie zerznac 4 facetom? Rozumiem ze nie pozwolilaby na to, wtedy mozna jej ufac, ale tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mążma dużego i absolutnie całkowicie zaspokaja seksualnie.Nawet wyszłam z propozycją by wyciągnąć z depresji koleżanki mojej,którą zostawił chłopak.Mamy dość często spełnioną wspólnie noc we troje.Podoba mi się gdy mż robi minetke koleżance potem mi a koleżanka na jezdzca się kocha z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli80
Mnie miało dwóch kolegów męża i On było super robili co chcieli chyba przez 3 godziny, wszyscy skończyli we Mnie . Mamy zamiar to powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz rację ,ze poniecenie jest mega gdy jęczy żonka pod obcymi k****ami w obecności meża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqqq
A mnie kręci mój facet ja i przynajmniej dwie inne babki, albo trzy, ale to narazie fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś chyba ludzie nie mieli tak pomieszane w głowach. ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom zdecydowanie odbija, a wierność przeminęła z końcem 20 wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mnie zdradził: ( serce pękło Ale czas leczy rany, zaczęłam i ja przyprawiac mu rogi. Na początku z czystej ciekawości jak to jest być p"gm przez kogoś innego, jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia i dziś uważam że poznałam co to znaczy seks stanowczo za późno, jednak nadrabiam co by mieć kolorowe wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys szfagier byl i popilismy zona zasnela a ja z mim siedzielismy obok niej zaczolrm jej macac cipke zaczela robic sie mokra ipowoli ruszala tylkiem reka zlapala jego pale i mu masowala w pewmym momemcie rozkraczyla nuzki zdiolem dol pidzamy i oboje zabtalismy sie za jej cipke i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się najpierw języka polskiego kolego wyżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto popisze o fym jak inni walili jego zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co, nudzisz się w Święta, dziecko, dopiero we wtorek do szkoły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle 0/10 w twoim wykonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym chciała tylko mąż jest zazdrosny i mi nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zrób to bez meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciał tylko żona nie pozwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę bo się wstydzę, jakby był ze mną to dodałby może mi odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żartuj z tym wstydem, ja też się wstydziłam dopóki mi nie wsadził swojego wielkiego k****a, teraz nie ma już wstydu, jest tylko rozkosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z początku byłem zły że się puściła na wyjeżdzie, ale jak z wyjazdów wracała miła i chętna do seksu ze mną już nic nie mówię, czasem tylko spytam jak było, trudno się mówi, ma okazję to korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją też dymają różni faceci i nic jej przez to nie ubyło, w domu jest wzorową matką dla dzieci, no i prawie wzorową żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz Minecraft
Dobra jest ta twoja żona... Ile ona ma lat? Będą dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dwóch jednej nocy i pojedyńczo oczywiście tylko kilka razy mnie ujeżdżali jeden po drugim, ale to dla mnie za dużo zerżnęli mnie że wszystko bolało mnie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja na jednej imprezce firmowej zaliczyła dwóch ale nie po kolei. Najpierw jednego wyciągnęła na spacer na ktorym był lodzik do końca. Wrócili, jej było mało wiec zbajeorwala drugiego i z tym od tylu szybki numerek do końca na zapleczu. Zerżnął ja pięknie bo jak wróciła była jeszcze cała mokra w środku od niego. A jakie miała qrwiki w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na jednej z imprezek mąż udostępnił dwum facetom i on kończył sztafetę oczywiście za moją z moja akceptacją.Gdy rozmawialiśmy w domu na ten temat ja dziękowałam mężowi za taki seks w grupie.Spytałam czy nie miał zazdrości o moja cipkę odpowiedział,że go jarała taka myśl od dawna i mógł zrealizować. A co do zazdrości o mnie stwierdził,że cipka się nie wymydli gdy ją zerżnie kilku facetów naraz.Byłam troszkę w szoku po tym stwierdzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona była cnotką, przez kilka lat tak było, aż pojechała na jakąś imprezę z firmy, potem jeszcze wiele razy jeżdziła, awansowała w pracy, podwyżka goniła podwyżkę i wszystko było ok, niedawno zaprosiła koleżankę do nas, popiliśmy sobie dobrze i koleżanka zaczęła wspominać te wyjazdy, włosy mi dęba stanęły jak opowiadała że ja we 4 rżnęli na zmianę, żonka się zaczerwieniła i próbowała ją uciszyć ale skutek był odwrotny, dowiedziałem się że moją ''cnotliwą''żonkę też dymali po kolei przez całe wyjazdy, przyznała że czasem nie pamiętała ilu facetów ją rżnęło na danym wyjeżdzie, chyba to będzie już koniec naszego małżeństwa po 28-ośmi latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie badz glupi - masz skarb w domu i chcesz go stracic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie żaden skarb tylko r*******e piżdzisko i wielkie rogi na mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chce to niech się pieprzy, ważne że wraca do domu. Niech spełnia fantazje, życie jest krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie że mogłem i zaspokajałem ją pod każdym względem, tylko że ona na co dzień to nie piła alkoholu a tam piła i to podobnież ostro, tłumaczyła się głupio że to z powodu alkoholu puszczały jej wszelkie hamulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×