Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość niedobry mąż

Moja żona pieprzyła się z 4 innymi facetami

Polecane posty

Gość 123

Zabawa kręcąca...ale nie wiem czy bym gościowi później gęby nie obił...diabli wiedzą jak człowiek zareaguje na taki widok - jak ktos Ci kobiete obraca. Raczej nie bede probowal...mam dość ciężką rękę przez którą już miałem problemy...lepiej nie kusić losu znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr
Dnia 3.03.2007 o 21:25, Gość niedobry mąż napisał:

Dokładnie tydzien temu udało mi sie spełnić kolejna moja fantazję 🙂 Fantazja ta polegała na tym, że urządziliśmy sobie w domu małą imprezke typu gangbang. W imprezie brała udział moja zonka, ja i czterech naszych znajomych swingersów 😉 Nie była to impreza czysto seksualna tylko powiedziałbym rozrywkowa. Były tańce, wódeczka, śpiewy, oglądanie telewizji ale głównym motywem był seks 😄 we wszystkich mozliwych konfiguracjach. Zaczeliśmy o godzinie 19 a skończyliśmy o 2 w nocy. Strasznie mnie podniecało kiedy jeden facet po drugim brali sobie moja zone a ona posłusznie robiła co tylko chcieli 🙂 Ten kto tego nie przeżył nigdy nie zrozumie jakie to podniecające kiedy obcy faceci na twoich oczach posuwaja twoja żonę. Mysle jednak, że to doświadczenie tylko wzmocniło nasz związek i pokazało nam jak bardzo się kochamy. Nie jest to na pewno zabawa dla każdego. Trzeba przede wszystkim ufać partnerce/partnerowi a nie każdy to potrafi. Jesli jednak ktos ma zaufanie do partnerki/partnera to niech spróbuje. Doznania i emocje sa niesamowite :classic_cool:

J swoją kocham i nigdy tak bym nie chciał. Współczuję chorej głowy. Nastepnie z koniem z psem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czterema innymi? Kurczę, to brzmi niesamowicie seksownie... Jakby ktoś miał coś ciekawego do powiedzenia, to pisać na zonqi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią poznam dojrzałą kobietę na sex spotkania bez zobowiązań, mile widziane też dominujące kobiety 663 244 553 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×