Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Diablos1981

Mieszkam w UK-mam 25 lat.Oferuje prace oraz mieszkanie w zamian za

Polecane posty

ja jestem wlascicielem tego topicu.Podam pare detali zeby to bardziej uwiarygodnic.Mieszkam w Irlandii Polnocnej.Miejscowosc wypoczynkowa nad samym brzegiem oceanu atlantyckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze nie
ktos musialby byc w calkowiej desperacji zeby sie sadzic z arabami za kase albo bez,oni sa oblesni,pracuje wrestauracji,gdzie szefem jest arab to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boa
Moze wyslij zaproszenie temu człowiekowi z Rosji.Moze i Tobie i Arabom da radę??? http://video.interia.pl/obejrzyj,film,16387,sortuj,v,st,24H,pozycja,114,Sowietskij_czie%C5%82awiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ze nie jestes chetna, nastepna pani wiec. oferuje wysokie zarobki, fajne mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam zwyczajnej dziewczyny ktorej moge pomoc prace oraz zaoferowac jej mieszkanie wraz ze mna.Nie do zadnej agencji ani nic podobnego.Poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze nie
no wlanie co po prostu???napisz wkoncu po polslu co ona ma tam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolś, rozwalsz mi temat, idz se szukaj gdzie indziej swoich cnotek, ja tu szukam kobiet do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na pytania-chetnie odpowiem.Oczywiscie chcialbym wiedziec cos rowniez o Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma dupe dawac obiad gotowac skarpetki i gatki prac :o ot to wszystko aha i jeszcze by mogla na wszystko zarobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam dobrego towarzystwa milej dziewczyny.Jezeli ktos postrzega to w inny sposob to nie moja sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka82
ale z ciebie debil :O wejdz na sympatyie poznaj fajkna dziewczyne i moze zapros na weekend i zobaczycie co dalej :) Jak sie spofdobacie sobie to przyjedzie, znajdzie p[race...Nie mozna tak normalnie? Oczywiscie nieee , po co sie wysilac skoro mozna od razu napisac ze chce sie dupy do ruchania :O jestes zalosny!! I taka do ciebie przyjedzie na jaka zaslugujesz leniu :O Myslisz ze kasa to wszystko??? Debil, powodzenia, przyjkedzie oskubie cie z kasy i worbi w dziecko :O Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj.Jestem chętna do pracy.Pochodzę ze wsi i u mnie jest bieda.Próbowałam się zahaczyć w Warszawie ale bez znajomości trudno jest o dobr ą pracę,więc sprzątam w firmach.Ile mogę zarobić pracując u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna z ofert pracy ktora moge zaproponowac to praca w kasynie przy liczeniu pieniazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze ntak
dziwka to chyba jestes ty Mieszkam za granica,co prawda w Niemczech nie Anglii,ale nie spotkalam sie jeszcze z takimi textami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikarurza
Odbierz prosze meila DiablO1981 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Skuwko-po pierwsze musze cos wyjasnic.Nie bedziesz pracowala u mnie.Ja tylko zalatwie Ci ta prace.Jest latwo i przyjemnie.zarobki takie jak w UK.Z ta mala roznica ze w Irlandii polnocnej mamy tansze zycie. :) przykladowo mozesz zarabiac okolo 6funtow za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzebujesz znajomosci jezyka angielskiego.Sa rozne prace w pobliskich hotelach,pubach itp.Generalnie jest w czym powybierac.Jezyka mozesz sie nauczyc w darmowej szkole jezyka tutaj ,no i w miare mozliwosci oczywiscie ja pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............czyli na własny koszt muszę polecieć do Dublina a co będzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablo a mi bys tez pomogl ?? :> huehue potrafie tez byc mily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz czemu
Powiedz lepiej czy mieszkasz sam i gdzie pracujesz...To duzo powie o tobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dublin to tak naprawde stolica innego kraju a dokladniej Irlandii.Ja znajduje sie w Irlandii Polnocnej ktorej stolica jest Belfast.Trafilas jednak poniewaz najlatwiej dostac sie tu poprzez Dublin.Z tamtad moge Cie odebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hard-ale Tobie nie zaoferuje mieszkania ze mna...wybacz.Jednak o jakiejsc pracy mozemy pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×