Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

sprzedam suknię z dłuugim trenem

Polecane posty

suknia 3- częściowa: gorset, spódnica i odpinany tren dł 2,5 m. rozmiar 38/40, wzrost 162 + obcasy. suknia w kolorze złamanej bieli, gorset i dół spódnicy haftowany w delikatne srebrne kwiaty, i slicznie mieniące się koraliki. jest to suknia firmy Herms, model gerry, ale nie wiem czy w necie znajdzie się jakaś fotka. cena: 500zł ( nowa kosztowała 2600zł.) do tego dorzucę białe pończochy( oczywiście nowe- miałam drugie na zapas, ale się nie przydały), welon, rękawiczki, halkę z kołem, i jak bedą pasować to buty :) fotki na maila, przymiarka w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej autorko
zapodaj zdjecia, jak nie ma w necie to wstaw na www.fotosik.pl i daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakdifo
ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111 hop
nie kupie tej sukienki, niestety gosrety juz nie są w modzie :( Poza tym pani młoda na zdjęciach jest o wiele grubsza ode mnie... Powodzenia w znalezieniu kupca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie kupisz to po co sie tu w ogóle wypowiadasz,niepożądane są w tym miejscu twoje słowa, zupełnie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie ze gorsery sa w modzie:) przejrzyj sobie jeszcze raz kolekcje:) aha i zaloz przy tym okulary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za wypowiedz :) komentarz 1111111 czytałam, ale ignoruję takie teksty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia Tuchałowa
a gdzie ten tren?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tren widaćna zdjęciu z kościoła i przed kościołem. z przyczyn praktycznych zdjęłam go na wesele- raczej ciężko byłoby w nim tańczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy suknia firmy Herm's model Gerry rozm. 38/40 jest nadal do sprzedania? Czy jest uprana? Czy można ją przymierzyć w Warszawie? Jak można się z Panią skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×