Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzzanna

makijaż w Lublinie kogo polecicie?

Polecane posty

Gość zuzzanna

Za 2 miesiące biorę slub. W sobotę bylam na makijazu ślubnym próbnym w Scarlett. Wyszłam cała zryczana. Nie mam idealnej cery, skończyłam 34 lata więc mam drobne zmarszczki i makijaż wszystko uwydatnił. Ponadto mam ecri suknię ślubną a majkiajzystka obrysowała mi moje niebieskie oczy na niebiesko w kącikach przy nosie nakładając żółty cień. Przez łzy rozpuścił sie tusz. Wyglądałam koszmarnie i na 50 lat. Zapłaciłam za niego 60 zł i w tą cenę nie wchodziła żadna poprawka tym bardziej, że wizazystka upierała się, że jest ok i żebym kogoś sie spytała. no wiec rodziców zatkało a koleżnki pocieszały mnie, że to tylko próbny.Czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakąć sprawdzoną makijazystkę, salon kosmetyczny? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
uszka do gory:) wiesz,ja sama robie sobie makijaz:) makijaz slubny powinien byc skromny,nie powinien on podkreslac i sie wyrozniac poniewaz gdy ludzie zaczna ci sie przygladac...dojrza zmarszczki itp. polecam kolor : kosci sloniowej, lososiowy,kawa z mlekiem plus zrobic cieniutka czarna kreske nad gorna powieka, do tego wy=tuszowac mocno rzeszy,a na usta uzyc blyszczyk. Powieke cala najpierw pokruwasz jasniejszym cieniem a nastepnie ciut ciemniejszy pokrywasz gdzie sie zgina powieka,nad rzesami. Nieedrogo,ale bedziesz lepiej wygladac niz od tamtej makijazystki:) jesli juz chcesz ryzykowac z kolorem,to niech bedzie to kolor twoich dodatkow (nie moze byc tak ze np bedziesz miec rozowe roze i niebieskie oczy,nie moge sie gryzc kolory) zycze powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzanna
Dzieki Zielona Basia :) A czy mogę do niej zadzwonić bo rozumiem, że jej tel to prywatna komórka? Możesz mi jeszcze powiedzieć ile kosztuje próbny makijaż? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Basia
Ok nie ma sprawy.Powiem tak,to moja znajoma z pracy,wiec jak dla mnie probny zrobi za darmo a slubny za 50 zl.Ale nie wiem jak to bedzie z Toba :-) Mozesz zadzwonic i sie zapytac kiedy bedzie robila makijaze w rossmannie na ul. Orkana w Lublinie.Jesli przyjdziesz akurat w ten dzien do sklepu zrobi Ci makijaz za darmo :-) Dobra sprawa!!Albo jesli Ci pasuje ta opcja z darmowym makijazem to ja moge do niej zadzwonic i sie zapytac :-) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToNieŻart
Witam, Ostrzegam przed makijażem w Make Up Motive na Krakowskim Przedmieściu w D.H. Sezam.... M.A.S.A.K.R.A.!!! Od razu po tym makijażu pobiegłam w inne miejsce i tam PROFESJONALNE wizażystki były również załamane tym, co zobaczyły!!!! NA szczęście pomogły mi, pomimo, iż nie byłam wcześniej umówiona, ale wcisnęły mnie, za co bardzo Paniom dziękuję!!!! Jednak na ślub już nie zdążyłam.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mogę polecić Martę Banach i Patrycję Sprawkę, obie są rewelacyjne. Z usług Marty korzystałam co prawda raz (bo nie miała terminów jak było mi trzeba zrobić makijaż a dzwoniłam jakieś pół roku wcześniej). Patrycja malowała mnie chyba 4 razy, przy okazji ślubu również moją mamę, która była zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pardon455
rownież polecam Patrycję Sprawkę i http://www.lublin.yasumi.pl/ Nie wiem co prawda teraz jak jest w cenami, ale przynajmniej wiadomo ze sa to profesjonalisci a nie amatorzy bez zadnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdula Mała
Mnie też malowała Patrycja Sprawka. Był potworny upał, wszystkim spływały makijaże, mój trzymal się super, i wytrzymał do rana. Super mi dobrała kolory. Kilka osób pytało mnie kto tak pięknie mnie pomalował. Do tego bardzo miła, wesola osoba. Malowała też moją starszą. Zupełnie inny makijaż ale też była zachwycona. Także spokojnie mogę ją polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to będzie zakrawało na reklamę, no ale trudno. Moją przyjaciółkę, mnie ( świadkową) i przyjaciółki siostrę, dawno temu malowała p. Magda Krzemińska. Niestety nr nie mam, zamawiała ją moja przyjaciółka. Rok po niej brała ślub jej siostra, i też malowała ja p. Magda. Nie pamiętam na jakich kosmetykach pracuje, ale z moją problematyczną cerą poradziła sobie super. Nie wiem czy jeszcze robi makijaże, mam nadzieję że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też podrzucę kontakt zakrawający o reklamę ;) Polecam wam tą dziewczynę, ładne makijaże zarówno okolicznościowe jak i pracuje przy sesjach, Na fb znajdziecie jako Make Up By Ana, tam też chyba jest jakiś kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana Panna  Młoda
Serdecznie polecam Natalię Tokajuk, robi świetne makijaże. Mój pierwszy był fatalny, a Natalka przedewszystkim zapytała czego oczekuje i w czym czuje się dobrze. Głowa pełna pomysł oraz wielki talent. Dzięki niej wiedziałam że w dniu ślubu będe miała udany makijaż. Tanio, profesjonalnie i pięknie. Magda D POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena1818
Całe miasto zjechałam jak szukałam kogoś do makijażu ślubnego...W końcu wybór padł na firmę – Pracownia Stylu Monika Butryn. Znajoma znajomej mi poleciła tę makijażystkę i miała rację. Świetnie dobrano mi kolory pod moją cerę, dzięki czemu wyglądałam zjawiskowo. Z tego co wiem to firma prowadzi też szkolenia dla wizażystek. Warto poczytać więcej na www.wizaz.lublin.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam doczynienia z Natalką. Świetna osoba, swoim charakterem i profesjonalnym podejściem rozładowała emocje które tak cięzko opanowac w dzień Slubu. Makijaż wyszedł przepieknie i trzymał się cała noc. Serdecznie polecam, 19 lipca korzystam ponownie z Natalii usług i napewno sie nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie piszecie od razu numeru telefonu ? Ja mam problem bo niemam makijazystki a ślub za 2 tygodnie :( horror błagam pomóżcie wszedzie terminy zajęte albo nie odbierają bo na urlopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Makijaż
WOLNE TERMINY! teren Lublina i okolice Witam serdecznie, oferuję wykonanie profesjonalnego makijażu ślubnego, sesyjnego, dziennego, wieczorowego, na wesele lub każdą inną okazję. Moje makijaże to prawdziwe metamorfozy, małą próbę tego co potrafię możesz zobaczyć na zdjęciach. Makijaż próbny 40zł Makijaż właściwy 70zł Wszystko dopasowane indywidualnie do preferencji klientki. Pracuję tylko na kosmetykach najlepszych marek takich jak SEPHORA, INGLOT, BIODERMA, ORIFLAME, L'OREAL itp. Serdecznie zapraszam na próbę - tylko 40zł !!! Przekonaj się co potrafię zanim przepłacisz u pseudo "profesjonalistek" Zapraszam do kontaktu, odpowiem na każde pytanie :) KONTAKT: tel: 883 769 615 email: artystyczne.foto@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na makijaż ślubny! Jestem dyplomowaną wizażystką. Posiadam również tytuł czeladnika kosmetycznego. Od wielu lat makijaż to moja pasja, uwielbiam zabawę kolorami. Próbny makijaż wykonuję dopóki klientka będzie usatysfakcjonowana. Dobieram makijaż pod typ urody klientki. Pracuję na profesjonalnych kosmetykach marki kryolan, mac, dior, urban decay, revlon, oraz polskich firm tj. kobo, inglot. Zadowolenie klientki z wykonanego przeze mnie makijażu jest dla mnie najwyższym celem. Makijaż wykonuję z jak największą precyzją, gwarantuje trwałość makijażu do rana. Makijaż ślubny - 80zł (próbny 40zł) Czas trwania makijażu - 1-2h Dojazd do klientki na terenie Lublina gratis aneta161@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Ewelinę Wadowską (www.wadowska.com). Moja koleżanka robiła u Niej makijaż i była mega zadowolona - zwłaszcza z doboru kolorów. W dodatku Pani Ewelina z całym profesjonalnym "sprzętem" przyjechała do Niej do domu, co było bardzo istotne, bo na wykonanie profesjonalnego makijażu, zdecydowała się w ostatniej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Ewelinę Wadowską. Malowała mnie na sylwestra w tamtym roku a w tym roku na ślub. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlila
Ja bylam mega zadowolona z makijazu ktry wykonała mi Aneta z salonu "Pearls of Beauty na ul.Chodzki, moja cera jest fatalna,ale wszesniej konsultowałam sie z pania Aneta i najpierw przygotowała moja buzie do wielkiego dnia:) oczyszczaniem,kwasami itp (oczywiscie na pare miesiecy wczesniej) a makijaz byl tylko zwienczeniem calosci,ja bylam bardzo zadowolona!polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makijaż profesjonalny
Zapraszam na makijaż ! Jestem wizażystką. Dobieram makijaż dla kazdej osoby indywidualnie . Pracuję na profesjonalnych kosmetykach . Wykonywanie makijażu dziennego, ślubnego, wieczornego, , fotograficznego, reklamowego, dla kobiety dojrzałej, męski, telewizyjny,fashion make up , modelowanie twarzu , współpracowanie z fotografami w przypadku charakteryzowania modelek - korekcja i okraszenie brwi. Za kazdym razem klijęci wracają do mnie . Wszystkie makijaże do 70zł (próbny -otrzymasz za darmo) Dojazd do klientów na terenie Lublina ira.mariniak@mail.ru +48 788 251 820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosialublin
Moniki Butrym nie polecam. Byłam u niej na makijażu próbnym i robi okropną maskę. Twarz pod koniec dnia mi popękała. Narzeczony kupił mi w prezencie makijaż, żebym była pomalowana profesjonalnymi kosmetykami, a tam profesjonalne kosmetyki stoją jako wystawka, a w szufladzie cała reszta, głównie sleek i catrice. Do tego makijaż nie został utrwalony sprayem. Na ślubny zapisałam się do Kariny Doleckiej i jestem bardzo zadowolona. Delikatny makijaż do mojej delikatnej urody i dobre utrwalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMłoda
Ja, moja starsza i mama na ślub malowałyśmy się u Pani Maliny Stećko, przyjechała do domu z wielkim kufrem kosmetyków i zrobiła nam piękne makijaże. Mimo wielkigo upału wszystko trzymało się do samego rana, a ja czułam się wyjątkowo !!! Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria432
Pewnie, że warto zwracać uwagę na doświadczenie. Dla mnie wizażystka, która dobiera makijaż za pomocą cienia na oko pod kolor sukienki to żenada.... Ja mam swoją ulubioną - Kamilę Dzwonkowską, która makijaż dobiera przede wszystkim do typu urody i zwraca uwagę na preferencje. Zawsze jej podpytuję o pielęgnację, nie tylko buzi! I wszytko do tej pory co mi doradziła i poleciła sprawdza się rewelacyjnie. Młodziutko zaczęła a jej kariera nabiera tępa w szybkim czasie. O zdolnych osobach wieści szybko się rozchodzą, polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaa26
A mnie niedawno obsługiwała w Douglasie Pani, która tez robi makijaże ślubne i ma kilkuletnie doświadczenie. Prosiłam o pomoc w doborze podkładu i ta Pani dobrała mi Revlon Colorstay nr 220. Dostałam próbkę, żeby przetestować go sobie w domu. Ale podkład był przynajmniej o dwa tony za ciemny. Więc tak sobie myślę, że nie zapiszę się do niej nawet na próbny makijaż:/ Jak widać wieloletnie doświadczenie nie zawsze daje gwarancję, że makijaż będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaLublin
Drogie Panie, jestem kobietą już dojrzałą i przyszło mi brać ślub w kwiecie wieku:) Korzystałam z usług Pani Maliny Stećko, którą poleciła mi koleżanka. Zostałam uczesana , pomalowana, mogłam się odstresować przyjemną rozmową, bo Pani wizażystka urocza i sympatyczna :) W tym roku Pani Malina będzie małowała moją siostrzenicę . Z czystym sumieniem mogę polecić, gdyż dzięki całej oprawie wizerunku czyłam się piekną w tak dla mnie ważnym dniu. Pozdrawiam serdecznie wszystki przyszłe i obecne Panny Młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaLublin
A ja byłam ostatnio na makijażu próbnym u pani Iwony Witkowskiej i jestem naprawdę zadowolona. Byłam wcześniej u trzech innych makijażystek, ale ta mnie najlepiej umalowała:) I jako jedyna z nich używała jednorazowych szczoteczek do tuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Witkowska
OOO widzę, że ktoś mnie poleca powyżej - bardzo mi miło:) Wszystkie Panie, które szukają wizażystki z Lublina lub innej miejscowości w woj. lubelskim zapraszam do odwiedzenia mojej nowej strony internetowej: http://visageart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×