Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzzanna

makijaż w Lublinie kogo polecicie?

Polecane posty

Gość gość
ja polecam Iwonę Ostapiuk, super maluje i wiem też, że współpracuje z panią która robi upięcia, także można skorzystać łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Izę Kwietniewską!!! Zrobiła piękny i trwały makijaż mnie i mojej mamie, a jeszcze podpowiedziała kilka trików makijażowych :) Z czystym sumieniem polecam :) Na jej stronie na Facebooku makijaże jak coś: https://www.facebook.com/kwietniewskamakeuplove/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Makeuplove Iza Kwietniewska. Wiem,że pracowała dla wielu marek kosmetycznych, jest też trenerka wizażu. Pracuje na dobrych kosmetykach.malowala mnie na ślub, sesje zdjęciowa i na wesele. Jeszcze nie raz do niej wrócę. Makijaż mi się trzymał całą noc :) Jest miła i dostosowuje swoją wizję do moich oczekiwań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla17
Mnie do ślubu malowała Marta Seredyn ze SMart Makeup. Makijaż był piękny. Trzymał się świetnie i bardzo dużo osób się nim zainteresowało. Co dla mnie najwazniejsze - był świetnie dobrany do mojej twarzy i całosci stylizacji ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataa1989
Zachęcona opiniami na tym forum , wybrałam jako swoją wizażystkę ślubną Maline. Fajne dziewcze z poczuciem humoru, potrafiła rozładować sytuacje, bo były komplikacje z salą weselną :) Makijaż, druhny oraz mamy jak marzenie , nie robilyśmy próby , ale wszystko było takie jak chciałam . Te drobne rączki naprawiły też fryzurę mamy, bo coś poszło nie tak u fryzjera :) Ogólna moja ocena jest bardzo pozytywna, trwałość, jakoś , pomalowanie a nie przemalowanie, a już sama Malina jako osoba <3 , nasłodziłam ale w słusznej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Jkb
Zapraszam na makijaż profesjonalny. W swojej procy skupiam się na podkreśleniu naturalnego piękna i ukryciu niedoskonałości. Moje makijaże nigdy nie są sztuczne ani przerysowane. 100% zadowolonych klientek! Zapraszam i Ciebie :) Mój telefon 502595534.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie malowała Iwona Witkowska, bardzo zdolna wizażystka, bardzo miła osoba. Makijaż wytrzymał całe wesele, a był robiony o 9 rano. Trochę się obawiałam tak wczesnej godziny, ale wszystko pięknie się trzymało. Zmyłam go o 7 dopiero. Mamie też makijaż bardzo się podobał :) Polecam http://visageart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę tylko do http://www.studiobednara.pl/ w Lublinie. Sprawdzone miejsce przez znajome więc i ja postanowiłam zobaczyć czy warto. I tak to właśnie stałam sie ich stałą klientką :) Bardzo profesjonalnie, makijaże zawsze wykonane starannie i dobrane pod czyjąś twarz. Polecam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelqa
Mi koleżanka poleciła Kamila Wójcikowskiego. Osobiście byłam nie do końca przekonana żeby mnie facet malował i poszłam na dwa próbne gdzie indziej (było taniej). Niestety próbne okazały się tragedią a, że nie miałam już czasu, w ciemno (po namowie przyjaciółki) poszłam do pana Kamila. Ku mojemu zadowoleniu makijaż był piękny i utrzymał się całą noc. Szczerze polecam. Trzeba tylko trafić z terminem, bo nie zawsze ma wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnaj88
Jeśli chodzi o makijaż pernamentny to rekomenduje gabinet Esthe. Wszystko bardzo precyzyjnie i profesjonalnie wykonane. Obeszło się bez poprawek na brwiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie panią Oliwie z MakeupbyMiko. Młodziutka ale bardzo zdolna. Malowała mnie już na dwa wesela i byłam bardzo zadowolona. Makijaż był idealnie dopasowany do mojej urody i trzymał się cała noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota K
Ja miałam makijaż w profesjonalnym Atelier, makijaż po paru godzinach był suchą maską, popękał, masakra, nie wspomnę ile kosztował. Pani wizażystka w ogóle nie słuchała tego co chcę mieć na twarzy. Oczywiście na szczęście był to próbny. Zaczęły się poszukiwania ale już po opiniach w necie. Przyjaciółka mi poleciła Patrycję Sprawka bo kiedyś miała u niej makijaz i była mega zadowolona. Opinie w necie ma bardzo dobre. Ja i tak poprosilam o próbny i był idealny, w punkt, dokładnie taki jak chciałam, bez problemu do rana się trzymał. I ja i mama zamówiłysmy więc na ślub Panią Patrycje Sprawkę i makijaże były przepiękne. Z czystym sumieniem polecam ją goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKasieńka

Ja dwa lata temu też ją odkrylam na fb i kilka razy mnie już malowała. Zawsze było super. Wystarczy opinie dziewczyn poczytać. https://m.facebook.com/pg/makijazwlublinie/posts/?ref=content_filter&mt_nav=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArta

Polecam makijaż z dojazdem do domu        www.lipstickmakeup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Jeśli macie problem z  nadmiernym wypadaniem włosów (lub ogólnie - stanem fryzury) sprawdźcie sobie bloga porostwlosow.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandziarna

W Esthe przy Wigilijnej wciąż trzymają poziom jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne i makijaż permanentny. Kreska równiuteńka i świetny kontur ust, a do tego jeszcze razem z cieniowaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×