Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Veroniccc

Jak oceniacie markę LEVIs na tle innych firm?

Polecane posty

Gość Veroniccc

Hej! Jak oceniacie markę LEVI's na tle takich firm jak Mustang, Wrangler, Americanos? Jest lepsza od nich, równa, czy też poniżej normy? W ogóle napiszcie co o niej myślicie :) Proszę Was o komentarze. Bardzo mi się przydadzą gdyż robie statystykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veroniccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesiąc zawsze ważne są m-cąc
nie cierpię Levisów - zawsze, naprawdę zawsze - albo są niedopasowane na pupie a na udach tak, albo odwrotnie - na pupie extra a na udach wiszą.. niezła jakość ale beznadziejne fasony.. ja nosze jeansowy rozmiar 25, czasem 24 nawet/32 i w Levisie jeszcze nigdy nic dla siebie nie znalazłam polecam Big Star

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuczaa
Nigdy nie miałam dżinsów Levis. Podkoszulki są z dobrej bawełny, trzymają fason i kolor długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie potrafilam dopasowac Levisow do siebie.od lat kupuje Americanosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuczaa
Americanos to polska firma, one stanowczo powinny być tańsze. Jeszcze 3 lata temu kupowałam Americanosy za ca. 130 zł. Były świetne, cudnie leżały. Teraz są dwa razy droższe. Cholera. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redo
wg mnie Americanosy są najlepsze, jakoś nie mam przekonania do levisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuczaa
A powiedzcie mi, bo dawno w Americanosie nie grzebałam... czy oni jeszcze robią proste jeansy, bez złotych haftów na tyłku, kwiatów i cekinów? Bo z rok temu tam weszłam i pełno tego było, do zwykłych spodni się nie dokopałam. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marki spodni ktore nosilam: levi\'s, wrangler, americanos, h&m klasyfikacja: 1. wrangler 2. h&m 3. levi\'s 4. americanos wranglery sa super! wcale sie nie niszcza! podobnie ze spodniami z h&m. levi\'s.. hm bawelna, dobrej jakosci, ale za szybko sie przecieraja.. nie jestem zadowolona. byly dobre przez ok. 6 miesiecy. americanos.. no ceny tych spodni nie sa adekwatne do jakosci.. zdecydowanie powinny byc tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesttttt
Americanos nigdy nie robil spodni z cekinami:) to klasyki, i robia spodnie na styl deisel, itd spodnie są warte swojej ceny, układają sie super i nosza sie wygodnie a co ważne długo, a to ze to polska marka to nie znaczy ze gorsza bo mustang niestety niczym sie nie popisuje....nasze też dobre a przecież projektanci sa z całego swiata....a big star przepraszam ale to juz obciach....LEVIs jest ok ale za drogi i za bardzo kańciasty, nie zawsze model pasuje do sylwetki 1 miejsce Americanos 2 Levi\'s 3 Mustang Big star poza rankingiem :) ( jak dla mnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHA......
Zawsze kupowałam americanosy, teraz skusiłam się na Mustangi. Uważam, że też są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość America Libertadores
Ja oceniam mocno przecietnie. Material dobry, jakosc jeansu tez, ale kroje i fasony nie sa w moim stylu. Zdecydowanie deklasuje Americanosa(nic oryginalnego nie maja w swojej kolekcji), Mustanga i Wranglera. Jednak jesli o jeansy to wole zdecydowanie Pepe Jeans, Replay i Miss Sixty. Za dorbra jakosc sie placi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne forum
ja wole jeansy Tom Tailor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość see
America Libertadores widać ze znasz sie na spodniach jak swiania na gwiazdach....sory ale własnie te marki które zdeklasowałeś mają dużo orginalnych rzeczy,,,,można powiedzieć ze bardzo....ale jeśli ktoś nie potrafi docenić odjechanych modeli to moze warto sie przejść do sklepów....i zobaczyc co jest na ppółkach,,,,moze otl?? albo hause?? oni to maja takie spodnie że ,,,,najpierw trzeba sprawdzić i zobaczyć co sie nosi i za jakie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amercia Libertadores
SEE Moja Droga z Twojego postu wynika ze to Ty nie znasz sie na modzie. Tymbardziej na spodniach.(Nie mowiac o jezyku angielskim). w HOUSIE sa rzeczy dla niedojrzalych nastolatkow(No chyba ze masz nascie lat...). I jesli juz ktos tam kupuje to na pewno nie spodnie. A jesli ktos kupuje tam spodnie to mozna ze smiechem go powitac na ulicy. Nie mowiac o tym ,kto projektuje ubrania dla firm wiodacych na rynku, a kto dla takiego Housa. Americanos naprawde nie ma nic specjalnego do zaoferownaia. A pozostale firmy glownie klasyczne modele produkuja. No ale jesli kupujac w Replayu jestem przez Ciebie postrzegana jako modowa degeneratka. To zadam sobie pytanie w co Ty sie ubierasz...i juz mam lepszy humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhghhgg
levis miał bardzo dobrą jakość jeans(kiedy tam jeszcze kupowałam) ale modele jakby źle skrojone, tzn. ja miałam zawsze problem z dobranniem dobrze leżących spodni u nich. Gdzie indziej jak są małe rozmiary (26) to zwykle fajnie leżą. Wolę Lee, Wrangler czy Mustang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhmm no więc
Dla mnie Levisy są najlepsze :D do tej pory kupowałam Lee i Wranglery, Lee są dobrze skrojone, ale jakość materiału pozostawia wiele do życzenia, bardzo szybko sie rozciągają i wypychają na kolanach, więc za te podziekuję. Wranglery sa bardzo dobre, porónywalne z Levisami tylko że materiał jest cieńszy i ceny niższe. Ciekawe modele, raczej sie nie rozciągają, ale dośc szybko przecierają. Americanosów nie nosiłam bo widząc je u ludzi na ulicy myslałam czasami ooo jakie rynkowe porcięta a tu patrze - znaczek Americanosa - więc dziekuje :) Big star - raz weszłam do przymierzalni i spodnie są strzaszne - modele do niczego a materiał sztywny :/ takze Levisy nie mają u mnie minusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi\'s jak Wrangler - gówno warte. Niedopasowane, kanciaste. Z obu firm rozciągają sie o 2 rozmiary już po kilku dniach chodzenia. Nie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levisy srewisy
i te inne samo badziewie bo trafiaja do nas egzemplarze szyte cholera wie gdzie to z ameryka nie ma nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi_Draven
Patrze i oczom nie wierze :) Levi's to klasyk, firma z tradycjami . Maja bardzo dobre materialy i cena rowniez jest rozsadna . Dla mnie absolutnie rzadzi na tle Wranglerow, Americanosow, Lee i in. firm z tej polki wlasnie Levi's . Uwielbiam tez Diesla, niestety ciezko u nas o outlety Diesla, a i cena rowniez o wiele wieksza . Ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy levi\'s to klasyk z metka \'made in poland\'? tak samo wrangler. zdecydowanie bardziej polecam americanosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi_Draven
Ee tam jakie made in poland? Spojrzalam na spodnie ktore mam i wiekszosc to jak wszystko - malezja, turcja, indonezja . Normalka . Mam 2 pary spodni diesla i made in tunisia" . Nawet skorzane Gap, mimo ze firma jest amerykanska to jest napisane made in china ;) Tam sie szyje . To nie ma nic do rzeczy . Mowie o firmie Levi's jako klasyku bo to firma z tradycjami, jest na rynku od ponad stu lat . Jak juz napisalam, ja wole Levi'sa od innych ciuchow w sumie z tej samej polki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja to on
Tak firma ma ponad 100 lat to trzeba kupowac. CO to ma do rzeczy?kiedys byly dobre teraz nie sa.100 lat temu nie mialy konkurencji, teraz jej nie wytrzymuja. Jesli chodzi o outlety w Wawie jest kilka miejsc gdzie mozna kupic tanio dobre ,nieuzywane rzeczy. Outlet Diesla tez jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surea
Troche to chyba zalezy gdzie sie kupuje. Moje levisy kupowałam w Stanach kilka lat temu - dokładnie trzy;) i dopiero jakiś miesiąc temu po intensywnym noszeniu, praniu itp. przetarły sie kompletnie:) Kolor trzyma, krój fantastyczny - biodrówki, z lekko rozszerzanymi nogawkami, domieszka chyba jakiegoś elastycznego materiału, wiec ładnie tez wyglądały na nogach i pupie:P Zgodze sie jednak ze np. nie jest to az tak prestizowa firma jak kiedys - w Stanach to chyba jedne z tanszych spodni;) Wranglery ponoc są bardzo dobre tylko mi kroj zazwyczaj nie pasuje. No i cena w Polsce dość powalająca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essi_Draven
"to nie ja to on", zanim skomentujesz, 2 razy przeczytaj ;) Nigdzie nie napisalam, ze jak firma ma 100 lat to trzeba kupowac :D Po prostu dla mnie Levi's zdecydowanie wygrywa konkurencje z Wranglerem i tym pdobnym . W Wawie outlet Diesla jest na Grochowskiej, podobno ma byc wiekszy sklep otwarty na krakowskim przedmiesciu pod koniec wrzesnie . Outlet ten imo ma kiepski wybor i jest tam strasznie drogo . www.dieselshop.pl ---> tu sa adresy sklepow dla zainteresowanych . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dla mnie na pierwszym miejscu - SEVEN 7 FOR ALL MANKIND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość see
do Amercia Libertadores no niestety nie kazdy sie zna na wszystkim, ale ty to nawet nie rozumiesz kpiny,,,,bo napisałam ze otl i Hausie to kicz można tylko zobaczyć,,, dla 13/16 latków co tylko hip hop...rozumiesz?? Mówiąc o markach i spodniach o może jeśli uważasz ze znasz sie na rzeczy to co powiesz otakich markach? VON DUTCH, Guess, CK, pepe jeans?? Moze coś wiesz na temat tych marek ?? Jeśli nie to to są marki kultowe, marki na których produceńci na całym swiecie sie wzorują, i mają race bo to są dobre marki, orginalne... Americanos ma super projektantów którzy projektowali dla diesla i ck jak nie wiesz to poczytaj w necie,,, o gustach sie nie dyskutuje ale o tym co jest klasyką i dobrym wydaniem wiedzą znawcy koneserzy i orginalnie wyglądający, niekoniecznie ubierający sie w polskich sklepach,,, nie wystarczy sie ubierac w ''Replayu'' zeby wiedziec co sie powinno nosić i co jest modne, bo nie wszystko złoto co sie świeci,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×