Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jerta

Migrena - eksperyment , kto ze mną?

Polecane posty

Od dawna cierpię na migrenowe bóle głowy. Na podstawie swoich obserwacji stwierdziłam, że jestem uczulona na niektóre pokramy i stąd ból głowy. Od jakiegoś czasu - ok miesiąca codziennie wieczorem piję czerwoną herbatę . I od miesiąca nie boli mnie głowa. chciałbym , żeby ktoś kto też ma częste bóle głowy, spróbował pić czerwoną herbatę. Jestem ciekawa, czy jeszcze komuś to pomoże. Kto ze mną??? Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam też zieloną i białą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boligłówka
przyłączę sie do Ciebie....chociaż te moje bóle głowy są niezidentyfikowane boli mnie przez 10 dni.......a później mam pół roku spokoju........nie wiem skąd te przeklęte bóle sie biorą po prostu zaboli i już ......kładę się z bólem i rano wstaję z podwójnym żadne środki nie pomagały do tej pory więc spróbuję herbatki właśnie pogoniłam córcie do sklepu i zaraz sobie zaparzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że spróbujesz. A teraz jesteś w jakim \"stadium\". Boli czy nie? Mnie boli po czekaladzie, żółtym serze, winie i innych alkoholach, ale teraz już nie i bardzo mnie to cieszy. Musze wysuwać ten topik do góry, może ktoś jeszcze się przyłączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffffffff
a ja nie wiem po czym mnie boli:( lapie mnie co okolo 2 miesiace, zaczyna sie o 15-16, potem coraz bardziej boli, zaczynam wymiotowac, chodze po scianach, okolo 23 zaczyna przechodzic, robi mi sie bardzo zimno, na 2 dzien jestem ociezala, zmeczona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.ja od kilku lat pije czerwona herbate,a bole jak mialam tak mam i to trwajace okolo 4 dni i nic nie pomaga nawet prochy-wiec juz je przestalam brac.Dodam,ze zielona i rozne ziolowe tez pije procz czarnej. Mowia ,ze dobra glowa cale zycie boli hi hi Ale jesli Tobie pomaga to smcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja muszę wipić przed snem, bo mnie boli zawsze nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara1979
cze witam wszystkich choruje na migrene okolo 10 lat. zaden lekarz nie wiedzial co mi jest od okolo 3 lat -lekarz stwierdzil migrene (atak migreny z zaburzeniem mowy i mala utrata swiadomosci) co do herbatek to nigdy nie probowalam ale moze trzeba poeksperymentowac Jedyny lek ktory mnie pomaga na moja migrene to Sumatriptan w skladzie np: imigran, sumatriptan pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastakasobie
:) mi od jakiegos czasu pomaga PROPLANOLOL --- oficjalnie jest to lek na obnizenie cisnienia -- ale zazywany codziennie w malej dawce moze hamowac wystepowanie bolow migrenowych polecam sprobowac jest niedrogi -- miesieczna kuracja 2 zł (ale na recepte) niestety nie na wszystkich dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie też działał imigran. Ale od kiedy odkryłam, od czego bierze się ta przeklęta migrena i unikam w dużych ilościach czekolady, szczególnie wieczorem, to już dawno nie miałam tak silnych bólów głowy, żebym musiała sięgać po imigran. Do niedawna - przed czerwoną herbatą- miałam lżejsze bółe głowy, które mogłam jakoś przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migpriv lek na migrene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja też miałam kiedyś jak byłam jeszcze nastolatką częste migreny pojawiło to się nagle, zaczynało się od mroczków przed oczami, potem do niezniesienia silny ból głowy i wymioty, po paru godzinach przechodziło i powtarzało się średnio co dwa miesiące, a potem bez żadnego leczenia znikło i od 16 lat już nie mam migreny z czego się ogromnie cieszę i mam nadzieję, że nie wróci. Pozdrawiam was i życzę zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrenowa
Herbata - żadna - na mnie nie działa. U mnie lista czynników migrenogennych wygląda następująco: - za mało snu (atak prawie na 100%) - za dużo snu, przestawiony rytm (50 na 50%) - stres plus zmęczenie (powiedzmy 70% szans na atak) - nikotyna! Bleeeee... Terror palaczy. Ci ludzie naprawdę nie rozumieją, że jak komuś to przeszkadza, to nie są to fanaberie upierdliwej osoby, tylko naprawdę papierosy wywołują u mnie prawie zawsze atak - alkohol, rosyjska ruletka, bywa że mi ujdzie, ale raczej zdacydowanie nie piję, nie biorę bawet kropli alkoholu do ust - w lecie temperatura, upał, przegrzanie To by było na tyle. Nie zauważyłam u siebie korelacji między atakami a dietą. U mnie to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EntA P
mnie też często boli głowa - za często. Zwróćcie uwagę w jakim miejscu boli: 1. jak boli czubek głowy to od żołądka, ja nie mogę jeść wielu produktów: cytrusów, czekolady, orzechów, pić kawy, mocnej herbaty, tłustego/ smażonego mięsa i wielu jeszcze rzeczy. Albo to jest alergia pokarmowa albo zespół elita. Sama nie wiem. 2. Bolą mnie skronie, oczy i/lub tył głowy to albo za mało snu/ za dużo snu, stres, nadmiar wrażeń, zbyt długa jazda samochodem, zbyt długa praca przy komputerze. Mam 28 lat. Z tymi dolegliwościami czuję się ze 20 lat starsza. Oczywiście żADNE środki przeciwbólowe nie pomagają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaDD
Może jednak nie eksperymentuj tylko idź do lekarza. A jeśli chcesz coś na bardzo silny ból głowy, bez recepty to spróbuj Gardan: https://adamed.expert/product/gardan/ . Sama mam bardzo silne napady migreny, i Gardan zawsze mi pomaga, biorę max 2 tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale wiem, jak trudno jest pozbyć się migren i jak rzutują na codzienne obowiązki. Pozbyłam się ich jednak dzięki tlenoterapii, która zwiększa ilość tlenu i pozwala na lepsze funkcjonowanie organizmu. U mnie po kilku sesjach w komorze hiperbarycznej migreny zupełnie minęły. Zabiegi wykonywałam w Bio Life Medicine, uważam że rezultaty są świetne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×