Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Esmeralda, Rosalinda, Paulina....ach to były czasy hehe wtedy to wszyscy o 18 byli przed telewizorem... :D szkoda ze to juz mineło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dynastia:D Dr Quinn:DDiabel Piszczalka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pamiętam Rajska plaze
uwielbialam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam \"W kamiennym kręgu\",\"Kto kocha,nie zabija\",oczywiście \"Niewolnicę Isaurę\" i te inne,które wymieniłyście. A kto pamięta \"Domek na prerii\"?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziaki z was
Ja świetnie pamiętam pierwowzór tego typu dziel sztuki - a mianowicie Bonanzę. Ech, to były czasy....To "se ne wrati" jak mawiają Czesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętliwy jestem
siedemnaście mgnień wiosny i materiał do przemyślenia , J-23 znowu nadaje :) ....nadajnik został na drzewie, a niech tam sobie wróble poćwierkają :) nawet porządnych tortur nie znacie, upowcy to by mojego fiuta do klamki przywiązali i za drzwi pociągali .... pyrkosz , pyrkosz i nie jedziesz ......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętliwy jestem
.........nie ze mną takie Brunery ( oczywiście to zostało wymyślone ) Hans , no co Ty ? Rączki, rączki Bruner ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętliwy jestem
Kto pamięta 'Alaskę' i tego łosia na początku serialu ? Mam chyba wszystkie odcinki ale bez tłumaczenia ........... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętliwy jestem
Jak nie można pamiętać serialu BONANZA ? tam ta raram tam ta raram tamta BONANZA , ułułu, ułułu mam nadal fotkę na biurku , jak stoją we czterech razem z ojcem na tle rancho , ten gruby to był Hoss każdy odcinek to była inna przygoda :) Serial ZORRO jest teraz powtarzany i nawet nie wiedziałem, że w kolorze był nagrany , ten Garsija jest w kolorze bardziej szkaradny niż na czarno-białym obrazie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętliwy jestem
A może pamiętacie słynny serial pod tytułem 'KARINO' ? Znowu idą powtórki , tak naprawdę to tylko pierszy odcinek tego serialu widziałem i narodziny źrebaka a potem same nudy . A co powiecie na serial 'czarne chmury' i na wygląd Starosteckiej ? To była laseczka, ciekawy jestem dokąd zniknęła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietacie na TV3 regionalnej trójce leciały tez czesto fajne seriale:) ale byłam jeszcze wtedy małym dzieckiem ,i nie za bardzo pamietam tytułów:( z babcia je ogladałam :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No faktycznie
A ja uwielbiałam słynne telenowele Polonii1 czyli: "Maria", "Manuela", "Zbuntowana", to były czasy! We wszystkich grał słynny duet: Grecia Colmenares i Jorge Martinez, legendarna już para ;-) Szczególnie podobała mi się "Manuela" i motyw złej siostry bliźniaczki, Grecia jest jedyną latynoską aktorką, która tak potrafi pokazać chłód, wyniosłość i chorobę psychiczną, cudowna po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihil
nio stare telenowele były niezłe;) nie to co teraz .... chociaż polskie seriale tez oblecą;) M jak miłosc....itp;) za 10 lat będziemy wspominac Lostów i prison Break;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrka
A wiecie jaki tytuł miała ta telenowela na polsacie co leciała o 12tej i chyba przerwali. Główna bohaterka- Chuanita.Zaczęła lecieć w tym samym czasie co z Natalią Oreiro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyrka
Plisss zna ktoś tytuł??? Telenowela leciała o 12tej potem dali na 6.30rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pamiętam jeszcze
telenowelę pt. "Maria-Celeste" :D Leciała na TVP3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciu nie przejmuj sie
i jeszcze "W labiryncie"... A serial "Ballada o Januszku pamiętacie?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×