Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

A pamiętacie film o dziewczynce Oshin? Był jeszcze \"Shogun\". No i oczywiście Robin Hood, którego oglądałam w kinie familijnym co niedzielę :) A w wakacje puszczali serial dla młodzieży \"Niebieskie lato\" produkcji chyba hiszpańskiej. I oczywiście niezapomniane \"Isaura\", \" W kamiennym kręgu\", \"Szpital na peryferiach\", \"Kobieta za ladą \", \"Arabela\". Bardzo tez podobał mi się film \"Jak zdobywano dziki Zachód\". Były tez radzieckie produkcje dla dzieci, ale nie pamiętam tytułów. Mam za to przed oczami bohatera jednego z radzieckich filmów- przystojnego,\" blondaśnego\" Sieriożę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +ło mamciu kochana ......
jak to czytam to cieszę sie ,że nie mam telewizora......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogda
Ja oglądałam wszystkie filmy które wymieniacie.A zaczęłam od telenoweli "Crystal" miałam wtedy 4 lata,i dobrze ją pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telenowelkaa
ja ogladalam: po prostu milosc dziedziczna nienawisc dziki ksiezyc poslaniec szczescia tajemnicza kobieta zbuntowany aniol(oczywiscie) maria fiorella alvaro cud milosci(sporadycznie) kachorra to ja luz maria brzydula najlepsze lecialy na polsacie jakies 6- 5 lat temu :-D. teraz juz znalazlam sobie inne hobby i tasiemcow nie ogladam. probowalam ogladac jestes moim zyciem ale ta telenowela jest po prostu NUDNA !!! nie to co te dawniejsze...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pamietam
taka telenowele, gdzie kiedy sie zaczynała leciała piosenka Enriqe Iglesiasa ... "Nunca te Olvidare", telenowele pod tym samym tytułem, a na polski "Nigdy Cię nie zapomne" z Fernando Colunga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogda
Jasne a ja pamiętam że pamiętam telenowelę "Nigdy Cię nie zapomnę".Leciała na TVN .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak.
Ta Jowizna, o ktoej wspomniala Ewka MArchewka miala partnera filmowego ktory nazywal sie........Orinoko :D Jowizna + Orinoko - mozna pasc ze smiechu :D:D Ale serial fajny jak na pd-amerykanskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogda
Proszę Cię lonaa podaj więcej szczegółów o tej telenoweli która leciała na wocie To podam Ci tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogda
A czy pamięta ktoś taką telenowelę o takiej dziewczynie w okularach.Leciała na wocie.Jeśli ktoś pamięta tytuł to niech mi poda.Ona leciała jakoś między " Marimar" a "Niebezpieczną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runforfun
A kto ogladal Niebezpieczna???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa_05
ja oglądałam rosalinde, esmeralde, pauline, cristine, camile, marie isabele, luz klarite, luz marie, alvaro, labirynt namiętności, fiorelle, zbuntowanego anioła, tak jak w kinie, kachorre, gorzką zemstę, serce z kamienia, biały welon, palome, tajemnice pocałunku, córke przeznaczenia, posłanca szczęścia, cene miłości, ścieżki miłości, przyjaciółki i rywalki, virginie, miłość i nienawiść, wiosenną namiętność,porywy serc, zdradzoną miłość, zaklęte serce,mari mar,przeklętą miłość, prawdziwą miłość, milagros i pewnie coś jeszcze ale już nie pamiętam :) rosalinda: http://www.youtube.com/watch?v=5NVyoIaGcys esmeralda: http://www.youtube.com/watch?v=c0kyK2-orp8 paulina: http://www.youtube.com/watch?v=SemAQy9cvGY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam niebezpieczna:) pamietam Koko;) fajna dziewczyna byla a zrobila sie taka podla:( zbytnio nie pamietam tylo tyle ze to byly rodzone siostry i ta jedna wlasnie udawala ze na wozku jezdzi wytrzymywala nawet uklucia igla w stope zeby sie nie zdradzic ze ma czucie w nogach... a ta 2 siostra mieszkala w jakims domku z coreczka i krecil sie kolo niej facet... ogladal ktos Zbuntowana?? Marina Tati Beatrice?? chyba gral tam aktor ten co byl z Marina... a pamieta ktos Kopciucha?? to byla moja 1 telenowela:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczekkk
och ja tez uwielbiałam na to zagladac :( gdzie te czasy ? teraz tylko zostało mi M jak miłosc choc to nie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ja
sobie przypomne posłanca szczescia :( wzruszyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mykmyk
a nikt nie wspomnial Santa-Barbara, jakis tam byl Majson byl, Dżina, i w wiecznej chyba spiaczce Sisi (pisalo sie CC Cambel) serial mial plenery chyba wylacznie w studio tv, a jak ktorys z aktorow chorowal to dawali przed filmem na pasku komunikat ze ... za wzgledu na chorobe role XXX zagra w dzisiejszym odcinku aktor ZZZ... i od czasu tej telemorele odgladanej rano do sniadanka przed wyjsciem do budy wiecej juz nie zdazylo mi sie ich ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze mój temat sie rozkręcił:D Pozdrawiam wszystkie wielbicielki starych telenowel !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzellaa
hehehe też zaczynałam od "crystal" na TV3, pamiętam "Pokolenie", ostatnia którą oglądałam i mi się podobała to "Maria z przedmieścia" czy jakoś tak..., te wszystkie luz marie peruwiańskie czy maria celeste to już nie mogłam strawic, szczególnie tej aktorki od "fiorelli". Później to mnie już nudziło, a teraz mam wstręt do tasiemców. Aha była jeszcze taka jedna brazylijska o takiej matce z córka, ta córka miała surowego ojca i ukrywała przed nim że jest w ciązy, onbył rozwiedziony z jej matką, to chyba była"to jest miłość" ale nie jestem pewna..., pamiętacie? tą to bym jeszcze zobaczyła. w każdym razie telenowele brazylijskie były ciekawsze od tych wenezuelskich, nie mówiąć już o peruwiańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Pierwszą telenowelą latynoską jąką obejrzałam była "Niewolnica Isaura"-miałam wtedy nie więcej niż kilka lat.Od tamtego czasu oglądałam większość emitowanych w Polsce telenowel,a jak nie oglądałam to i tak interesowałam się streszczeniami,obsadą itp.Dziewczyna w okularach z wenezuelskiej telenoweli to pewnie Clara Inez w "Pogardzie"-emitowała to tvp3.Pamiętam,że telenowela nie skończyła się zwykłym happy endem i protagoniści nie byli razem,tylko poleciał jakiś bezsensowny cytat z wiersza czy coś w tym stylu o przebaczeniu.Nie pamiętam tylenoweli z trójki o 2 rodzonych siostrach,z których ta zła udawałaby inwalidkę.O takim temacie była kostiumowa "Luz Maria" z Polsatu i współczesna "Słodka zemsta" zTv Wisła,póżniejszego TVN.Moją ulubioną z tvp3 była wenezuelska "Za wszelką cenę"(Aunque me cueste la vida) z 1999r .Wyst:Roxana Diaz,Catherine Correia,Carlos Montilla ,Winston Vallenilla.Opowieść o 2 siostrach Teresie i Julii i 2 braciach Vicente i Pedro Armando i walce o kontrolę nad tartakiem należącym do ojca dziewczyn, a przejętym przez matkę mężczyzn.Na koniec powstały 2 pary:Teresa+Vicente i Julia+Pedro Armando.Bardziej lubiłam 2 parę ,pewnie dlatego,że byli nieźle zwariowani.Telenowela leciała o 8.30 rano i była ostatnią jaką wyemitowała tvp3.Szkoda,że teraz jest tak mało telenowel rosa,czyli o biednej sierotce,która osiąga sukces,zdobywa miłość itp.Nie przepadam za niektórymi współcześnie kręconymi,zwłaszcz za komediowymi typu"Brzydula" czy "Jesteś moim życiem".Moim zdaniem to nie są telenowele i powinno się je przyporządkować do jakiegoś nowego gatunku serialowego,a nie wrzucać do napisu telenowele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santa Barbara -oglądał ktoś?Dokładnie nie pamietam bo mała byłam ale leciało rano na 2-gim programie ,przepadałam za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telenowele te starsze których tytuły pamietam to Laleczka,Antonella,Panna Dziedziczka kurcze sporo oglądałam ale tytułow nie kojarzę.Jak sie wczytam w temat to moze cos mi sie przypomni. Pozdrawiam Autorkę i wszystkie ogladaczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwielbiałam te telenowele.Kilka ogladałam z przejeciem.Wiadomo zaczelam od \"niewolnicy Izaury\" i \"w kaminnym kregu\" a potem juz było tego sporo Maria maria i manuela Rosalinda Paloma Maria Celeste itd itd ......... Ale widze ze tylko Loona pamieta moj ulubiony serial ktory leciał na Tvp3 Kopciuch hehe to był serial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Mam pytanie do Nianiaania; co to była za telenowela Laleczka,z jakiego jest kraju ,kto tam grał,o czym była,bo wogóle nie kojarzę?A jestem ciekawa.....Do Maagdaa:Wiem co to za serial Kopciuch,ale nie oglądałam go mój "kochany" oddział regionalny Tvp3 jej nie emitował.Niestety..Grała tam Sonya Smith, prod.wenezuelska,1992 r..Czy się zgadza? Pozdrawiam wszystkich czytających i przede wszystkim piszących w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marktunia500
Mogliby puścić znowu te telenowele. Najbardziej podobała mi się Lus Clarita, Biały welon, Przyjaciółki i rywaLKI, miłość i nienawiść, esmeralda, paulina ale poza tym oglądałam jeszcze wiele innych....Wiem że całkiem niedawno na romantice puszczali drugą serie brzyduli ale nie wiem o czym była bo nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Co do Ecomody,dalszej części "Brzyduli" to niewiele straciłaś.Powatało tylko chyba 26 odc.( tyle wyemitowała Romantica) ,okazały się niewypałem,nie spodobały się ani w Kolumbii,czy na świecie.Armando znowu był kuszony przez jakąś piękność,ale kocha Betty i córeczkę.Betty robiła karierę w firmie . Naprawde dobre stare telenowele to te sprzed 2000 r. Teraz kręci się całkiem inne,ale też niezłe.Najbardziej innowacyjne są kolumbijskiej wytwórni RCN, np z 2006/07 "En los tacones de Eva",w roli tytułowej Evy/Juana Camilo -dobry znajomy z "Brzyduli",czyli Jorge Enrique Abello( Armando z "B"). To już całkowicie nowoczesna produkcja z niebanalnym scenariuszem.Daję link do entrady,jeśli ktoś chce zobaczyć znowu Jorgemin. w damskich ubraniach: http://www.youtube.com/watch?v=Lz_uB8-k9-E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Obie były dobre,chociaż "Perła" trochę za długa. Teraz takich nie kręc,chodzi mi o fabułę,może tylko w Peru lub Wenazueli,bo reszta przerzuciła się albo na t.komediowe albo ze zjawiskami paranormalnymi..A Iran Castillo ciekawie wypadła tylko w "Palomie",póżniej bywało różnie.Chociaż nie wszystkie jej telenowele widziałam.Silvia Navarro z "Perły" to doskonała aktorka,ma wielką klasę i urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
antonella mi sie podobala bardzo ...nawet teraz bym ogladala kazdy odcinek...kto wie moze gdzies leci ten fil...pamietam stelline,celeste,to na polonii 1 lecialo.i wszedzie grali ci sami aktorzy,taka w kreconych wlosach andrea del boca i taki brunecik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlinamujer divina
Andrea del Bocca ciągle gra w telenowelach komediowych,ten sam typ roztrzepanej bohaterki. Ja od niej wolałam Grecię Colmenares("Manuela"1991,"Dwa oblicza miłości"1996),jej bohaterki miały jakąs klasę w sobie. Fabuła telenoweli z nią była zawsze ciekawa i lubiłam je ,chociaż argentyńskie nie są moimi ulubionymi,ale tamte były inne ,od tych z ostatnich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×