Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość justynnnka00
Ja dzis przypadkiem trafiłam właśnie a zbuntowanego anioła aż żałuję że nie wiedziałam że znów jest od początku puszczany w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanana
Ja codziennie odpalałam o 13.50 Puls i Zbuntowanego Anioła i dwie godziny z głowy;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkakaka
Pamiętam Zbuntowanego Anioła!! I znów chyba zacznę oglądać skoro można na Pulsie od początku, ciekawe tylko czy już daleko akcja zaszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbrigi
Kupie Telenowele Milosc na sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie jaka to może być telenowela, pewnie rocznik 99 lub początek lat 2000 z tego co pamiętam to (chyba) główny bohater był przetrzymywany przez kobietę w jej chatce w lesie. Na początku był przywiązany do łóżka ale z czasem zdobywał jej zaufanie i mógł chodzić koło domu, z początku chodził o drewnianej kuli, potem chyba w końcu od niej uciekł. Tyle pamiętam zna ktoś tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś pamięta telenowelę chyba wenezuelska, nadawana w latach 90 na TVP2 o niemej dziewczynie która wyszła za mąż za bogatego chłopaka a potem się zakochała w jego ojcu czy jakoś tak, pamiętam scenę kiedy ktoś się na nią rzucił z nożem i cudownie zaczęła krzyczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pytał o Jaszczurkę, może chodziło o Mi corazon insiste a Lola Volcan (moje serce bije dla Loli)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Norunki
Pamiętam, że w 1999 roku szła w naszej telewizji brazylijska telenowela pod tytułem "Sonho Meu", czyli "Złote Marzenia" z 1993/1994 roku. Akcja telenoweli toczyła się w stolicy brazylijskiego Stanu Parana, czyli w Kurytybie i w rejonie tego miasta. Jest to jak dotąd jedyna telenowela, w której prawie bez przerwy przewija się wątek polski. Przede wszystkim w Kurytybie co szósty człowiek ma polskie korzenie, a w całym stanie Parana mieszka 3000000 Polaków i Brazylijczyków polskiego pochodzenia. Dobrym duchem serialu jest postać pana Romana Mazurskiego, zwanego Wujkiem Ze (gra go brazylijski aktor pochodzenia żydowskiego, potomek żydowskich imigrantów z ziem polskich Elias Ilicz Gleiser, żyjący w latach 1934-2015), mieszkającego w typowej chałupie polskich emigrantów z drugiej połowy XIX wieku. Główna bohaterka dziewczynka Maria Carolina została przez niego nazwana Laleska, czyli Laleczka. Oczywiście z dziewczynką był na Feste Polonese, gdzie brazylijscy Polonusi ubrani w stroje kurpiowskie śpiewali piosenkę "Góralu czy ci nie żal", natomiast już w pierwszym odcinku jest pokazane, że w dobrym tonie wśród mieszkańców Kurytyby jest chodzenie do teatrów, gdzie zwykle jest występ zespołów ludowych brazylijskich Polonusów, a w szczególności Zespołu "Wisła" (coś takiego, jak "Mazowsze", czy "Śląsk"), śpiewających polskie pieśni ludowe w języku polskim, na przykład już w pierwszym odcinku telenoweli "Wisła" ubrana w krakowskie stroje ludowe śpiewa pieśń "Hej na krakowskim rynku". W sklepach z zabawkami można dostać lalki w polskich strojach ludowych, niektóre mają nawet jasne włosy. Do tego jeszcze polskie jedzenie i zwyczaje. I dlatego ten serial z Brazylii jest najbardziej polską z wszystkich telenowel, a do tego jeszcze Polacy pokazani są w bardzo pozytywnym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta6868
witam, poszukuje takiej telenoweli, w której byly dwie zle postacie i caly czas knuli na poczatku chyba razem potem sie chyba o cos poklocili, jedna był marsjal czy jakoś tak potem miał poparzona twarz a na samym końcu chyba umarł i byla tez zla postac kobieta ktora kochała się w glownym bohaterze ktory byl dobry ale on wiadomo kochal jakies dobrej, ona nawet chyba nawet podpaliła tego marsjala czy tam kwas na niego wylała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InesR
Marta6868: Telenowela o ktorej piszesz miała tytuł: Milość i nienawiść ( Entre el amor y el odio) z roku 2002 leciała na TVN, głównych bohaterów grali Cesar Evora i Susana Gonzalez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta6868
InesR: juz ja znalazłam jakos i nawet zdążyłam obejrzec;D ale dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ED
Bardzo bym chciała obejrzeć serial "Dziki księżyc" niestety znalazłam z polskim lektorem tylko 10 odcinków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Hej poszukuje starej telenoweli z lat 90-tych otóż pamiętam, że jakaś kobieta o czarnych włosach zabiła przed laty jakiegoś mężczyznę nożyczkami, które wbiła mu w brzuch i chyba ktoś inny poszedł siedzieć za to morderstwo a prawdziwej zabójczyni o tej zbrodni przypominały fioletowe rękawiczki poplamione krwią " Podbijam pytanie, czy ktokolwiek pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbuntowany anioł to najgorsza telenowela jaka ogladałam , niby ogladałam ale chyba pare odcinków opusciłam ale stwierdzam że to najgorszy chłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio przypomnialam sobie o pewnej telenoweli ale nie pamietam nazwy. Wiem ze bohaterka byla jakas sluzaca w domu i ona sie opiekowala tam tez dziewczynka, ktora byla jej corka tylko ze to dziecko o tym nie wiedzialo bo ta rodzina odebrala ja. Moze ktos to pamieta? To dziecko zawsze spalo w takim czepku na wlosy haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciolki i rywalki to byl hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamietacie serial "Maria" z Grecią Colmenares, grala tez w "Manuela". Albo "Maria z przedmiescia" z Thalią? Albo "Maria Celeste" z Sonią Smith. Słynna Esmeralda, gdzie grala Laura Zapata, ciotke Fatime. Prywatnie Laura Zapata to starsza siostra Thalii. Jeszcze lubilam serial "Przyjaciolki i rywalki" w roli glownej Ludwika Paleta. Ludwika to mlodsza siostry Dominiki Palety, choc od ktoregos roku zycia wychowywane w Meksyku, to sa polkami, rodzice tam wyjechali i juz zostali. A Ludwika Paleta akurat grala w "Marii z przedmiescia", grala tam adoptowana corke Marii, czyli Thalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z seriali nie latynoamerykanskich to Dynastia, Santa Barbara, Moda na sukces, Ptaki ciernistych krzewow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio przypomnialam sobie o pewnej telenoweli ale nie pamietam nazwy. Wiem ze bohaterka byla jakas sluzaca w domu i ona sie opiekowala tam tez dziewczynka, ktora byla jej corka tylko ze to dziecko o tym nie wiedzialo bo ta rodzina odebrala ja. Moze ktos to pamieta? To dziecko zawsze spalo w takim czepku na wlosy haha smiech.gif X Dobra cos pomieszalam w tym moim opisie haha :D. Znalazlam juz to o co mi chodzilo. Telenowela nazywa sie 'Luz Maria'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś pamięta...była taka telenowela o mężczyźnie opiekującym się koniem bogatej kobietki.Tyle pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbuntowani Rebelde fajna telenowela, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam, że ktoś szukał telenoweli, w której dziewczyna wyciągała naszyjnik z błota, a potem się mściła. Ta telenowela to Corazon Indomable lub jak kto woli Dzikie Serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś z was bedzie kojarzył tą telenowele i mi pomoże. Za duzo nie pamietam ale byly dwie kobiety. Jedna zamożna druga biedna. Chcialy byc z tym samym mezczyzna. Obie byly w ciąży. Bogata jednak nosila dziecko innego. Biedna uciekla gdy sie dowiedziala o ciazy tej drugiej. Dziecko bogatej bylo chore. Pozniej doszlo do zamiany dzieci. I byl jeszcze taki facet ktory w domu mial ukryty pokoj i ukryta kamere. Myslal ze jest Napoleonem. Ktos moze pamieta tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytuł

Hej, mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda. Szukam tytułu telenoweli, która była emitowana gdzieś po 2000 roku, na pewno przed 2005. Pamiętam tylko tyle, że bohaterka tej historii miała na imię Eugenia, była brunetką o długich do ramion włosach. Kojarzę też, że w tym serialu w ostatnim odcinku dziewczyna ta urodziła córkę, po czym zapadła w śpiączkę. Przeszukanie internetu nie pomogło, na największym forum poświęconym telkom też znikąd odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisowa

Zapraszam na www.viptelenovelas.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie, proszę.

Szukam telenoweli z dzieciństwa. Zapamiętałam tak:

Ojciec dziewczynki traci pamięć, wychowuje swoją córkę w wieku może 5-7 lat. W jego domu jako służąca zostaje zatrudniona matka dziewczynki. Młoda piękna matka nie może się przyznać córeczce, kim jest. Nikt nie zna jej tożsamości. Praca jako służąca to dla niej jedyna szansa, aby być blisko córki. 

Jej ukochany ma inną kobietę, która mieszka w jego bogatym domu, i po wypadku i utracie pamięci nie rozpoznaje Bohaterki.

Wydaje mi się, że aktorzy mówili po hiszpańsku. 

Matka i córka miały ciemne włosy. 

Pamiętam scenę, jak matka rysowała/pisała coś w zeszycie wraz ze swoją córką - w domu ojca dziewczynki. 

Dziewczynka nie wiedziała, że obok siedzi mama. Chyba myślała, że jej matką jest nowa partnerka ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2020 o 19:23, KhaleesiDenearys napisał:

Pomóżcie, proszę.

Szukam telenoweli z dzieciństwa. Zapamiętałam tak:

Ojciec dziewczynki traci pamięć, wychowuje swoją córkę w wieku może 5-7 lat. W jego domu jako służąca zostaje zatrudniona matka dziewczynki. Młoda piękna matka nie może się przyznać córeczce, kim jest. Nikt nie zna jej tożsamości. Praca jako służąca to dla niej jedyna szansa, aby być blisko córki. 

Jej ukochany ma inną kobietę, która mieszka w jego bogatym domu, i po wypadku i utracie pamięci nie rozpoznaje Bohaterki.

Wydaje mi się, że aktorzy mówili po hiszpańsku. 

Matka i córka miały ciemne włosy. 

Pamiętam scenę, jak matka rysowała/pisała coś w zeszycie wraz ze swoją córką - w domu ojca dziewczynki. 

Dziewczynka nie wiedziała, że obok siedzi mama. Chyba myślała, że jej matką jest nowa partnerka ojca.

Chyba masz na myśli serial Luz Maria ale to o utracie pamięci to już pod koniec się dzieje. Z resztą telenowela miała duzoooo odcinków. Ja bym sobie gorzka zemstę obejrzala🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze pamiętam Dynastię 😄 To byly czasy. Na szczęście jest reaktywacja serialu w nowej odsłonie na Netflix 😄 I równie dobra jak stara wersja! 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś z was telenowele z 1999 roku leciała na programie romantica . Słoneczniki dla Lucii z lektorem polskim ?? prozę o kontakt na @ . nina.rabus@o2.pl

😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy potrzebuje telenoweli która leciała 1999 r na programie romantica . Słoneczniki dla Lucii z lektorem polskim . Jeśli ktoś ma możliwość abym mogła zobaczyć tą telenowele podaje mój kontakt to nina.rabus@o2.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×