Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość Antośśśśśa
GORZKA ZEMSTA WSZYSTKIE ODCINKI NA YOUTUBE !!!!! oprocz 8 i 9 chyba ;D cos takiego . ale te odcinki sa na chomikuj.pl . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej może ktoś skojarzy, telenowela leciała na polsacie. Taka trochę komediowa powiedzmy że współczesna. Jakaś dziewczyna przyjechała do miasteczka, prawdopodobnie się ukrywała. Tam było tez coś z malowanie fresków w jakiejś katedrze, tylko nie pamiętam czy to ona czy jej kumpel to robił, który później dojechał. Ta laska poznała tam jakiegoś faceta, który miał chyba sporo dzieci, pamiętam. Trochę mi to przypominało Z głową w chmurach ale to raczej nie jest ta telenowela. Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona121
A to nie jest przypadkiem telenowelka Alvaro, ale niestety nie ma jej nigdzie szukałam jej sama kiedyś i nic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfiturka1234
Tak to jest to, rozpoznałam po zdjęciach. Szkoda że nigdzie jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfiturka1234
Dziękuje za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona121
Proszę bardzo, jak byś znalazła to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalena1990ciwret
Witam. Po głowie chodzi mi pewna telenowela, za chiny nie mogę sobie przypomnieć nazwy. W głowie zostało mi tylko to, że były sobie dwie siostry (chyba). Mieszkały pod jednym dachem, jedna była służącą a druga tak jakby żyła w tym domu (nie jestem pewna czy to siostry byly, bo to byłby dziwny układ xD ) i zawsze broniła swoją "siostrę"-służącą przed intrygami, zaczepkami itp . Ta służąca to była taka aktorka o czarnych prostych długich włosach, miała wydatne usta. Z czasem chyba "awansowała " społecznie ( nie wiem jak to ująć xD ) i mieszkała z tą swoją "siostrą". Oczywiście kochał się w niej jakiś syn pana domu, nie wiem czy on przypadkiem nie był pilotem. Jeśli komuś coś świta dajcie odpowiedź, bo nie wytrzymam z ciekawości nerwowo , z góry dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona121
A to nie jest Amor latino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dla prawdziwych fanów naszych kochanych telenowel latynoskich mam do zaoferowania mnóstwo artykułów o starszych telenowelach, które były emitowane w Polsce. Posiadam mnóstwo wydruków, zdjęć, plakatów, wywiadów z różnych gazet, także zagranicznych o aktorach grających w telenowelach, zagraniczne czasopisma TeleNovela. Każdy znajdzie coś dla siebie. To wspaniała okazja do poszerzenia swojej kolekcji. Napisz czego poszukujesz, a ja postaram się pomóc. Więcej informacji pod adresem e-mail: lizka6@op.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMOM
Witam wszystkich wielbicieli telenowel, chodzi mi po głowie pewien serial może ktoś podpowie tytuł. Pamiętam historię o matce i córce, matka po rozwodzie miała starszego partnera a córka męża, obie w tym samym czasie zaszły w ciąże, tylko że dziecko córki zmarło i matka podłożyła jej jeszcze w szpitalu swoje tak by nikt nie wiedział. Wszystkim powiedziała, że to jej dziecko zmarło. Może ktoś coś kojarzy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiajijaiajiajiajiaj
po prostu milosc...super telenowela!!!!ogladałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiorekB
Bardzo jestem zainteresowana zakupem telenoweli Kocham Cię na zabój na dvd.Pilne.Proszę o kontakt 606293247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babaluga55
Szukam telenoweli ale jedynie pamietam z niej trzy bohaterki. Matka i dwie corki blondynki. Matka wysoka i szczupla, ale czarny charakter. Z jedna corka knula przeciwko glownej bohaterce ktora nie wiem kto byl. Ta corka byla blondynka dlugie proste jasniutkie wlosy, okragla twarz, wielkie niebieskie oczy, moze veronica,moze gabriela...druga corka przyjaznila sie chyba z glowna bohaterka, nie byla zla, chyba zaszla w ciaze a na pewno zakochala sie w jakims biedaku. Moze miala diana na imie, moze alina, cos podobnego? Mam przed oczami wlasnie te postacie ale nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doxx
ehh stare dobre czasy :D super topik :D ja polecam jeszcze La Inolvidable - niezapomniana z 1995 roku na -RCTV- TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo_novele
Sprzedał mnóstwo oryginalnie wydanych telenowel na DVD. Głównie produkcje Televisy. 1. Heridas de Amor 2. Destilando Amor 3. Maria Isabel 4. Alborada 5. Pasion 6. Mi Destibo Eres Tu 7. Maria la del Barrio 8. MariMar 9. Rosalinda Inne wytwórnie Telemundo: 1. El Cuerpo Del Deseo (5DVD) (oryginalne amerykańskie wydanie Universala, zawiera jedno DVD dotatków, min relacje z planu zdjęciowego, teledyski, wywiady, wpadki aktoprów, fragmenty prób itp.) 2. Tierra de Pasiones 3. Victoria (Nowa wersja Mirada de Mujer) Venevision: Angel Rebelde TV Azteca 1. El Candidato 2. Cuando Seas Mia 3. Las Juanas (8DVD - 24H) To tylko wybrane telenovele, jest ich ponad 40 :) Wszystkie wydania oryginalne, nowe, w idealnym stanie, dostepne od ręki. Cena każdego to 89zł + koszty wysyłki. Na życzenie zdjęcie przemiotów. Pozdrawiam :) email: naluzie@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil0303
Pablo_novele A masz moze Biały Welon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam Stellinę Celeste Antonelle Zbuntowanego Anioła Catalina i Sebastian Palome Namiętoności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teremorele
Witam wszystkich. Poszukuję dość starej telenoweli, którą oglądałam w nastoletnich czasach. Utkwiło mi w głowie parę szczegółów i ostatnio tak mi to krąży po głowie, ze nie mogę przestać o tym myśleć. Pamięam naprawdę mało. Telenowela była o tyle nietypowa, że główna bohaterka była pewna siebie od samego początku i byłą z wyższych sfer. Działo się wszystko w jakiejś kopalni albo na jakiejś rozwiniętej hacjendzie (czy czymś takim). Romans pojawił się między nią jakimś pracownikiem (chyba). Najbardiej jednak pamiętam, że jak kobiety chodziły spać, to były totalnie bez makijażu. Wiem, że to mało, ale może ktoś kojarzy i uspokoi moją manię myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie taka telenowele o biednej, bezdomnej dziewczynie, ktora zaopiekował się starszy bogaty facet?? Miał dwoje dorastających dzieci i zone...Potem zabrał ją na swoją hacjende gdzie na początku pracowała jako pomoc domowa, a potem się rozwiódł z zoną i ożenił z tą biedaczką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto pamięta Ederę
serial włoski Dziewczyna od dziecka wychowuje się w klasztorze, jako dorosła pracuje w sklepie odzieżowym, zaprzyjaźnia się z Cynthią, zakochuje się w przystojnym Andrei, jego matka Leonia jest zaborcza, niebezpieczna, zna ojca dziewczyny , który jest bogatym człowiekiem, ale nieszczęśliwym, ponieważ jest na wózku inwalidzkim, matka Edery w tajemniczych okolicznościach umiera w deszczu zostawia dziecko pod drzwiami kościoła, zostawia medalion w kształcie bluszczu Edera bierze ślub z Andreą, mają dziecko, synka Valerio Andrea , są szczęśliwi, ale na drodze pojawiają się nieszczęścia zaginie mąż, jej choroba, ratuje ją przeszczep wątroby dawcą jest Leonia! przed samobójstwem chce swoje winy odpokutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalloveee:D
teremorele nie chodzi ci czasami o 'prawo pożądania'? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta telenowela co bawiła się skarpetą to Kachorra to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie telenowelę co dziewczyny zatrudniły się w barze i tańczyły w nim na ladzie kowbojki a potem tańczyły na scenie i śpiewały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej trafiłam na tą stronkę przez przypadek i bardzo by mi zależało na odnalezieniu telenoweli którą oglądałam w dzieciństwie. Nie pamiętam zbyt wiele, tylko to że była tam taka scena że mała dziewczynka wpadła do basenu ( chyba na jakiś urodzinach) i zapadła w śpiączkę( chyba) oczywiście potem się obudziła...Wiem że to mało ale prosiłabym o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mi się kojarzy z serialem Miami Sands. Może mógłby mi ktoś pomóc. Szukam tytułów 2 telenowel, które były emitowane w Polsce w latach 90- tych. Pamiętam tylko niektóre wątki: 1) Główna bohaterka była żoną starszego od siebie mężczyzny, ale kochała jego syna. Jakoś w połowie telenoweli się rozwiedli Wyszło na jaw, że jej mąż i chyba ojciec ukrywali przed nią, że jej matka żyje ( chyba była w zakładzie dla obłąkanych). Główna bohaterka urodziła jeszcze swojemu mężowi córkę, jednak w wyniku szoku (nie pamiętam dokładnie) wyszła z nią ze szpitala i oddała ją starszej kobiecie. Po kilku latach okazuje się, że główna bohaterka wyszła za syna swojego byłego męża, który teraz jeździ na wózku inwalidzkim (chyba tylko udawał bo nie chciał, żeby ona go zostaiwła) i wychowują adoptowanego synka. Jej córkę wychowuje znajoma jej I męża (ma jeszcze trójkę dzieci, chyba 2 córki i syna i miesza z nimi jej matka, której gł. bohaterka oddała dziecko). Pamiętam, że kiedy dowiedzieli się kim jest ta dziewczyna to babcia sfingowała wypadek samochodowy i wszyscy myśleli, że ona i ta dziewczynka nie żyją. wszystko wydało się gdy ta mała zadzwoniła do adoptowanego syna. Nie pamiętam zadnych imion, więc strasznie to zagmatwane:) 2) Z drugiej pamiętam tylko, że bohaterka miała dorosłego syna, pod koniec telenoweli zniknęła z malutką córeczką (albo dziecko urodziło się już po zaginięciu bohaterki) Wszyscy myśleli, że gł. bohaterka nie żyje, potem się odnalazła, ale bez dziecka. W tym samym czasie jej przyjaciele postanowili adoptować niemowlę. Okazało się, że to dziecko gł. bohaterki. ROzpoznano je po medaliku, który jej dała (pani z sierocińca dopiero po jakimś czasie przyniosła go rodzicom adopcyjnym) Mam nadzieję, że ktoś pamięta takie telenowele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania lub wymienienia sie na inne telenowele zbuntowany aniol(pl) fiorella(pl) luz maria(pl) pelna chata (ang) domek na prerii(ang) siosdme niebo (ang) autostrada do nieba (ang) monk (pl) ally mcbeal (ang) kachorra to ja(pl) dbielecka@hotmail.co.uk jesli sa pytania PS chetnie sie wymienie na telenowele poslaniec szczescia i mala ksiezniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka26320
Najlepszą telenowelą jest zbuntowany anioł szloda że nie leci teraz w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietacie taka telenowele bardzo stara, niepamietam dokladnie o co w niej chodzilo..wiem tylko ze pewna starsza kobieta ( zly charakter) opiekowala sie a raczej znecala nad dziewczyna ktora byla cala w bandazach chyba byla poparzona.. przychodzila do jej pokoju czy domu wydaje mi sie ze to tylko sceny z tego filmu nie glowny watek.pamieta ktos cos takiego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietam ta dziewczyne w bandazach, ale za cholere nie pamietam tytulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję pewnej włoskiej telenoweli. Pamiętam, że była emitowana na tvp3, z tego co sobie przypominam wyświetlana była co niedzielę, w godzinach 19:00, 20:00? To już była jedna z ostatnich telenowel jaką tvp3 zdecydowało się emitować(2005/6/7(?) rok). W każdym bądź razie, nie mogę sobie za nic przypomnieć jej tytułu, natomiast fabułę pamiętam jak przez mgłę. Lecz chciałabym ją jeszcze raz obejrzeć, bo pamiętam jak byłam zachwycona i rozemocjonowana siadając co tydzień przed telewizorem:). Akcja rozgrywała się w okolicach północnych Włoch, miasto Turyn często przewijało się przez perypetie bohaterów, lecz na samym początku mieszkają oni w cichej, pięknej alpejskiej wiosce. Ci bogaci na zamku, ci biedni w chatach oczywiście. Główna bohaterka pochodzi z tej drugiej klasy społeczeństwa. Jakimś cudem dostaje się do zamku, najpierw chyba jako służąca. Nawiązuje ona romans z mieszkającym tam młodym mężczyzną i akcja zaczyna się rozwijać. Wiem, że w ostatnim odcinku ów młoda dziewczyna ratuje swojego ukochanego, czy też kogoś dzierżącego wysokie stanowisko na dworze, nie pamiętam dokładnie i ujawnia wszystkim prawdę. Wszyscy są zdumieni i zaskoczeni tym jaką odwagą wykazała się nasza bohaterka. Król(?) w zamian za ujawnienie prawdziwego winowajcy, postanawia obdarzyć ją tytułem szlacheckim. I żyli długo i szczęśliwie. Ktoś może kojarzy tą telenowelę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×