Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

piosenkę do serialu wykonywała właśnie THALIA (tytułowa Rosalinda). w czołówce trzymała w ręce różę, minęła się z jej późniejszym mężem i ta róża jej upadła. Potem (również w czołówce) siedziała w białej długiej sukni na fortepianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *x*x*x*
Teraz weszlam na youtube i znalazlam entradę do tego i jeszcze na jakiś stronach przeczytałam streszczenie i jestem pewna, że to jest to! Opis się zgadza, rok produkcji i to że leciało na TVN. Wielkie dzięki! Myslałam, że nie oglądałam tego serialu ;) A swoją drogą mogliby to puścić znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *x*x*x*
A ja? Ojj dużo tego było i "Paulina" i" W niewoli Uczuć " i "Mała księżniczka" i teraz widzę, że "Rosalinda", teraz na Romantice "Perłę" oglądam :) Najczęsciej na TVNie oglądałam telenowele. To były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *x*x*x*
Nie pamiętam ich wszystkich. Ale jeszcze "Przyjaciółki i rywalki" bardzo lubiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *x*x*x*
Nie wiem czy powtarzali bo kiedy ja się ocknęłam, że na TVN7 powtarzają telenowele to leciało wtedy "Nigdy Cię nie zapomnę" (a swoją drogą to też pamiętałam ten serial tylko jakimś cudem go znalazłam :D ). Ale jak dla mnie mogliby niektóre jeszcze raz powtórzyć, pewnie jeszcze więcej osób by oglądało bo niektóre te teraźniejsze telenowele są beznadziejne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tamtym okresie oglądałam tylko telenowele na TVN. wyjątkiem jest \"PALOMA\", którą nadawali na Polsacie. Pamiętacie to?:P miało się te 13-14lat...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *x*x*x*
"Paloma", "Zbuntowany anioł" (choć to to już z 10 razy powtarzali)... JAk dla mnie to i tak z TVN były najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nigdy Cię nie zapomnę\" -coś mi ten tytuł mówi. Grał tam może ten ukochany Esmeraldy? w uszach dźwięczy mi taka wolna piosenka z czołówki tego, którą śpiewał facet \"yo nunca te olbidares...\" czy podobnie:P o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa... no fatk:P już wszystko pamiętam:P a ona, to taka blondynka z grzywką. nie lubiłam tego:P no to ja mam pytanie: -rok 1998 lub 1999 - na tvnie - główną bohaterką była młodziutka nauczycielka -meksykański -małe miasteczko -miała jakąś \"wredną siostrę\" kojarzy ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *x*x*x*
A pamiętasz coś jeszcze z tego?Bo ja kojarzę jedną telenowele tylko ona nie miała wrednej siostry i pracowała z internacie dla bogatych dziewcząt, ale to chyba nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *x*x*x*
A ja znalazłam entradę do "Mi destino eres tu" ("Potęga miłości") i też myślałam, że nie oglądałam, a jednak oglądałam. Poznałam po fajnej piosence tytułowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... byc może się mylę z tą siostrą, ale wydaje mi się, że ona była właśnie tą szlachetniejszą, musiała pracowac na utrzymanie matki i tej siostry. Była nauczycielką w miasteczku lub na wsi, nie w internacie tę aktorkę mam przed oczami... Brązowe, puszyste długie włosy, gruba grzywka. nosiła sukienki przed kolana. ta aktorka grała wcześniej jakąś złą postac, chyba Ximenę (Chimenę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *x*x*x*
Na tą chwilę nie kojarzę, ale może znajdę gdzieś w internecie. A pamiętasz jakiegoś aktora, który tam grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *x*x*x*
Wiesz co wejdz tutaj bo znalazłam coś takiego. Opis bohaterki się zgadza, opis telenoweli tez tylko nie bylo wlasnie nic o tej siostrze. Ale nie wiem moze jest tylko nic nie wspomniano o niej bylo. Wejdz tutaj i powiedz czy to jest to: http://pl.youtube.com/watch?v=hgnQZuZdDW0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli w opisie jest, że była nauczycielką, to właśnie ten film. jak to znalazłaś? po czym doszłaś do tego serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *x*x*x*
Jest napisane, ze jest nauczycielką. Weszłam na tą stronę, ostatnio często na nią wchodzę choć autorzy chyba o niej zapomnieli: http://www.geocities.com/swiatelenowel/ i tak po kolei sprawdzalam, które są produkcjami Televisy no i weszłam na tą, czyli "Angelę" i był opis tej telenoweli, no a potem wpisałam na youtube i opis postaci tez się zgodził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *x*x*x*
Ale mialas rację bo Angelika Rivera (ta bohaterka) grała złą postać chyba w "Zaklętym sercu". Co prawda to było później, no ale jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh a właśnie miałam zapytac o ten serial z tą Marianą:P zupełnie wyleciało mi z głowy co to było:P pamiętałam tylko, że w ostatnim odcinku jakiś facet zleciał w przepaśc i jakąś szurniętą matkę którejś bohaterki, która jej się wstydziła. ale Angeliki Rivery z tym nie umiałam skojarzyc dzięki za, jak się okazało - podwójną omoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś jeszcze pamięta taki kolumbijski serial, który nadawali na tvp 1 w 2000 roku. Wtedy był jakiś konkurs- puszczali po kilka odcinków kilku telenowel i widzowie mieli zdecydowac, która zostanie pokazana w całości. Chyba właśnie ten serial wygrał. jeden z bohaterów miał na imię Orinoko wiem,że to mało... ale może ktoś skojarzy. to charakterystyczne, że leciał w telewizji publicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×