Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość xoxoxo
Na jedynce była "Tajemnicza kobieta". A ten sam aktor grał w Gorzkim dziedzictwie na tvp 3 i jego bohater miał na imię Orinoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julisia
Chyba chodzi o Luiz Fernandeza. Przed Calypso występował w kilku telenowelach: Cruz a Nadie, Llovizna i La Loba Herida, gdzie partnerował dobrze nam znanej Astrid Carolinie Herrerze. Pamiętamy go też z Tajemniczej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazduniusuiniunia
a pamieta ktos marimar??? na tvp3 leciala grala tam thalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita_
ja namiętnie oglądałam telenowele: Esmeralda, Maria z przedmieścia, Zbuntowany anioł Pamiętam że była jeszcze "Brzydula" :D i te inne "dynastia", "pokolenia", a teraz opera mydlana - Moda na sukces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korki taczer
-Dzień za dniem;D choc to raczej nie telenowela;D -Paloma -Perła -Katherina i Sebastian( nie wiem jak sie pisze:)) -Luz Maria -Fiorella -Brzydula -Miłość i nienawiść -Przyjaciółki i rywalki -Zbuntowany Anioł -Sunset Beach -Cud miłości Jak sobie coś jeszcze przypomnę to podam:D I to wszystko sie oglądało:D Co za czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonkaXXL
moją pierwszą telenowelą była Esmeralda potem Serce Klarity i wszystko jak lecialo.od jakichś 5 lat nie ogladalam w ogole no moze Gorzka Zemstę i Cene Marzen (Rubi).kiedys byly zarabiste seriale a teraz wszystkie najnowsze maja motywy z tamtych ale to i tak nie jest to :( mogliby puscic pauline)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paticzek
Masz w 100 % racje teraz te telenowele nie sa juz tak ciekawe ja byly kiedys. Sa jakies dziwne a w szczegulnosci te na Zone Romantic. Sa jednym slowem lipne i tyle nie wiedomo o co w nich chodzi i sa jakies takie nie do zrozumienia i tez troche naciagane. Ja teraz ogladam Gorzka zemste bo to chyba najlepisze jaka teraz leci w polskiej telewizji a napszyklad lubie tez serieel desperat haswiver (Gotowe na wszystko) na Fox life albo Gree's anatomy (chirurdzy) Fox life (Summerland) Fox life Will and Greeys Fox life no i jeszcze pare innych sa naprawde duzo lepsze od tych telenowel bo sa jakies takie mniej kiczowate niz teraz te brazylijskie. Nie ma to jak Esmeralda czy Luz marija mogli by ja powturzyc jeszcze chociaz jeden raz Pozdrawiam wszystkich i milego ogladania....:) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super temacik
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuj
desperate haswiver? a co to jest... to jest desperate housewives....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lk
pamietam ! tylko jak to sie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika141288
Ja mam 3 swoje ulubione: - Abrazame muy fuerte - Señora - Gorzkie dziedzictwo Te telenowele do byly giganty, ale filmiki niestety mam tylko do tej pierwszej, bo tamtych nigdzie nie ma, albo nie moge ich znalezc. Pozdrawienia dla wszystkich maniaczkow :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *x*x*x*
Abrazame muy fuerte :) To była moja ulubiona telenowela :D Dłuuuuugo będę ją pamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gssdfhy
upupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Man pytanko:)) czy ktoś pamieta taką telenowele , która leciala z jakies10 lat temu i tam ojciec i syn rywalizowali o jedną kobiete. Syna grał o ile dobrze pamietam Fernando Carrillo. W trakcie serialu ojciec miał wypadek i potem był na wózku inwalidzkim, a w ostatnim odcinku Fernando stał na skale nad morzem. I skończylo sie tak ze ona była ostatecznie z tym ojcem. To była wenezuelska telcia i bardzo mi się podobala . ale nie pamietam jej nazwy. Czy ktoś ja pamięta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubi18
Najlepsze telcie to te najstarsze Moje ulubione to : 1. Tajemnicza Dama I i II (Polsat i Polsat2) 2. Paloma (Polsat) 3. Posłaniec Szczęścia (Polsat) 4. Zakazana Miłość (TVP 2) 5. Krople Miłości (TVP 3) 6. Catalina y Sebastian (RTL 7) 7. Kassandra (TVP 3) 8. Isabella (RTL 7) 9. Maria Emilia (RTL 7) 10. Micaela (Polsat 2) i wiele wiele innych starszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamięta ktoś Dziki Księżyc? (Luna Salvaje, dame coraje...) Taka służąca przy kości, fajny facet i jego żona-jędza na wózku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnica jakich mało
Facet miał na imię Gonzalo żona Leticia służaca chyba Marija:) Nie jestem pewna czy w to wtym serialu był watek z siostrą Leticii i jej córka.Właśnie o tę córkę mi chodzi ,miała tak źle dobrany kolor włosów do twarzy(żółtawe gęste pasemka)i do tego ogromniaste ciemne zrastające sie prawie brwi.Jakoś utkwiła mi w pamieci jej charakterystyczna twarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubi18
Miranda :D ale te brwii miala zaebiste :D wloski blond a brwi ciemne LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia7982
mi sie najbardziej podobala telcia z czasow dziecinstwa Maria z przedmieścia.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juanka
ten film z Juanitą to "Sidła miłości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia7982
Rosalinda Maria z przedmiescia Esmeralda Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nessmi
Oj tak, te telcie co leciały kiedys były najlepsze. ja ogladałam w sumie...: Fiorelle, Rosalinde, Cud miłości, Kachorra to ja, Luz Maria, Milagros, Luz Klarite, Maria z przedmieścia, Zbuntowanego Anioła, Gorzkie Dziedzictwo, Maria, Przyjaciółki i Rywalki, Rebece, Kobiete Judasz, Tak jak w kinie, Dziki Księżyc, Ojciec Coraje, Marzenia nic nie kosztują, Kobieta Mojego Życia, Niewolnica Isaura, Samotna; do usług, Soledad, Żona Lorenza i aktualnie fajnie zapowiada sie Hacjenda la Tormenta emitowana na TV Puls o 16 i zaraz po mniej Po porostu miłośc :):) pozdrawiam Wszystkich :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitttita
\"Zbuntowany Anioł\" górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka87
ja teraz ogladam(a raczej przypomniam sobie) Zbuntowna(nie mylic ze Zbuntowanym Aniolem) na tele5 o 13:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubilam zbuntowanego anilola... ahhh naprawde fajny serial..a co do tych serialow to jeszcze lusesita czy cos takiego ogladalam albo Luzmaria...:) no to bylo wciagajace a nie teraz takie bzdury same w tych serialach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawusia165
a oglądałyście Alvara? Uwielbiałam ta lelcie. Jak chcecie to przypomnę o czym była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tela
ja najbardziej pamietam niebezpieczna i marie celeste, po dzien dzisiejszy mam na kasecie video 3 ostatnie odcinki marii celeste, podkochiwalam sie w miguelu de leon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiore21
hmm pierwszą telenowelą jaką oglądałam była Maria Celeste..co prawda miałam wtedy bardzo niewiele lat hehe i mimo iż pamiętam tylko jej głowny wątak to mam do niej ogromny sentyment i z wielką chęcia obejrzałabym ją jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość framboise_18
pamięta ktoś może taką telenowelę, w której w ostatnim odc w trzech różnych miejscach stały trzy panny młode i czekały na jednego(tego samego) pana młodego - prawdopodobnie miał wybrać w ten dzień z którą się ożeni. Za chiny nie mogę sobie przypomnieć co to było, wiem że ta telenowela leciała kiedyś na tvp3....pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubina w myslach
ja tych tasiemcow nie lubialam były dziwne ale rozumiem bo lubie tez niektore badziewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×