Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzifka

pomozcie,prosze jak sobie z tym poradzic

Polecane posty

Gość dzifka

witajcie,na wstepie prosze nie wrzucajcie mi,nie dokladajcie bo juz sama ze soba nie radze sobie.estem w zwiazku od 5 lat ,od jakis 2ch ciagle zdradzam swojego chlopaka,nie zlicze ile razy juz to zrobilam.okazje sa rozne,kazde wyjscie z kolezankami konczylo sie u obcego faceta w lozku,przestalm wychodzic.ale to nic nie dalo,ostatnio bylam w bibliotece...boze i sami wiecie.nie wiem czemu to robie,za kazdym razem obiecuje sobie ze to koniec ale nie potrafie jak sie nadarza okazaja,a tych okazji jest wokol mnie dziwnie duzo,rozmawialm w kolezanka ,ona sie dziwi ,sama kiedys probowala poderwac faceta do lozka tylko ale jakos jej sie nie skaladalo a mnie na kazdym kroku,bardzo kocham swojego chlopaka,myslimy o przyszlosci.boze,co ze mna jest?moze powinnam wybrac sie do lekarza???dodam ze seks nie sprawia mnie az tak wiel przyjemnosci.a moze to to ze w innym zwiazku bylam zdradzona i bardzo to przezylam??poziwedzcie co mam robic,gdzie isc?z porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do psychologa marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem
naprawde jak mozna ci pomoc ale chyba to jest sprawa twojej psychiki i powninnas sie wybarac do specjalisty,czy twoj chlopak wie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifka
boze,wie ze go zdradzialm dwa razy,przyznalam sie na samym poczatku tego szalenstwa i omalo go to nie zabilo,w zyciu nie widzialm tak zraninej osoby,ale to tylko kropla o calym morzu nie wiem i nie powem mu tego nigdy chyba,predzej sie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy to zrobilas
ile razy to zrobilas,ile razy go zdradzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifka
to nie ma znaczenia ani zwiazku z tym o co prosze,ale chyba ciekawosc toba kieruje wiec ci powiem ,nie wiem dokladnie ile,nie zlicze,ok 50,czasem faceci sie powtarzali a czasem bylo to jednorazowe spotkania,moze 40,nie wiem,nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifka
a czy nimfomanka nie powinna czuc satysfacji z seksu,przezywac orgazmow?ja czasem przyznaje jest swietnie ,lepiej niz z moim chlopakiem wale wiekszosc to porazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokodzambo jet
a moze sie umowisz ze mna???mozesz sie wygadac a potem milo spedzimy czas w wyrku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziarnko kawy
twoj problem pomoze ci rozwiazac tylko psycholog; to jakis kompleks zwiazany z niska samoocena; moze mama sie ponizala gdy bylas mala mowiac: ze do niczego sie nie nadajesz? albo ze jestes brzydka i nikt nie bedzie cie chcial? masz "przymus" sprawdzania za kazdym razem ze jestes atrakcyjna ize ktos ciebie "bedzie chcial"( chociaz na pare minut) juz jestem dorosla i jesli to co piszesz to prawda poradze ci jedno: lecz to bo krzywdzisz siebie i ludzi z toba zwiazanych, pomysl o tym zanim bedziesz chciala stworzyc dom, rodzine bo sama nie dasz sobie z tym rady, bedzie sie to ciagnelo za toba cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifka
ja wiem to wszystko ,czasem mam naprawde ochote sie rzucic pod tira,wiem ze krzywdze, ale to chyba nie chodzi o dziecinstwo i traktowanie mnie przez rodzicow,zawsze okazywali mi milosc,nie ublizali mnie.tearz boje sie kontaktow z facetami ,unikam ich ,nie chce poznawac nowych ludzi,nie chce prowokowac sytuacji,mialm problem ze znalezeniem pracy,bylam na wileu rozmowach i jesli byl jakis facet od razu sobie darowalm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowokacja .
Czytam to forum od roku i poznaję cie na odległość. Strasznie nudna już jestes!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja tez je czesto czytam i widze ze ludzie ktorzy maja problem czaesem sa oskarzane o prowokacje,wiec nie przejmuje sie tym,bo moze znajdzie sie ktos kto jednak zechce mi cos doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×