Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zu86

czy jest możliwość zeby plemniki przeszły przez prezerwatywę?

Polecane posty

Przeczytalam kiedyś w necie artykuł na ten temat i teraz nie wiem czy wierzyć czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezerewatywa to dla nich pikuś, czołgają się po prześcieradle, zeskakują na podlogę a później myk przez ścianę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i fruwają, przenoszone są z wiatrem i dlatego tak łatwo zajść w ciążę. Nawet jak sie z facetem nic wspólnego nie miało.....:p A i występuja czasami w wodzie - kranówie, więc jak się myjecie, to same wiecie...lepiej stosować przegotowaną, chociaż nie zawsze wysoka temperatura je zabija. Normalnie jak terminatory...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesnym rankiem
uśmiałam się! :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stety to prawda
Jestem znanym bardzo lekażem profesorem medycyny. Prowadiłęm ostatnio badania na ten temat i zostałęm zazkoczony ich wynikami. Tak wienc potwierdzam, że plemniki przehodzom przez prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śmiejcie się! Ja naprawdę czytałam coś takiego w internecie! Też mnie to bardzo zdziwiło, więc pytam co o tym myślicie i czy natknęliście się kiedys na taką informację. W tym artykule było napisane,że prezerwatywa ma niewidoczne pory( co normalne jest przecież bo wszystko ma pory:)), które są większe o ileśtam od plemnika w jego najszerszym miejscu. Skoro to nieprawda to jakim prawdem i w jakim celu ktoś umieszcza takie informacje w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cholera wie czemu umieszczaja, naprawde szczerze watpie aby plemniki przeplywaly przez prezerwatywe, poza tym jesli nie uzywasz tabletek i boisz sie ze wpadniesz z gumka, to obserwuj swoje cialo, sluz oblicz kiedy mozesz miec dni plodne i tego dnia nie kochaj sie lub niech twoj partner skonczy na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na przykłąd mam taką
to jest tak: otwory w prezerwatywie (mini pory dzięki którym daje sie ona rozciagać) są większe, niż średnica plemnika ale mniejsze niż średniaca cząsteczki wody a plemnik bez wody sie nie przedostanie to tak, jak postawić sparalizowanego albo inwalide przed szeroką brama przeszedłby ale nie moze sam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×