Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski i brzydki stańczyk

........Prośba o radę.............

Polecane posty

Gość zalaminowana
Rób co chcesz, tylko nie pij % wcześniej. A poważniej, co Ci szkodzi zaryzykować? Pomyśl o ewentualnych profitach i działaj. ;) Ze swojej strony mogę Cię uspokoic, że każdej normalnej kobiecie (dziewczynie) bedzie miło i z pewnością odbierze Cię pozytywnie. Czy coś się z tego wykluje, to już oczywiście trudno przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk jak nie wiesz jak sie przelamac to skocz kreplem na bariere..... na pewno Ci pomoze.....przelamiesz sie bankowo!! i przestan nudzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stańczyku :) a może ze mną masz ochotę się spotkać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie ze wygladasz tak bosko ze zwalasz z nog wszyskie laski dookola. podejdz po prostu i zagadaj o czyms, a przede wszystkim nie mysl o sobie jako o NISKIM I BRZYDKIM STANCZYKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyku , mogę do Ciebie przyjechać Skarbeczku i w okolicy pokój w hotelu wynajmę....może pójdziemy na miłą kolację ? Ja płacę :( Bardzo potrzebuję przytulania i miłości:) Może zechcesz i nam sie uda razem:) Przyjechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Stańczyku , mogę do Ciebie przyjechać Skarbeczku i w okolicy pokój w hotelu wynajmę....może pójdziemy na miłą kolację ? Ja płacę Bardzo potrzebuję przytulania i miłości Może zechcesz i nam sie uda razem Przyjechać ?\" to prowokacja czy piszesz naprawdę?? kim jesteś? :-) nigdy z Tobą nie rozmawiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyku, jesteśmy już dorosłymi ludźmi i tak samo ja i Ty Skarbeczku potrzebujemy miłości i przytulić się do siebie:) , oboje jesteśmy wrażliwcami:) , razem będzie nam przytulniej i przyjemniej:), czy myślałeś o stałym związku z kobietą, czy również pragniesz i oczekujesz miłości tak jak ja, czy chcesz mieć fajną rodzinkę tak ja ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej
potrenuj na kolezankach, musisz sprobowac - to bardzo wazne. Z kazdym kolejnym razem bedzie latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mój ideał dziewczyny jeśli chodzi o charakter to: wygadana (inaczej wyszczekana ), wesoła, optymistyczna, troskliwa, opiekuńcza, miła, kulturalna, szczera, uczciwa i trochę tajemnicza gdzie ja taką dziewczynę znajdę?? zwłaszcza że jeszcze do tego wszystkiego musi mieć ładną twarz i nie być gruba ani wysoka\" a spełniasz moje wymagania? ;-) dwa pierwsze punkty są dla mnie bardzo ważne moja dziewczyna musi być wygadana i wesoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy myślałeś o stałym związku z kobietą, czy również pragniesz i oczekujesz miłości tak jak ja, czy chcesz mieć fajną rodzinkę tak ja ja?\" tak gdybym tego nie chciał to bym nie założył tego topiku i wiele innych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyku kochany, mam wzrost 162 cm. i ważę ( ważyłam się przed chwilą ) 56 kg i nie wiem, czy spełniam Twoje oczekiwania ale jestem blądynką .. włosy do ramion i mam zielone oczka,podobno trochę jestem podobna do młodej Szapołowskiej a może nawet jestem jej córką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poszedł Stańczyk, woli oglądać kryminalnych niż mnie...nawet Stańczyk mnie nie chce..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie zagladam w profile, ale jakos tak mnie tknelo i mialam racje ;) To kobieca intuicja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi. dzień bez podpuszczania Stańczyka jest dniem straconym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz przyklads z Malysza
jest niski i brzydki a cala Polska go kocha.Zaimponuj jej czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ale to smieszna :O :O :O :O To raczej Ty jestes zalosna :O Brak slow do takich ludzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×