Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski i brzydki stańczyk

........Prośba o radę.............

Polecane posty

magnolcia ma rację nie warto się tu udzielać bo są tu sami źli ludzie, którzy robią sobie jaja z czyjegoś nieszczęścia albo odtrącają człowieka i go jeszcze bardziej pogrążają :-( chyba pójdę śladem Tomka i dei i opuszczę to nędzne forum na zawsze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc magnolciu :) Ja caly czas czytalam, ale nie mialam co pisac ;) Teraz sie nadarzyla okazja, wiec wypowiedzialam swoje zdanie i to w obronie stanczyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, serio żałosny jesteś...źli ludzie otaczaja cię wszedzie, a nie słyszałeś, że świat sie widzi na swoje podobieństwo, malkontencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyku , bardzo lubię prowokować i szczególnie Ciebie Skarbeczku:) Gdybyś napisał, że nie masz ręki lub nogi lub ze słuchem masz kłopoty to można to wszystko zrozumieć, że życie dało Tobie w kość , natomiast jeżeli tu na kafeterii sam podpuszczasz kobiety aby się nad Tobą użalały to jest to w porządku skoro jesteś zdrowy facet i tylko udajesz, że nie masz jaj ? Po cholerę prowokujesz ? Jak będziesz prowokował to też będziesz prowokowany, każdy kij ma dwa końce :) Pilnuj się , nie znasz swojej chwili lub sekundy, prowokatorzy czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że nie muszę tu być, ale wszędzie widzę jego topiki albo komenty, w których się użala nad sobą, a bluzga na resztę świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie kochani, sporo jego topików już widziałam, wiec znam już trochę jego typ zachowań. Szczerze mówiąc byłam nawet przekonana, że ma on ok 45 lat, tak jest bowiem zgorzkniały i nieprzychylny światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolciu wreszcie wczoraj mialam ostatni egzamin i teraz odpoczywam choc dwa dni :) A tak poza tym to nic nowego, znajomosc sie kreci ;) Zreszta napisze Ci maila dzis wieczorem lub jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______b
Lisiczka bo stańczyk to taki babski wujek :) , lubi sobie pogadać i może tak całymi dniami , jak chcą mu odpisywać to w czym problem ,widocznie go lubia , omijaj z daleka jego topiki chyba ze tez lubisz - np sie ponabijac z niego :) po to jest forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co będzie ze mną, czy żadna z Was nie zaprosi mnie na BABSKI wieczór i na ploteczki? smutna jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że wiek niewiele ma do rzeczy, moja 93-letnia prababcia ma w sobie więcej energii i pasji niż biedny stańczyk. Wiem, że mozna się z niego nalewać, ale to zadna przyjemnośc bo sam pod sobą doły kopie..ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczór ;) a co tu sie znowu dzieje ;) witam obrońców i przeciwników stańczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to by było jak poddanie ;) nie no korniki sie tak łatwo nie poddają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×