Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeewwwciaaaaaaa

Bardzo jasny blond!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość eeewwwciaaaaaaa

Dziewczyny błagam co zrobic zeby miec bardzo jasny, platynowy blond.?kurcze ja od 3 lat robie pasemka na wlosach u fryzjera. niestety po pewnym czasie wlosy plowieja i mają kolor ciemno zolty...obrzydliwy:(((chcialabym meic naprawde jasne wlosy gdyz w takich mi najlepiej. co zrobic? czy ufarbowac je cale? ale farba chyba nie da ladnego platynowego odcienia,a po 2 swoj kolor wlosow mam raczej ciemny blond ,dlatego odrosty nie beda chyba fajnie wygladac:) a moze znacie jakis fryzjerow w WAWIE!??! ktorzy potrafia zrobic bardzo jasny i ladny blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToCiA
Witam:) Od 3 lat robiłam blond pasemka a od roku rozjaśniam całe włosy na blond.Po pierwsze ważny jest rozjaśniacz jakiego używa fryzjer i ilu procentowej wody utlenionej używa(9% to za mało takie wody są w rozjaśniaczach które można kupić w sklepie a wiadomo że włosy zamiast ładnego blądu jaki jest na opakowaniu mają kolor żółty więc woda powinna mieć 12%).Jeśli chcesz mieć włoski w kolorze platynowym kup sobie płukanke do włosów.Nadaje ona włosom śliczny platynowy blond.Pozatym ja po każdym rozjaśnianiu farbuje jeszcze moje włoski farbą ziołową z Joanny-kolor srebny pył.Nie szkodzi włosom a równierz daje super efekty.W zależności jak długo ją trzymiesz możesz uzyskac odcień:platynowy,platynowy z siwymi refleksami a nawet siwy na całej głowie(nie jest to siwy jak u starych babek tylko naprawde ładny delikatny odcień siwego).Co do rozjasniania całych włosów na blond to nie widze problemu.Ja mam moje naturalne włosy w kolorze ciemny blond i odrosty wcale nie wyglądają strasznie.Pozatym efekt takich całych rozjaśnionych włosów jest super jesli po farbowaniu zastosujesz właśnie płukanke albo farbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie sama w domku wosy rozjaśniam na bardzo jasny, zimny blond. Rozjaśniacz kupuje w sklepie fryzjerskim firmy Goldwell (nie wiem, czy dobrze zapisałam) - ten rozjaśniacz jest b. dobry - likwiduje żółty odcień. Po rozjaśnieniu nakładam farbę z Joanny Srebrny Pył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewwwciaaaaaaa
Tocia a czy rozjasnienie wlosow a pozniej jeszcze potraktowanie ich farba nie winiszczy mi calkiem wlosow? przyznam mimo pielegnacji strasznie mi sie niszcza.a plukankek uzywam,ale niestety nic nie daja,bo moj kolor wlosow pozniej jest naprawde ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewwwciaaaaaaa
a po 2 niestety slysze tylko zle opinie o produktach do koloryzacji wlosow JOANNY, ze najbardziej niszcza wlosy:(ale i tak dziekuje za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda kobitka
Jak rozjaśnisz włosy stosuj płukankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliseeee
Witam. Interesujacy temat, bo tez robie pasemka od roku , ale po jakims czasie widac bardziej moj kolor(ciemny blond) niz ten jasny. Pytalam fryzjerki ilu % woda utl. mi robia. Powiedziala 9%, i wychodzi mi jasny blond, ale nie zolty ani nie bialy . OK. Ale ta farba o ktorej piszecie Joanna- srebrny pyl czy moge jej uzyc na cale wlosy, lacznie z odrostami , a mam naturalny dosc ciemny blond? Chwyci kolor? I jaki mi wyjdzie? Chce juz calosc farbowac albo rozjasniac bo te pasemka juz mnie wkurzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Joanny Srebrny Pył (zresztą do wszystkich tego typu odcieni) musisz rozjaśnić włosy (tylko na naturalnym blondzie chwyciłoby bez rozjaśniania). Fakt, rozjaśniacz+farba napewno nie służą włosom, ale mając odcień ciemniejszy nie ma innej możliwości jeśli chce się uzyskać jasny blond. Ja rozjaśniam wodą 12%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliseeee
Chyba kupie sobie farbe rozjasniajaca od 4-7 tonow, i naloze na pasemka ktore mam ( jasny blond ale juz zoltnie) i na odrosty ( 3 cm ciemny blond) zobacze co wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiimiiii
do straszny kocur ===========> to ty jeszcze masz włosy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miiimiii: ja zmieniam kolor włosów co chwilę. Miałam już na głowie chyba wszystkie możliwości. Jak do tej pory mam włosy, dlaczego miałabym nie mieć? (chyba, że celowo gole się na łyso). Włos to martwy stwór, więc wystarczy się zaopatrzyć w dobre kosmetyki. Poza tym mam krótkie włosy, więc jak się niszczą to obcinam i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToCiA
ta farba z joanny nie niszczy tak bardzo włosów bo zawiera mniej amoniaku i jest ala ziolowa czy cos takiego(moich przynajmniej nie niszczy no ale wszystko zależy od włosów).Straszny kocur ma racje że ta farba złapie tylko włosy rozjaśnione,ciemnych odrostów napewno nie zakryje.Pozatym jeśli masz bardzo słabe wlosy to i tak Ci będa wypadac i tak(fakt,że rozjaśnianie może temu służyć ale i farbowanie włosów na ciemny kolor także im szkodzi).Powinnas zainwestować w dobre kosmetyki do włosów:dobry szampon,odżywka,maseczka.Pozatym włosy świadczą o naszym zdrowiu więc jesli Ci wypadają powinnaś może zacząć się lepiej odżywiać.Przeczytałam na innym topiku że na słabe,wypadające włosy dziewczyny stosują cebule.Należy jeść jeden plasterek dziennie i podobno po miesiącu włoski powinny sie znacznie polepszyć,bardzo sobie chwaliły cebulę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alincia
mam pytanko moim naturalnym kolorem wlosów jest jasny brąz ostatnio zrobilam se pasemka u fryzjera jasne blond co prawda wyszly nawet fajne ale chcę sprubowac sama se zafarbowac na jasny blond niewiem jaki bedzie efekt i jakij uzyc farby pomózćie plissss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulinaehhh
Na twoim miejscu poszlabym do fryzjera ale jesli nie pozwalaja ci na to fundusze to kup rozjasniacz z joanny 6-7 ton czy jakos tak--- zobaczysz w sklepie bo ja juz nie pamietam ;) bey ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja joanny nie polecam
tak popaliła mi włosy że do dziś są okropne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
witajcie! mam ogromny problem z ktorym nie moge sobie poradzic! zawsze farbuje wlosy na bardzo jasny blond bo tylko w nim jest mi naprawde ladnie- reszta kolorow probowalam i odpada! ale mam taki problem ze zawsze co fryzjerka mi farbuje to calosc od czubka w miare ladnie chwyta ale koncowki i pare pasm wzdluz wlosow to prawie nic nie lapia- sa calkiem zolte! nie wie=cie czasami czemu sie tak dzieje ze wogole koncowki nie chca mi lapac! prosze o odpowioedz bede wdzieczna!!! jak cos to piszcie na mojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynaaa
hej:) moj naturalny kolor włosow to ciemny blond... kupuje zawsze farbe do włosow bardzo jasny blond aczkolwiek za kazdym razem nie wychodza one jasne ... chciałbym miec naprawde jaaaasny blond a nie zółty czy cos w tym stylu. bardzo była bym wdzieczna za rade;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beibe
ostatnio pofarbowałam wlosy farbą rozjaśniającą o 2 tony i wyszły mi żółtawe o_O a chciałabym mieć ładny jasnny blond i zastanawiam się czy gdybym pomalowała moje włoski farbą rozjaśniającą o 4-6 tony wyszedłby ładny blond, a nie 'złoty' prosze o pomoc i podpowiedź w tej kwestii. z góry dzięki. ; )) moj naturalny kolor włosów to średni blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TOCIA.....od paru miesięcy rozjaśniam włosy na blond ale na wodzie 6% ale efekt nie jest zadowalający, teraz zamierzam użyć wody 12% +rozjaśniacz 8 tonowy profesjonalny, ale przyznam szczerze że się boje, jakbys mogła mi podpowiedzieć ile min trzymasz na głowie rozjaśniacz z wodą 12% ? i za ile godz. lub dni potem farbujesz farbą Srebrny Pył, z góry dziekuję za pomoc oraz serdecznie pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TOCIA.....od paru miesięcy rozjaśniam włosy na blond ale na wodzie 6% ale efekt nie jest zadowalający, teraz zamierzam użyć wody 12% +rozjaśniacz 8 tonowy profesjonalny, ale przyznam szczerze że się boje, jakbys mogła mi podpowiedzieć ile min trzymasz na głowie rozjaśniacz z wodą 12% ? i za ile godz. lub dni potem farbujesz farbą Srebrny Pył, z góry dziekuję za pomoc oraz serdecznie pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaaaaaaaaaaaa
witam ja maluje włosy farbą z garniera bląd XXL i mam włosy jasne ale nie aż tak jasne. Jaki wychodzi kolor po rozjaśniaczu nie che miec takiej aż platyny ani siwych, i czy po rozjasniaczu nie bede musiała używać jeszce farby?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciq 1234
Witam was-ja juz od paru ladnych lat rozjasniam sobie wlosy ...mimio tego zaden fryzjer nie chce podjac sie rozjasnienia ich n na platynowy blond twierdzac ze mi calkiem wypadna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najciekawsze jest to, że moje naturalne włosy mają kolor ciemny brąz i farbuje je srebrnym pyłem i wychodzi ładna platynka;) Bardzo słabiutki pigment muszę w takim razie mieć jak tu blondynki walczą o platynę, a ja naturalnie brązowa tak niewiele muszę robić żeby uzyskać pożądany efekt:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetka
witam laseczki ja to mialam czarne farbowane juz 6 lat wlosy i postanowilam je przerobic na blond, poszlam do fryzjerki i mi zrobila za 1 razem rude po 2 tyg znow poszlam byly pomaranczowe za 2 razem po 2 tyg byly pomaranczowe z blond pasemkami i mi znajoma doradzila z joanny srebrny pyl i sa piekne platynowe teraz mam podciete koncoweczki i super ale chce jeszcze przedluzyc sobie to bedzie calkiem extra chyba :) nie zalamujcie sie bo ja 2 mies jak .... wygladalam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaaaam
A czy jest wogle taka możliwośc żeby z moich naturalnych włosów ciemny brąz wyszedł mi blond nie rozjaśniając ich. Już takie zniszczone od rozjaśniacza że pomyślałam że może farbą coś jednak wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolllka
Nigdy nie zachęcam pań do rozjaśniania swoich włosów we własnym zakresie o więcej niż 3-4 poziomy. Włosy mogą w wyniku takiego zabiegu zostać poważnie uszkodzone, kiedy postaramy się usunąć z nich zbyt dużą ilość ich naturalnego pigmentu. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest konsultacja z profesjonalną kolorystką, która będzie w stanie wykonać na twoich włosach takie pasemka w kolorze blond bez zbytniego narażania twoich włosów.Polecam także zajrzeć tutaj http://www.handsomemen.pl/Tag_porady,Jasny%20blond,0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviennka
Hejka! Dziewczyny, czy farbując włoski na bardzo jasny blond trzeba owijać głowę - po nałozeniu farbki - folią i ręcznikiem? W instrukcji tego nie ma, a często czytam, że to konieczne, bo inaczej blod nie wyjdzie. Proszę o info!!!!!!! gg 2695866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARZDĄC
Dziewczyny czym mozna rozcieńczyć 12 % wodę utlenioną by otrzymać 9%-tową..? Zwykłą wodą czy może destylkowaną czy jeszcze czymś innym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela33
hej mam pty chcę miec taki ładny bardzo jasny blond tylko nie zółty to jakiej farby powinnam uzyc czy czego .... bo ostatnio kupiłam wellaton farbe i nie wyszedł mi łaki ładny tylko taki dziwny czekam na odp :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tejemnicza blondi D
Ja od roku czy tam dwóch na moich naturalnych włosach [jasny blond] kładłam pasemka i w tym roku postanowiłam poeksperymentować i.. położyłam platynowy blond ;) powiem szczerze, że kocham ten kolor ;) jest booski. Jak dla moich włosów woda utleniona 9% jest idealnaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×