Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fergie007

co zrobic gdy chłopak chrapie??!

Polecane posty

Gość fergie007

Mam pyatnie i kłaopot . Moj chłopak strasznie chrapie . (prosze nie pisac bym zmieniła chłopka bo to nie jest adekwatne bo g bardzo kocham ) Ni wiem co z tym zrobic ilekroc u niego spie a nie ma jego wspołlokatora on idzie spac do drugiego pokoju bo pozabijalibysmy sie on mnei za to ze go budze by nie chrapał a ja go za to ze chrapie i jest na mnie o to zły . BArdzo go kocham ale on nie chec z tym isc do lekarza . Jezdzimy an wakace zawsze jest ten sam problem .. ae tak naprawde zacznie sie niebawem gdy razem zamieszkamy . TAkze pytam . Czy sa akies sposoby ?? czy sa jakies leki bez recepty ?? jesli tak to jakie ?? czym jest to spowodowane ?? migdałami, złym odechem ?? pomuzcie bo chec wyspiac !!!!!!! On sie lekarzy boi na zabieg nie pojdzie.. czy sa jakies leki?? obracanei na boki czy na wznak tez nic nei daje... dzieki Fergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problemm
sęk w tym, ze mój facet nigdy nie chrapał. A tak od miesiąca chrapie tak bardzo, ze nie mogę zasnać. Co mogło się stać, ze nagle zaczął chrapać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz najczesciej chrapie jak spi na plecach. trzeba go wiec odwrocic na bok i po klopocie. kiedys musialam go budzic zeby sie odwrocil bo nie mialam sily sama go przekrecic ale teraz wystarczy je go poglaszcze po policzku i on automatycznie sam sie przewraca na bok. rano nawet o tym nie pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jest to ze moj maz ma okresy kiedy chrapie i przerwy 2-3 mce kiedy nie chrapie. nie mam pojecia co jest tego powodem. czasem niektorzy chrapia z powodu kataru i zatkanego nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
valeriana- moze twoj maz ma alergie jakas i kiedy mu sie wzmaga to chrapie bardziej, niech zrobi testy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie007
no kurcze a ten link co podałyscie.. ktos tego probował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ma krzywa przegrode
nosowa i to powoduje chrapanie... albo ma chore zatoki... spanie na plecach sprzyja chrapaniu, jak tez i zla poduszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ma krzywa przegrode
wizyta u lekarza... operacja... zmiana pozycji podczas snu, najlepiej aby spal na boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh najlepiej wyprowadzic go z pokoju :) rozwiazan jest wiele ale wszystko zalezy od przyczyny. jesli ma np krzywa przegrode to nie wiele poza zabiegiem mozna zrobic. wiem bo sama przez to przechodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie007
ale on sie boi lekarzy. on nawet nei che isc na badani by mu leki przepisali a zabieg w ogol w gre nei wchodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie ja
kup sobie stopery do uszu,bo z tego co zauwazylam to ci juz zaczeli chrapac raczej juz z tego nie wychodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż też chrapie...
ale gdy razem zamieszkaliśmy jakoś przestało mi to przeszkadzać - przyzwyczaiłam się do tego i w nocy nie słyszę jego chrapania:) Jak kiedyś byliśmy ze znajomymi na imprezie i spaliśmy ze znajomymi w pokoju - koleżanka nie mogła spać przez mojego męża i później mi się żaliła a ja byłam zdziwiona bo nic nie słyszałam:) Nie wiem może mój men tak głośno nie chrapie jak TWój... no bo słyszałam kiedyś jak chrapie mój wujek - to szok!:) i mojej ciotce to też już nie przeszkadza:) Wiecie czasami jak mój mąż zasypia i zaczyna tak delikatnie chrapać to mnie to normalnie usypia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie007
ale ja bym chciałą spac w niego wtulona a jak mi chrapnie o ucha to mam zawał.. to jzu lepiej niech od razu mi da z noza w plecy...... chrapie głosno.. zreszta ja w nocy nawt słysze jak tyka zegraz n pietrze nizej....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrapiaca
mój facet chrapie ale muszę to znosić, najlepsze jest to,że ja podobno też i to już od dawna - 30 latek mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika197
Ja kupiłam woskowe zatyczki do uszu w aptece, śpię teraz jak niemowle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najl
lepiej tego nie lekceważ i koniecznie zaprowadź go do lekarza, bo może cierpieć na bezdech. A jeśli nie da się tam zaciągnąć do spróbój skombinować butlę z tlenem i niech zasypiając zakłada maskę tlenową - może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaj
mój mąż też chrapał i dopuki byliśmy sami to wkładałam zatyczki na noc i po sprawie.Ale jak urodziłam dziecko to dopiero zaczął być problem bo mamy jeden pokój, dostał eksmisje do kuchni bo bodził dziecko. Nasz związek a przedewszystkim życie seksualne wisiało na włosku!! Wysłałam go do laryngologa, diagnoza- niedrożna przegroda nosowa, zalecenie- zabieg. Zdecydowaliśmy się cierpiał bardzo, jeszcze z 3 tyg po zabiegu chrapał a teraz.... Nasze małżeństwo kwitnie a jesteśmy razem od 11 lat, czasami to nawet się budze i pochylam nad nim żeby posłuchać czy wogóle oddycha tak jest cichutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahah_hahah
Mój chłopak też chrapie jak cholera, jak u siebie śpimy, to najpierw go budzę po kilka razy, żeby nie chrapał, w końcu to nic nie daje i kończę tak, że idę spać na inne łóżko, albo śpię w głową pod poduszką i słuchawkami w uszach. Masakra. :( I rano jestem zawsze niewyspana jak mam takie rykowisko w nocy. W ogóle, to przez długi czas nie wierzył mi, że chrapie, dopiero jak go nagrałam, to uwierzył i się na mnie obraził jeszcze. :D A, zapomniałabym dodać, że jak chrapie, to jeszcze śpi z otwartą buzią i się ślini... Więc ogólnie koszmar. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak twój chłopak tak strasznie chrapie to idź z nim do kliniki, do specjalisty. Nam bardzo pomogła dr Magdalena Tomaszewska w Mille Medica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My leczyliśmy się tam u dr Grochowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż strasznie chrapał, nie mogłam spać budziłam go i wyzywałam, on w efekcie był na mnie zły i się w nocy kłóciliśmy zamiast spać. Moja koleżanka poleciła mi tabletki z tej strony: http://sklepok.pl/snoreblock stosował zaledwie 2 dni i przestał chrapać. Teraz mój mąż jest wypoczęty jak i ja. Nie ignorujcie chrapania moze się skonczyć źle dla waszych mężów czego skutkiem jest nie dotlenienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuteczne leczenie chrapania należy zacząć od znalezienia jego przyczyny. Jeśli przyczyną jest szeroko rozumiany niezdrowy tryb życia (np. palenie, nadwaga, alkohol), faktycznie można sobie pomóc bez pomocy lekarza. Jednak jeśli przyczyną jest budowa anatomiczna, nawet najlepsze ziółka lub leki bez recepty nie pomogą. Jednak, aby się tego dowiedzieć, niezbędne jest badanie, a więc nie obejdzie się bez wizyty u lekarza - może spróbuj wytłumaczyć to swojemu chłopakowi. Nie wiem skąd jesteście, ale we Wrocławiu zachęcamy do wizyty w jednej z naszych klinik (więcej informacji na www.medicusdcl.pl), zapewniamy, że nie ma się czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego zawsze traktuje lokciem haha Nie no zart, sa do kupienia w aptece plasterki na noc, nie pamietam nazwy ale farmaceuta napewno ci cos podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Snoran Plus to skuteczny sposób na chrapanie oraz lepszy sen. Jego regularne przyjmowanie ułatwia zasypianie oraz gwarantuje lepszy wypoczynek. Produkt oparty jest wyłącznie o naturalne składniki, które działają bezpośrednio na źródło problemu. Snoran Plus jest przeznaczony dla mężczyzn oraz kobiet, którzy chcą poprawić funkcjonowanie organizmu oraz polepszyć jakość snu poprzez wyeliminowanie chrapania. Działanie produktu jest widoczne już od pierwszego dnia stosowania. http://nplink.net/ZMY5FW7X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój na noc używa takich listków od snoreeza, tylko to mu pomaga rzeczywiście że nie chrapie a nie że mniej albo trochę ciszej jak po innych środkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×