Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misia123456

Kiedy można zabrac małego kotka od matki?

Polecane posty

Gość to ja tylko
kotek powinien mieć co najmniej 12 tygodni aby można go było zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 33 - z tym 21 lat to bym się zastanowiła ;) mężczyzna dojrzewa nieco później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg przepisu bo fakt, niektórzy zostają przy mamci do trzydziestki albo i dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jaki jest kotek tzn czy potrafi już sam jeść, czy jest samodzielny itd my np zabraliśmy naszą sunię jak miała 6 tygodni ale po pierwsze potrafiła już sama jeść a po drugie suka i tak ją odrzuciła podobnie jak pozostałe szczeniaczki :O nic jej sie nie stało, żadnego uszczerbku na psychice nie ma, jest zdrowa, piekna ..... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli suka odrzucila, to i tak nie było innego wyjścia dziecko ludzkie też można od samego początku zabrać od matki karmić sztucznie, i sami sobie odpowiedzcie na pytanie- jakie to będzie miało skutki w przyszłości to samo ze zwierzakami ja swojego psa też miałam za wcześnie, od piątego tygodnia (nie ze swojej winy), ale potem przez całe jego życie był chorowity i miał różne inne kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa no ale moja sunia własnie nie ma żadnych problemów ;) nie choruje, nie ma zrytej psychiki i doskonale się zsocjalizowała bez pomocy własnej matki, która ją gryzła jak mała się tylko zbliżała :O :O to chyba by miało gorszy wpływ na nią niż to że za wcześnie ją zabraliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież napisałam, ze skoro suka odrzuciła, to nie było innego wyjścia, jak wychować ją samemu nie mówię, że wszystkie niemowlaki cierpią na oddzieleniu od matki widocznie Twój jest wyjątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moja koteczke znalazlam na ulicy jak miala ze 2 tygodnie. Byla jeszcze slepawa i ledwo pelzala. Karmilam ja ja male dziecko mlekiem z pipety co godzine lub dwie. Jest zdrowa, wesola i sliczna :) Ale to raczej ekstremalna sytuacja ;) Ewa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małego kotka bierze się od matki,gdy ten staje się samodzielny tzn.sam je i pije. Od ósmego tygodnia kocięta mają już wszystkie zęby mleczne i przestają się odżywiać mlekiem matki. Najlepiej wziąć gdy ten ma około 3 miesięcy. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×