Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kedziorek

czy ktos zna lekarstwo na żylaki?

Polecane posty

Gość gość
Wolę fachową pomoc w problemie. Kilka razy udałam się do www.krefft-laser.pl i po kłopocie. Wszystko bezboleśnie i profesjonalnie. Nie zapłaciłam wiele, a to dodatkowy atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupujcie nic na varive.info, oskubali mnie, nie jest to autoryzowana strona, uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nigdy tam nie kupowałam, kupiłam normalnie krem varive na żylaki na stronie varive.pl i było wszystko super! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam krem Varive jest spoko! Moich żylaków pozbył się w tydzień, najlepiej jest go stosować codziennie z rana a potem czekać na efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser nie jest zbyt bezpieczny, najlepszy na żylaki jest krem, mogę to powiedzieć na własnym przykładzie, używałam akurat varive i spisał się świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje preparat opisany na stronie: www.instytutmed.pl i efekty rewelacyjne. Żylaki mniejsze o połowę a stosuję dopiero 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaa4
Myślę, że w kwestii zdrowia warto zapoznać się również ze stroną http://ruszajpozdrowie.pl/ ponieważ, dzięki niej możemy bliżej poznać różne choroby, kontuzje, wszelkie porady w zakresie zdrowia. Uważam, że serwis jest naprawdę świetny i ma ciekawe artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio nikt się tu nie wypowiada poza reklamiarzami-spamiarzami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam ci żylaki center

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremami i żelami to sobie możesz... U mnie w rodzinie żylaki mają od pokoleń i oczywiście ja też :( Siedząc w pracy przez wiele godzin stosowałam często kremiki, żeliki, bo nogi same tańczyły pod biurkiem z bólu, po kilku godzinach siedzenia. Łagodzą, zmniejszają opuchliznę, ale nie leczą!!!! W ten sposób doprowadziłam do pogorszenia problemu, bo zamiast wyleczyć przyczynę, to leczyłam objawy i wydłużyłam czas pójścia do flebologa, aż wywyaliło mi winogrona na nogach :( Efekt jest taki, że wydałam sporą kasę na usuwanie żylaków, a gdybym poszła wcześniej to wystarczyłaby skleroterapia za kilka stówek. Poczytaj sobie tutaj http://flebonet.pl/ o metodach leczenia albo na jakiejś podobnej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam produkty uciskowe nazylaki poprawijące krążenie, dzięki czemu pajączki i żylaki nie znikną, ale działają leczniczo na takie schorzenia. Trzeba się przyzwyczaić, ale gwarantuję, że wasze nogi dzięki odpowiedniemu uciskowi nie będą już takie zmeczone, poczujecie ulgę, wiem o sama od kilku lat noszę. Moje problemy zaczęły się po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi żadne kremy nie pomogły do dziś. Jestem po krosektomii lewostronnej i miałam mieć wyjmowaną żyłę. Nastrzyk też miałam, jednak dziś noga wygląda gorzej niż przed, Stosuje wyroby uciskowe wcześniej kupowałam w aptece dziś www.nazylaki.pl wybór ogromny i szybka realizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniellaaa
Słyszałam o mało inwazyjnej metodzie Veneseal jesli chodzi o usuwanie żylaków. Na pewno robią to w warszawskim szpitalu Lux Medu na Puławskiej, ale jestem ciekawa czy ktoś z Was korzystał, macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona33a
polecam kapsułki na stronie www.tabletki-na-zylaki.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja próbowałam żele z kasztanowca, ale, szczerze powiedzaiwszy, niewiele mi to pomogło. no więc musiałam się zapisać na zabieg, a konkretnie na skleroterapię. i wiecie co? nie żałuję! robiłam zabieg w Centrum Lekarskim Alfa w Skoczowie i polecam. dobrzy specjaliści, zabieg poszedł bez problemu, a i cena skleroterapii nie jest jakaś taka straszna. http://alfamedycyna.pl/skleroterapia-leczenie-pajaczkow/ - link dla zainteresowanych Pań ;) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powstał instytut w Polsce który zajmuje się takimi rzeczami. Instytut flebologii bodajże i znajduje się w łodzi. Warto przeczytać o tym dlaczego powstają żylaki i jak z nimi walczyć. Jest cała masa skutecznych metod aby pobyć się pajączków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powstał instytut w Polsce który zajmuje się takimi rzeczami. Instytut flebologii bodajże i znajduje się w łodzi. Warto przeczytać o tym dlaczego powstają żylaki i jak z nimi walczyć. Jest cała masa skutecznych metod aby pobyć się pajączków. można poczytać na http://flebologia24.org Czytałam tam o 5 sposobach na żylaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypróbujcie tabletki DIH Max Comfort. W dobrej cenie macie je tutaj - https://www.aptekamini.pl/dih-max-comfort-tabl-powl-1-g-60-tabl.html W przypadku wątpliwości najlepiej rozmawiać z lekarzem - tym bardziej jeśli braliście już jakieś leki, które nic nie dawały. Ogólnie żylaki są problemem, którego nie można pozostawiać - wymaga to działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia612
Tutaj trzeba działać od wewnątrz jeśli chodzi o żylaki same kremy nie wystarczą. Moja mama z polecenia lekarza bierze na żylaki tabletki Maxi3Vena i o dużo jej się zmniejszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani z żylakami
Na problem z żylakami stosowałam już chyba wszystkie dostępne maści i suplementy, nic nie działało aż zobaczyłam, że moja koleżanka, która miała ten sam problem, pozbyła się ich. Byłam w szoku, zapytałam ją o poradę i poleciła mi sklep internetowy nowoczesne zioła, w którym zamówiła Venoprotector na żylaki, działa ochronnie i odbudowuje naczynia krwionośne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekZar
Z żylakami to ciężka sprawa. Zależy kto ma je w jakim stanium, jak są to początki typu objawy i niewielkie struktury to wystarczy jeszcze leczyć specjalnymi maściami zapobiegającymi, przykładową zostawię tutaj, wypróbowałem na własnych nogach i po kilku tygodniach w zupełnośći zniknęły wraz z objawami - (https://varosin.pl/bl1/5a85704b990ad/47). Jak już żylaki są w zaawansowanym stanie to nie zwlekać tylko szybko konsultować się z lekarzem, nie ma na co czekać bo ryzyko wzrasta. Wówczas możę się skończyć nawet na operacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noblista Dr Louis Ignarro, pisze w swojej książce, że tlenek azotu może odwrócić choroby serca, zmniejszyć ciśnienie krwi, a nawet może zapobiec atakom serca i zawałom. Polecam przeczytać artykuł, w którym jest fragment książki tego lekarza http://synergypoland.pl/fakty-na-temat-l-argininy-i-jej-roli-w-produkcji-tlenku-azotu/ Ciekawe, dlaczego lekarze nie mówią o tym, aby stosować l-argininę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tę ksiązkę w domu, od razu odpowiem, bo lekarze są od przepisywania leków, a l-arginina to nie lek i w związku z tym, nie da się jej opatentować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×