Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sysia_sysia

Olejki do aromaterapii, dobre na katar u malucha

Polecane posty

Cześć dziewczyny! chciałam Was zapytać o doświadczenie z olejkami do aromaterapii. Jakie macie doświadczenia, czy używacie, czy moga, jakie firmy, jakie olejki. Podzielcie się swoją wiedzą. Ja znalazłam w sieci ponoć bardzo dobrą firmę specjalizującą się w olejkach wpełni naturalnych. Mają specjalną linię produktów dla mam i dzieci. Opisałam ją na moim blogu http://sysia.kindi.pl. Możecie też zobaczyć galerię tych produktów http://www.kindi.pl/gallery/category/64 Jestem ciekawa waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry olejek jest z Olbas oil. Zawsze go stosuję gdy mój mały ma katar. Kropię na noc zabawki-pluszaki i kładę obok poduszeczki. Dla niego pomaga. Nosek dosyć szybko się odtyka a i katar trwa krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli są serie polecane dla dzieci to używaj :) Co do olbas i innych olejków z eukaliptusem/miętą to zalecam ostrożność - nie które dzieci są nadwrażliwe. Nie wiedziałam o tym, dopóki syn mojej kumpeli nie wylądował w szpitalu po aromaterapii - dusił się :o Lekarz nawrzeszczał na matkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromaterapia działa
Jak chcesz się dowiedzieć w jaki sposób działa aromaterapia i jakich olejków używać, to tutaj możesz poczytać na ten temat http://scandiacosmetics.pl/blog/?p=95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zgadzam z autorką
bo oil olbas jest od 3 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakot222
słuchajcie, wg mnie to świetny pomysł! ja ostatnio mam straszną fazę na aromaterapię, bo na mnie to naprawdę działa, a co lepsze - na mojego malucha też. Teraz przed świętami zrobiłam duża zakupy u dr Beta i w moim domu ciągle czymś pachnie :) (oczywiście należy wybierać zapachy, które nie drażnią maleństwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejki sa fajn er tylko, ze
nie dla dzieci do lat 3: Olejki eteryczne u takich maluchow groza ZATRUCIEM DUSZNOSCIAMI A NAWET SPIACZKA wiec uwazajcie na glupie kobiety co reklamuja bezmyslnie swoje sklepy na kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli szukasz sprawdzonych olejkow to moge polecic Ci to miejsce – www.profarm.com.pl bardzo dobra jakosc i przede wszystkim duzy wybor, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze po prostu wybrac sie na taki zabieg do specjalistow? Ja chodze regularnie do www.bsmira.co i jestem bardzo bardzo zadowolona z efektow, moje samopoczucie sie poprawilo zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×