Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carol_20

nocne karmienie

Polecane posty

Bez urazy, ale nie dałabym sztucznego mleka za żadne skarby, nawet za 20 godzin snu.Szkoda męczyc dziecko, a jak mu zafundujesz kolki po nim to dopiero będzie męczarnia :o Nie martw się przestawi się :)...chyba ;) Też mamo, no własnie :) Po prostu wolę dać dziecku siebie uśmiechniętą a nie wymeczoną ciągłym karmieniem :) Qurcze chyba temat się zboczył ;) Mialo być o karmieniu a wyszlo o smoczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak już się zboczył to i ja się przyznam,że myślałam tak samo - wracałam po macierzyńskim do pracy i uczyłam dzieci butelki (chłopaków) Laktację udało mi się utrzymać tak, że karmiłam każdego ok.2 lat mimo, że na zmianę z butelką. Ale nie czarujmy się - coś za coś- jeszcze dwóch lat nie mieli jak byliśmy stałymi bywalcami w klinice stomatologii:o Regularne wizyty nie wiele dały, w małych ząbkach (szczególnie tych z przodu) plomby wogóle się nie trzymały..ech..koszmar. Przy córce się zawzięłam, odkąd skończyła 4 miesiące karmiłam ją piersią albo łyżeczką (kaszki mleczno-ryżowe, nie dawałam sztucznego samego mleka) Efekt - 3,5 roku - ząbki w idealnym stanie. Piękne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu sama juz nie wiem :) a może zamiast sztucznego mleka te kaszki? też są sycące nie? dziś w nocy musiałam wstawać co dwie godziny, nie iwem co jej odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyynana
a ja uwazam ze dziecko malutkie nie wie co jest dla niego dobre a co nie przyzwyczaja sie do tego co my mu damy pokazemy...jesli bedziesz kolysac od malego bedzie chcialo byc kolysane caly czas...to samo ze smoczkiem i karmieniem w nocy....jestem za tym by dac mu co 2 raz w nocy napic sie wody a nie za kazdym razem cyca..ale to ma byc woda a nie slodnie soki ktore jeszcze brdzie wzmagaja apetyt.......mowisz ze co jak smoczekk upadnie i mamy go oblizuja...no nie wiem bo nigdy nie dalam dziecku smoczka....nie dotyczy mnie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyynana
Mleko jest zabojca. I dlatego Twoje dziecko ma "odruchy wymiotne". Jesli mozesz karm dziecko jak najdluzej piersia. Mnostwo ludzi nie zdaje sobie sprawy z wysokiej szkodliwosci mleka. Alergie, wszelkie chorobska maja swoj poczatek w jelitach wskutek fermentujacego mleka. Niektore skladniki mleka, ktorych organizm nie strawi, zamieniaja sie w sluz, ktory jest rajem dla chrobotworczych bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carol wydaje mi się, że to przejściowe, serio, za kilka dni powinna już noormalnie wołać cycka. Pewnie rośnie, no chyba, że to trwa już kilka dni . To nie wiem. Ja bym sztucznego mleka nie dala jeśli mam dużo swojego. To bezceny dar dla dziecka. Choć dziś bardzo rozumiem twoje rozterki bo też wstawałam w nocy częściej. Trzeba zacisnąć ząbki i przeczekac trudne początki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam jej kaszki na mleku modyfikowanym i faktycznie znwou zwymiotowała. A więc nie próbuje więcej, będe karmić tylko piersią, jakoś to wytrzymam. Szczególnie że dziś już lepiej się czuje a w weekendy bede jeździć do rodziców, mama chętnie sie małą zajmie w dzień a ja sie prześpie i wypoczne. Mleko zabija? jest szkodliwe? ok , ale mam wrażenie że mowisz o mleku krowim a ja jej modyfikowane dawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dasz radę....
Dasz radę zasnąć w ciągu dnia? Moja córeczka zasypia o 14, budzi się o 16 i ja śpię razem z nią. O 16 budzę się jak nowo narodzona, idę z małą na długi spacer, potem robimy dla tatusia obiado-kolację i mogę siedzieć z mężem przed telewizorem do północy. Jak się nie zdrzemnę w ciągu dnia, to w nocy padam o 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a które z was zaczeły dawać dzieciom gerber\'ki i kiedy? niektore są po 4 miesiącu. Ile z takiego słoiczka podać naraz i które polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz najpierw jednoskładnikowe. I podaj najpierw łyżeczkę, dwie. Najlepiej do południa, gdyby coś miało się dziać to jest szansa, że przed nocą;) Zwiększaj z dnia na dzień porcję, potem możesz wprowadzać nowe (ok. 3 dni różnicy między nowymi bym radziła, żeby wiedzieć jakby co czego nie toleruje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ok, a wiem że głupie mam pytanie ale po gerberku napewno dziecko robi inną kupke. Moja córka robi gęstszą niż zwykle, taką troche galaretowatą i widać w niej coś jakby ścięte roztrzepane białko, czy to normalne? takie białe niteczki. od dłuższego czasu już tak robi i częściej niż zwykle. Wcześniej robiła raz na dzień,nawet raz na 2 dni a teraz ok4 razy dziennie. I wygląda to tak że zaczynam ją karmić a po chwili ona zaczyna zapełniać pieluszke..Ale nie jest to biegunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję i polecam podać małemu na kolację mleko z zagęszczaczem. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×