Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama 47

Prezent urodzinowy dla córki

Polecane posty

Gość mama 47

Córka kończy 18 lat :) i chciałabym kupić jej coś wyjątkowego. Zastanawiam sie nad jakims dyskretnym,złotym pierścionkkiem ale kompletnie nie mam pomysłu. Może doradzicie coś? Będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze pójdź z nią dzień
wcześniej do jubilera i niech wybierze. Skąd możemy wiedzieć, jaki kolor złota lubi, jaki fason itp.? To Ty jesteś matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
a moze zloty zegarek albo branzoletke z dedykacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 47
zastanawialam się nad bransoletką ale córka nie nosi:). Juz postanowiłam piercionek kupic ale szukam i szukam i internecie i nic nie moge znalezc. Planuje kupić przez internet moze znacie jakies strony z biżuterią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega.
tez dostaje z okazji roznych waznych swiat bizuterie...pierscionki, lancuszki, bransoletki, lancuszki. wszystko laduje w szkatulce, nie nosze bizuterii w ogole, choc ta, ktora mam jest ladna. mysle, ze to nieprzemyslane prezenty, za te cene moznaby kupic ze 3 rzeczy, zktorych bym sie szczerze, naprawde cieszyla. radze zapytac corke wprost co by chciala dostac. przeciez ona sama wie, ze cos od ciebie dostanie, niech sie przynajmniej cieszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniusi
pierścionek - extra do tego dorzuć coś takiego specjalnie dla niej, nie "na pamiątkę" ale taki z którego naprawdę sie ucieszy.. wiesz - ja mam 20 lat i najbardziej chciałabym teraz na urodziny dostać opcję u kosmetyczki - ja konkretnie depilację woskiem :) ale może jej zafunduj jakieś zabiegi które by chciała - to super prezent dla młodej kobietki - takie przejście jak dla mnie - z dziewczynki w kobietę:) naprawdę - to naprawdę zapamięta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniusi
o właśnie - tak jak pisze Vega - coś specjalnie dla niej, a nie "na pamiątkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radka
tez tak mysle. ja bym chciala np karnet na silownie, saune, soalrium itd jakis szampon i odzywke do wlosow ale z linii profesjonalnej bo na takie rzeczy zawsze mi szkoda pieniedzy a bardzo bym chciala pieniazki (nastolatce sa bardzo potrzebne) + jakis drobiazg remont w pokoju komplet ladnej bielizny (niech sama wybierze) zaplac np za kurs tanca, rysunku czy czegos innego na co zawsze chciala chodzic nie lubie dostawac bizuterii bo malo rzeczy mi sie podoba wiec musze to wybrac sama, nie lubie perfum z tego samego powodu-mam swoje ulubione i innymi za zadne skarby swiata sie nie popsikam ;) jesli zdecydujesz sie na bizuterie to niech ona ja wybierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radka
mam jeszcze jeden pomysl. zaplac jej za profesjonalna sesje zdjeciowa i wrecz zaproszenie :):) ja zawsze o tym marzylam zeby miec takie ladne zdjecia jak chyba kazda kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radka
a kosmetyczka to tez dobry pomysl albo wizyta u fryzjera ale nie tylko sciecie/farbowanie itd tylko np mozna wykupic takie zabiegi na rozne rodzajw wlosow: odzywiajace, nawilzajace itd to sa roznego rodzaju maski itd a wlosy sa po nich w swietnej kondycji :) (wydatek ok 80 zl za zabieg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka_
A może lepiej jakiś kurs, który będzie odpowiadał jej zainteresowaniom? Jeśli lubi tańczyć, to właśnie kurs tańca. W tej szkole http://danceavenue.eu/ mają przeróżne zajęcia taneczne, od salsy, przez taniec brzucha, po street dance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaję mi się że w dobie technologii fajny jest jakis smartfon, tablet albo coś tańszego jakieś słuchawki. Ja ostatnio chrześnicy zamawiałam w sferisie suszarke do włosów, baaardzo się ucieszyła że będzie mieć na basen, własną składaną malutką do torby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia bardzo lubi takie dodatki szklane. Ma ich cały pokój. Ostatnio na dzień dziecka kupiliśmy jej komplet świeczek na takiej szklanej podstawie, w kolorze pudrowego różu. Jak dobrze pamiętam to mąż to zamawiał ze sklepu SzklanaTorebka.pl i nie zapłacił wcale jakoś strasznie dużo. Córka była bardzo zadowolona a i nam się podobało, bo od razu widać, że to wyższa jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolika8
Fajny pomysł z tym tenisem:) będę musiała podpytać córki co myśli o takich zajęciach. Jednak na 18te urodziny swojej córce kupiliśmy w sferisie laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku zaszalałam. Kupiłam córce lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. Bardzo jej się podobało. A lepsze to niż kolejna bransoletka, czy misiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna

Mojej córce dałam raz na dzień dziecka koszulkę z nadrukiem ze wszystkimi postaciami z jej ulubionych bajek. Zleciłam wydruk w drukarni A3extra i córcia zakochała się w tej koszulce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Po

Torebka ❤️ najlepszy prezent ❤️ polecam butik z torebkami online www.bonafora.pl - mają tam  piękne i niedrogie  torebki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska

wez dla niej karte prepaid za darmo na www.ide.do/karta300PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borneo

voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Polecam speedfly pod wrocławiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnym pomysłem byłby jakiś ładny smartwach, który wygląda jak ładny elegancki zegarek. Warto zaglądnąć na sferis.pl dużo ciekawych opcji można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnym pomysłem na prezent mogą być słuchawki albo ipad. lantre.pl ma duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 18 Można zafundować nowe doświadczenia. Wykupiłam chrześnicy nurkowanie w deepspot i była bardzo zadowolona. Łancuszek czy iphone są spoko, ale nie wiadomo czy będzie mieć możliwość przeżyć coś ekscytującego w życiu. Wart stawiać na emocje i doświadczenia życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×