Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KochamMojeSerduszko

Kupię WELON

Polecane posty

Gość Wedding Planner
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia7
Witam, Ja mam do sprzedania welon. Jest dość długi (dla mnie był za pupe). Zakończenie welonu to szeroki haft. Kupiłam go za 360 zł. Jeśli jesteś zainteresowana to daj swój e-mail to prześle zdjęcia a co do ceny to się napewno dogadamy. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia7
ale wart takiej ceny. wygladal super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka2006
mam do sprzedania dwa welony: krótki dwuwarstwowy 75cm i długi 215 cm. Oba są endlowane do okoła, bez koronki, białe. Podaj meila to prześlę ci zdjęcia. Cena 100zł z przesyłką za komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupię welon, ecru. najchętniej długaśny - 2x3m, albo do połowy pleców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli145
a ja mam do sprzedania welon z czerwonymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam welon 3 warstwowy, tzn 2 warstwy sa do pasa, a 3 warstwa jest dopinana/odpinana do ziemi..takze do ceremoni do ziemi a potem odpina sie na sali i zostaje wygodny do pasa:-) Kolor biały-al\'a mgiełka, bez żadnych ozdób i endlowania. Cena 150zł. Na allegro mozna obejrzeć w całosci:-) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=176602024 Jesli bylabys zainteresowna, to przeslę i fotki na maila. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona...
www.lanetti.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Przesłałam Ci własnie kilka fotek na skrzynkę. Gdybys była bliżej zainteresowna proszę o kontakt na maila. Pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poszukuje welonu dlugiego tak na wzrost 170 bialego obszytego biala \"lamowka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam do
sprzedania welon(kosztował 570 zł- mam rachunek) welon składa się z trzech warstw jedna do ramion druga do bioder i trzecia do ziemi(nie ciągnie się ja mam 170) welon jest obramowany błękitną lamówką(cena do uzgodnienia) zdjecia przesle zaintereswoanym na maila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad taki drogi welon?? z jakiegos renomowanego salonu?? Ja mam okazje kupic taki jak opisujesz tylko z biala lamówka za 180 zl. Ale wlansie szukam czegos tanszego moze ktos ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli245
mogę sprzedać welon z czerwonymi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaświeci
ja mam welon długi 2,5 metrowy jednowarstwowy do sprzedania wykończony delikatna nitką zdjęcia wysyłam na meila cena poniżej 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi_pl
do emilkaświeci: możesz wysłać mi fotki na email. Dzięki. do wszystkich: szukam dłuuuuugiego welonu najlepiej 3m śnieżnobiały, najlepiej bez lamówki - jeśli macie taki do sprzedania proszę o zdjecia na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welon welonem ale czy taki używany który po ślubie napewno był zwinięty w kłębek lub złożony nadaje się do ponownego użycia. rozprasować go raczej się nie da!no chybaże jest z jakiegoś nie gniecącego się materiału :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbozenkax
Mam do sprzedania welon mgiełkę w kolorze śmietankowym. Welon jest ozdobiony drobniutkimi świecidełkami które pieknie połykują w słońcu i w sztucznym świetle. Dł. 2,5 m ,50cm część krótsza- świetnie nadaje sie do przysłonięcia twarzy w kościele. Welon da sie bez problemu wyprasować parą.Sama tak robiłam. A jeśli zainteresowana mogłaby go odebrac osobiście to mogę go sama wyprasować. Cena welonu w sklepie to 350zł. Moja cena do uzgodnienia. http://komisslubny.pl/index.php?module=oferty&oid=20476&limit_od=0&limit_do=21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmkkkkkk
Mam podwójny welon, jeden do połowy pleców, drugi ściągany ma jakieś 2 metry. Obydwa jak mgiełka, wykończone koronkowo. Kupiony za 400 zł ale sprzedam dużo taniej. Tu macie fotkę, ale mam na sobie tylko krótki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/81d428f8 c0789b53.html mogę przesłać więcej zdjęć na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rUjHPE6JdQzAKgoImvNhrwLg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×