Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lałoo

udalo wam sie wrocic do bylego partnera?

Polecane posty

ja ze swoim narzeczonym jestem trzeci raz. to ja dwa razy zrywalam a rozlaka miedzy nami byla okolo pol roku. po zerwaniu bylo pare dni przerwy a pozniej pisalismy do siebie smsy az stwierdzilismy ze jednak znow chcemy byc razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha a mnie sie nie
udalo znalazl sobie inna za 3 miesiace po zerwaniu.Wtedy bylo mi przykro ,dzis leje na to i ciesze sie ze znow do niego nie wrocilam .Widze jak dzis oszukuje ta z ktora jest , wloczy sie po nocach wyrywa laski, a ta siedzi bo urodzila dziecko i placze ,jak facet oszukiwal i oklamywal jedna to samo bedzie robil z drga (oczywiscie po pewnym czasie..)Takze nie ma za czym plakac . Wracanie do oszusta i klamcy nie ma sensu, uswiadamiamy to sobie dopiero po jakims czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhj
ktosjeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhj
takowa_zainteresowana_w_takim jak u cebie bylo....naspisz zemu z nim niejestes i ile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhj
to wroc..skoro ty zerwalas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy ze sobą 4 miesiące. On zerwał. Zeszliśmy się po 10 miesiącach. Nasz drugi związek trwa 15 miesięcy i jest cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhj
Justynka_87 ...jak to sie stalo ze sie zeszliscie???mieliscie kontakt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhj
natia troche czytala o tobie...powiedz wy sie czesto widywaliscie?? i dokad go blagalas o powrot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie walczyc:) 1 to czas ktory sie daje tejosobie pisanie rozmowa spotkania nie ma sie czego bac:) i nie bac sie samemu kochac:) jak mowisz ze zadzownisz to dzown, nie rob komus nadziei.. chyba ze nigdy nie doznałas/łes uczucia teksnioty jak sie czeka na obiecany telefon na głos!:) miłosc jets piekna:) i warto słuchac serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkoda czasu na rok czekania? nie marnuj go spotykaj sie:) rozmawiaj dziel sieradoscia smutkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez te 10 miesięcy widywaliśmy się bo chodziliśmy do jednej klasy, a w wakacje pracowałam w sklepie u jego mamy. Ale dogadywaliśmy się, tzn. w ogóle nie rozmawialiśmy. Po jakimś czasie zaczęłam go konkretnie olewać (wiecie, takie udawanie;) ). Ja miałam kogoś, on też (to strasznie boli:( ). Nasze kontakty się poprawiły (na stopie koleżeńskiej) ja rozstałam się z chłopakiem, on rzucił tą swoją i zaczął mnie bajerować. Po miesiącu uległam. I nie żałuję... Ale prześladują nas (zwłaszcza mnie) nasze związki \"w międzyczasie\" (tzn. jesteśmy zazdrośni o to, a ja to jestem chora na punkcie tej dziewczyny. Wprawdzie on nie ma z nią kontaktu, ale ja często coś gadam na jej temat. To błąd:( ). Oprócz tego to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie związki w miedzyczasie? jak tak było to zadna miłosc nie była tylko jawne urwanie miłosci zdrada... miłosc to ciągłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhj
natia ale nie o to mi chodzi....tylko czy na pocatku go blagalas...np 2 mieisace 3......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygiktftfik ctikd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jytfyjkdkj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggyjtdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggyjtdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urtur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugybdt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meridianka
piszcie p po ludzku! czy komus sie jeszcze udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja moze dopisze troche pocieszajacego posta nie czytalam waszych wszystkich - przyznaje - rzucilam tylko okiem pobieznie (sorry) ja skonczylam zwiazek (krotki bo raptem 8 miesiecy) potem przez 1,5 roku roznie sie ukladalo mialam nawet \"sposobnosc\" sie zakochac znow ale jakos tak mi nie pasowalo choc on bardzo o mnie zabiegal a po 1,5 roku tak w sumie niezobowiazujaco moj byly przez naszego wspolnego znajomego podal swoj numer telefonu zebym zadzwonila jesli bede chciala no i zadzwonilam (akurat szykowala sie imprezka u kumpeli i nie miala z kim isc) a potem bylo tak jakby tej przerwy nie bylo wcale on poszedl akurat do wojska po kilku mieisacach a ja czekalam na przepustki przyjezdzal specjalnie do mnie(kilkaset kilometrow) a potem juz bylo z gorki i od 9 lat jestesmy malzenstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×