Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapach_rumianku

DAM KOREPETYCJE-TARNóW

Polecane posty

Mam 18 lat i jestem w 3 klasie liceum ogólnokształcącego. Dam korepetycje dzieciom w podstawówce i gimnazjum z wszystkiego poza fizyką. KWALIFIKACJE: geografia- laureat olimpiady geograficznej 2004- miejsce 7 biologia- laureat 2 miejsca w konkursie Najlepszy Biolog Tarnowa 2003 j. angielski- certyfikat FCE zdany na ocenę A, certyfikat CAE - kurs przed przystapieniem do testu chemia- uczestnik rejonowego etapu konkursu chemicznego dla klas 2 liceum organizowanego przej wydział chemii UJ pozostałe przedmioty- piątki i szóstki na świadectwach od podstawówki do teraz. DOŚWIADCZENIE: Praca korepetytora u znajomej przez półtora roku- sukcesy, znaczna poprawa ocen. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt pod nr 604100232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upcio
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGAGHA
Witam.Jestem studentka 3 roku Biologii na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.Dam korepetycje na terenie Tarnowa w weekendy.Zakres:szkoła podstawowa,gimnazjum,liceum,przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej.Kontakt: gg:1210919/mail: teknocizior@buziaczek.pl/ tel: 514947972.dojazd do ucznia, cena 25zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×