Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zosia_zosia

tajemniczy klient czy ktoś próbował?

Polecane posty

Witam, ostatnio przez przypadek szukając dodatkowej pracy natknęłam się na takie właśnie ogłoszenia: praca jako \"tajemniczy klient\" czy ktoś z was próbował, czy to się opłaca, znalazłam kilka firm co poszukują ludzi w całej polsce do pracy jako tajemniczy klient, ale oni chcą wszystkie dane, czy znacie te firmy (prospector, secretclient, cbmtest, adhoc) czy ktoś z was lub waszych znajomych pracuje jako tajemniczy klient? Będe wdzięczna za wszelkie info z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogłabyś powiedzieć w jakiej? I ewentualnie ile można zarobić? I czy to prawda, że przez tych tajemniczych klientów ludzie tracą pracę? Nie chce mieć wyrzutów sumienia :) ale pomyślałam, że dodatkowy grosz się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem gdzie ale dostawalam okolo 100zl za wizytacje w jednym miejscu. Przeze nie nikt pracy nie stracil. Trzeba byc profesjonalista i nie ulegac emocjom. A jesli ktos nie pracuje tak jak powinien (chodzi mi o skrajne przypadki a nie o chwilowe niedyspozycje pracownikow) to nie powinno byc wyrzutow sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987654321
A ja jestem po tej drugiej stronie, cały czas czekam na ukrytego klienta i żyję w stresie, że mnie przyłapie właśnie na chwilowej niedysopzycji, ale że nie będzie tak wyrozumiały... A mogłabyś powiedzieć coś więcej o tej pracy niebieska sukienka?? Jakie są metody takiej pracy i "kontroli"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwuje sie prace hostessy i wypelnia ankiete, czy dobrze promuje produkt, jak sie zachowuje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987654321
A to ja troszkę o czym innym, bo pracuję w sklepie. Ale cały czas wisi nade mną wizja jakiejś babki, która mnie przetestuje na wszystkie strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987654321
A może się przerzucę i przejdę na tą drugą stronę?? I będę stresować biedne dziewczyny... ;-P Przejdę na CIEMNĄ STRONĘ NOCY ;) A tak poważnie, to nadal czekam na jakies konkrety dotyczące tej pracy. Może będzie mi łatwiej zidentyfikować takiego tajniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987654321
To jak?? Nikt mi nie odpowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chcialybyscie dziewczyny dokladnie wiedziec? Jesli chodzi o rozpoznanie to jest ono praktycznie niemozliwe. Mozecie zwracac uwage na osoby ktore nawiazuja rozmowe i pytaja o wiele rzeczy ale tak rownie dobrze moze sie zachowywac normalny klient. Ja mialam generalnie nakaz nie aranzowac dziwnych sytuacji i zachowywac sie normalnie. Ponadto tam gdzie ja pracowalam uczono pozytywnego nastawienia do pracujacych osob. Tak wiec jednorazowa niedyspozycja nie dyskwalifikowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska sukienka > pracowalas dla firmy w swoim miescie czy takiej ktora wszytsko przesyla przez e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko raz musialam jechac do innego miasta(siedziby firmy). Wszystkie ankiety i dokumenty wysylalam mailem i tradycyjnie poczta (ze wzgledu na podpisy wazne w dokumentach). A jesli chodzi o same wizyty to jezdzilam do roznych miast czasem odleglych o 200 kmm. Zwrot kosztow podrozy jest mam nadzieje oczywisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosia z tego co wiem ta firma nie prowadzi obecnie takiej dzialalnosci. T sa tylko takie powiedzmy zleceniowe rzeczy dla nich (chodz to niezbyt trafne okreslenie). straszny_kocur to nie jest podejrzane. Te dane sa im pozniej potrzebne do wyplaty kasy i wystawienia ci pit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna bylo wybrac miejsca ale wiekszosc byla bardzo oddalona od mojego miejsca zamieszkania wiec wybrala te najblizej mnie. I to bylo wlasnie okolo 200 km. A kasa taka wlasnie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_zuzia
No wlasnie tez z tymi danymi to tak sie zastanawiam czy pozniej to te firmy naszych danych nie sprzedaja, a jesli chodzi o prospector to wlasnie wyslali mi wiadomosc zebym im wyslala swoje zdjecie, tak sie zastanawiam czy to az takie ma znaczenie przy pracy tj? Czy ktos z was tez wysylal swoje zdjecia, od czego to zalezy? Jak jestes piekna i zgrabna to do innych biora badan a jak np ruda i w okularach to tez do innych? Czy dane ogolne charakterystyczne im nie wystarcza? plis o info jesli ktos wie o co kaman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez jestem ciekawa. a jak ktos ma sprawdzone firmy w ktorych pracowal to prosimy o nazwy firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_zuzia
do agivp A to ok a mam pytanko pracowalas w ktorejs z tyvh firm? Jezeli tak to prosze daj namiary nam na ta firme, bedziemy wdzieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze agivp jeszcze tu zajrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agivp
wyglada to tak ze firma rekrutujaca musi znac wasze dane i jak wygladacie bo musza wiedziec czy sie nadajecie, czy macie predyspozycje. o tym pisalam wczesniej a jesli chodzi o pieniadze to roznie bo zalezy to od sklepu. Czasem sklep daje pieniadze i idze sie na zakupy , kupujesz co chcesz - dla siebie oczywiscie! noi w czasie zakupow oceniasz pracownikow, i to jest twoja zaplata - zakupiony towar. tak czesto robia sklepy odziezowe, daja np, 100zl na zakupy w spozywczych jest albo tak ze daja ci pieniadze na zakupy ok 30-50zl i towar jest dla ciebie albo robisz zakupy za wlasne pieniadze oni ci potemo oddaja, a za ankiete dostajesz pieniadze w zaleznosci od tego jaka to firma przedzial jest od 10 zl do 50 zl. srednio to tak z 30 za ankiete. Fucha jest niezla, mozna cos dorobic. Napewno przyjmujac do pracy oni patrza w duzej mierze na wyglad zeby zabardzo sie nie wyrozniac - zeby pracownicy czy urzednicy sie nie zorientowali ze jest sie kontrolerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammm
a po jakim czase o wypelnienia ankiety ktos sie do was zglaszal>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYB
Ja Kilka dni temu zarejestrowalam sie na stronie jednej z firm. Najpierw wypelnilam podstawowy formularz na ich stronie - choc darowalam sobie dane typu: numer konta, (po prostu wychodzilam z zalozenia, ze jak dojdzie do skutku jakas ankieta, to wtedy uzupelnie dane). Po kilku dniach dostalam meilem dluzsza ankiete, w ktorej byly opisane sytuacje ze sklepow i mialam wystawic ocene sprzedawca i napisac swoj komentarz. Wypelnilam, wyslalam. Dzis zadzownila do mnie pracownica tej firmy, ze bardzo im sie podobaly moje uwagi i ze maja dla mnie akcje. Mam w przyszlym tygodniu mam w jedym ze sklepow obuwniczych kupic buty, a po pol godziny jednak stwierdzic, ze chce je oddac. Pozniej w ciagu 8 h mam im wyslac ankiete wypelniana dot. tej wizyty. Zaoferowali mi 30 zl brutto + umowe o dzielo. Mam nadzieje ze bedzie ciekawie i wspolpraca bedzie pomysla. Zawsze troch kasy wpadnie do kieszeni. Zreszta zobaczymy jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaamelkaaa_a
a dostaniesz pieniadze na te buty? I co jesli nie zechca przyjac? Kto wtedy placi za buty i co sie z nimi dzieje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlachcianka
tez jestem tym zainteresowana. Jestem ciekawa na jakich stronach mozna szukac zatrudnienia. Czy jak sie mieszka w malym miescie to tez ma sie szanse ze ktos ciebie zatrudni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bańkamydlana
Czy możecie polecić jakieś stronki firm do których można się zgłosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADIYA26L
Hej mozecie podac linka tej stronki dotyczacej tej pracy ...chenie zobacze i wypełnie ankiete ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×