Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zosia_zosia

tajemniczy klient czy ktoś próbował?

Polecane posty

Gość Oszukana osoba

Gość Ja krk

Jakbyś chciał to zgłaszać we Wrocławiu to ja i jeszcze jedna osoba bardzo chętnie się dołączymy. Też zgłosiliśmy to do banków (wysłali swoje oświadczenie na komendę) j również jutro zgłaszamy sprawę na policję. Myślę że większą ilością osób będziemy mieć większą siłę przebicia. Mój mail: anna.kwiat112@gmail.com jeśli ktoś jeszcze chciałby zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODRADZAM I OSTRZEGAM, NIE

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾︾

ZASTANAWIAM SIĘ CZY JESTEM JEDYNĄ OSOBĄ, KTÓRA ODKRYŁA
SEKRET FIRMY MILO-NET, JEŚLI TAK TO CIESZĘ SIĘ, ŻE TAK SIĘ STAŁO.

︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽︽
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★


Firma podaje się za doradczo-konsultingową, jednak to wielka przykrywka podparta zbędnymi ankietami. Działania firmy opierają się o "szkolenia" ludzi z wypełniania wniosków, jednak są to po prostu linki do programów afiliacyjnych stron takich, jak: eBroker Partner i prawdopodobnie Money 2 Money.  W rzeczywistości za tych kilkanaście ankiet "ankieter" otrzymuje np 500zł a firma zgarnia 2000zł. Czyli w rzeczywistości firma zarabia dwa, trzy razy więcej niż "ankieter". Śmiech na sali! Za taką ilość wniosków przez jeden z serwisów poprzez otwarcie kont na własną rękę można wyciągnąć spore sumy.

Ankiety to świetny pomysł żeby nikt nie miał podejrzeń, jeszcze co ciekawe, naliczenie przy danym wniosku może być większe jeśli np zostanie użyta karta do płatności, lub zostanie zlecony przelew. Wtedy z naliczenia zamiast 60, otrzymuje się 80, lub 120zł. Kont nie zamyka się do 3 miesięcy żeby naliczenia wpadły jako prowizja. Wcześniejsze zamknięcie kont skutkuje brakiem naliczenia za dany wniosek.

Zacząłem działać na własną rękę z programami afiliacyjnymi, to świetny sposób na zarobek, działam na własną rękę ze stroną www i autoresponderami i szczerze żałuję, że tak późno natknąłem się na takie możliwości zarabiania online bez tracenia czasu na niepotrzebne szkolenia, wypisywanie ankiet, bo gdyby nie firma to zarobiłbym znacznie więcej i mnie bym się napracował.

Ze strony firmy 0 kontaktu, jakiegokolwiek ludzkiego podejścia, windykacja niebawem zacznie mnie gonić za brak płatności za rachunki telefoniczne i prowadzenie kont, nikt nie odbiera telefonów, nikt nie odpowiada na maile, po prostu ręce opadają, że Milo-net działa na taką skalę a nikt tak naprawdę nie wie dlaczego wszystko wokół jest takie podejrzane. A jest podejrzane, bo cała otoczka została świetnie wymyślona, żeby firma działała sukcesywnie i zarabiała grube pieniądze na ludzkiej niewiedzy.

Wypłaty wciąż nie otrzymałem, i prawdopodobnie nie otrzymam. Na szczęście zawsze jest tak, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

Napisałbym jeszcze więcej, ale chyba nie ma to większego sensu, bo straciłem już bardzo dużo energii i czasu na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILO KRK
Dnia 9.10.2019 o 15:23, Gość praca dla oszustow napisał:

gosc milo krk odezwij sie podziałamy ja tego tak nie zostaiwe

milo krk -->  91ania91@wp.pl jak ktoś już zgłosił lub się zbiera w sobie chętnie się dołączę bo nadal nie mam odpowiedzi od nich tylko tu nie wstawię nr tel ale mailowo można się wymienić i pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Ja robiłam ankiety w Krakowie w lipcu i do konca pazdziernika miala byc wyplata. Oczywiscie jej nie ma. Było wtedy ze mną kilk aosob na szkoleniu, mam nadzieję że odezwą się tutaj i razem coś podziałamy bo tez nie mam zamiaru tego tak zostawic. Z moją opiekunką " PAnią Karoliną " sie kontaktowalam jednak stwierdzila, że ona sie wyplatami nie zajmuje, podala jakiegoś maila na ktore mam wyslac zapytanie, oczywiscie nikt nie odpowiedział, a ona dalej nic w tej sprawie nie zrobila. JAk wczesniej w trakci robienia ankiet odpisywala od razu, tak teraz nie ma z nią kontaktu. Jesli ktoś w Krakowie jest w podobnej sytuacji skontaktujmy sie przez maila. Prosze o kontakt aleksandramarkiewicz1@w.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

w poscie wyzej jest pomylka w moim mailu. aleksandramarkiewicz1@wp.pl- ten jest poprawny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Naciągają ludzi. Zwabiają przez telefon super zarobkami, na umowie jest co innego a dalej mówią, że jest inaczej. Co do zamykania zobowiązań są podawane błędne informacje. Praca charytatywna. STANOWCZO ODRADZAM!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na chleb z cebulą i smalcem nawet nie zarobicie jako tajemniczy klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILO NET MEDIA

MILONET MEDIA TO NAJGORSZE OSZUSTWO! NIE POLECAM NIKOMU I PRZESTRZEGAM KAŻDEGO KOMU PRZEZ MYŚL PRZEJDZIE, ŻE TO ŁATWY ZAROBEK, OD KILKU MIESIĘCY NIE DOSTAŁAM ZŁAMANEGO GROSZA ZA WYKONANĄ PRACĘ, PONADTO NIE ODPISUJĄ NA ŻADNE E-MAILE, W KTÓRYCH PROSZĘ O WYJAŚNIENIA!!! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ! JA NIE UWIERZYŁAM W OPINIE CZYTANE NA FORACH I POZOSTAJE MI TYLKO ŻAŁOWAĆ CZASU I NERWÓW KTÓRE STRACIŁAM NA UŻERANIE SIĘ Z KURIERAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana

Zdecydowanie nie polecam, zgodnie z ich zaleceniami otworzyłam wiele kont i sieci komórkowych. Faktury po przesłaniu miały być opłacone. Niestety otrzymuje kontakty windykacyjne, gdyż firma nie pokrywa tych kosztów. Brak odpowiedzi na maile, zero odzewu drogą telefoniczną. Pani odpowiedzialna za „pierwszy kontakt” umywa ręce i twierdzi, że nic nie wie o kwestii wynagrodzeń. Dużo czasu poświęconego na ankiety, najpierw wydaje się to bardzo proste do zrobienia natomiast w trakcie, gdy trzeba załączać screny i skany czas pracy znacznie się wydłuża. W sprawie zapłaty nikt się nie odzywa. Mam nadzieje ze zwrócą chociaż koszty,  które przez nich poniosłam. Chciałam dorobić a straciłam i jeszcze mam windykacje na głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

Ktoś z Łodzi ma ten problem? Oczywiście kasy brak... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja jestem z Łodzi i mam ten sam problem. Kasa miała być do końca listopada. Jutro zgłaszam to na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

Kasiu, odezwij się do mnie proszę, bo ja też się nad tym zastanawiam i chciałam przegadać. 

dominika.9292@wp.pl 

 

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikt nie odpisuje mailowo ani ze strony. Pieniędzy nie ma, ja też będę to zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Hej, też jestem z Łodzi. Też nie wypłacili mi pieniędzy i nie odpisują na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja też jestem z Łodzi 🙂 i w tej samej sytuacji 😉 Zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Pp

Mnie tez oszukali a teraz dzwoniłem do jednej Pani to mówi ze to jej prywatny nr a ona tam nie pracuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka1437

no to widzę że też dałam się nabić w butelkę, żałuje że nie znalazłam tego forum szybciej 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Krakowa

Jeżeli ktoś zgłasza to też mogę się przyłączyć..

Pieniędzy nie ma od września. 

Kontakt na mail: djdomin97@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka

witajcie, jeśli chcecie dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentów www.blovly.pl, po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. kto jest ciekawy to polecam: www.blovly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Wroclaw

Ja podpisałam umowę na początku sierpnia we Wrocławiu. Pozytywne zakończenie ankiet było w wrzesień/październik bo nie zauważyli dokumentacji. Dostałam informacje ze na wypłatę czeka się miesiąc. Mamy już luty i pieniędzy brak. Codziennie pisze do nich, do mojego niby opiekuna i nic. Był tylko dostępny po podpisaniu umowy, teraz tylko zwrotki przychodzą ze do 3 dni odpisze bo jest zajęty. Jeden wielki wał, uważajcie nie ma co się pchać w ten syf. Później zostaniecie tylko z umowami bankowymi i sieciami Tele i trzeba z własnej kieszeni wykładać na opłaty, bo zaliczki się nie doprosicie. Jest mi mega przykro i współczuje ludziom oszukanym tak jak ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość WRO

Jeśli planujecie wspólne zgłoszenie sprawy to tez podaje swoj adres e-mail bo już mam dość czekania na jakakolwiek odpowiedz. Codzienne  pisanie do nich z prośbą o wypłatę już mnie drażni. Czekam na 500 zł   I wiem, ze raczej ich nie zobaczę, ale nie odpuszczę złodzieje i oszuści trzeba im dowalić, niech się ktoś nimi zajmie, żeby inni nie tracili swojego cennego czasu na współpracę z nimi    !!!! 
hurtownia_ismena@onet.pl  Chętnie wybiorę się na policję z osobami poszkodowanymi na terenie Wrocławia ☺️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Skąd wiadomo, że Milo Net pracują na programach afiliacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka1437

ja tez podaje maila jesli pojdzie zgloszenie zbiorowe ewazukowska42@onet.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tej samej sytuacji. Byłam z tym na policji w Krakowie i nie przyjęli zgłoszenia tłumacząc, że jak mam umowę to jest to sprawa dla prokuratury. Mam kontakt do kilku innych oszukanych, więc jeśli będzie zbiorowe zgłoszenie to również się podpinam. Mój mail: suchcicka.justyna@gmail.com lub oszustwo.milonet.krakow@gmail.com. W opiniach Google również dałam kontakt na ten drugi mail żeby znaleźć więcej osób, także może ktoś się skontaktuje. Będę próbować jeszcze zgłosić to do PIPu, chociaż raczej nikłe szanse, bo umowa o dzieło nie podlega kodeksowi pracy, ale i tak spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja jestem z Łodzi i mam ten sam problem. Kasa miała być do końca listopada. Jutro zgłaszam to na policję.

Daj znać proszę czy udało się zgłosić sprawę oraz co powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć też jestem z Łodzi, też nie odpowiadają na maile i telefony pismo z centrali zostało zwrócone - ada.lesiewicz@gmail.com gdyby doszło do pozwu zbiorowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj w ich siedzibie - podobno zwinęli się miesiąc temu, telefon z tabliczki odpowiada, że 'nie ma takiego numeru'. Kto był Waszym opiekunem? W Łodzi Sylwia Krawczyńska, firma jest na Anitę Zawadzką we Wrocławiu - ktoś ma jakiś kontakt z tymi osobami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić o kontakt osoby, które zostały oszukane przez ta firmę? Jak załatwiliscie sprawę, gdzie zgłaszaliście o wyłudzanie danych, itp.

mail: bartkower@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milo net Kraków na Cystersów . Jest tu ktoś kto brał w tym udział ? Jedno wielkie oszustwo !! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy mogę prosić o kontakt osoby, które zostały oszukane przez ta firmę? Jak załatwiliscie sprawę, gdzie zgłaszaliście o wyłudzanie danych, itp.

mail: bartkower@gmail.com

Kkolaczynska91@gmail.com milo net Kraków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×