Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zokka

mąż woli sex analny

Polecane posty

Gość zokka

Raz uległam namowom męża i uprawialiśmy sex analny. Nie mogę powiedzieć,że było to dla mnie szczeglnie przyjemne czy podniecające. Raczej obojętne, powiedzialam o tym mężowi, a on na to,ze ok, nie musimy tego robić. Samstwierdził,że było dobrze. Ale wczoraj moj mąż podczas sexu ponownie zaproponował mi sex analny a dokładnie powiedział "chcę żeby było ciasno, wpóść mnie tam". Zamórowało mnie, pomyślałam sobie,ze moja pochwa nie jest już odpowiednio ciasna. Nie jest mu dobrze? Naprawdę byłam w szoku. Powiedziałam mu o tym, przeprosił, stwierdził,że już nie będzie mnie namawiał, a z moją pochwą wszystko w porządku. Obawiam się jednak,że sex analny był dla niego o wiele przyjemniejszy niż normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęga Grażyna
Ja już mam wszystko luźne..wkłada mi tylko w usta,ew. miedzy piersi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zokka
Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrroclawianka22
a ja mysle,ze sex analny jest caaaalkiem caaaalkiem przyjemny! Na poczatku nie moglam sie przekonac,balam sie bolu ale moj partner tak to wszytko delikatnie poprowadzil ze bylo mi lepiej niz przy klasycznym stosunku. Poprostu bosko!!!A dla niego tez ogromna przyjemnosc z tego co mi mowil....i jego i moj pierwszy raz analnie i oboje jestesmy zachwyceni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no why why
a moze zaczniesz kegla cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skeudd
zokka-mysle,że z nim jest wszystko w porządku.analny jest miłym urozmaiceniem,jest ciaśniej i co w tym złego,a raczej nienormalnego,ze im ciasiej tym przyjemniej.myślałem,że od dłuzszego czasu robicie to tylko analnie,bo tak wynikało w tematu,a tu sie okazuje,ze tylko raz,a jedynie drugi zaproponował.nie martw się.Lubi całą Cibie i ine wkręcaj sobie,że coś nie tak,wierz mi.pozdrawiam Was.ps. umówcie się na jakieś zasady,np anal raz w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skeudd
zokka-mysle,że z nim jest wszystko w porządku.analny jest miłym urozmaiceniem,jest ciaśniej i co w tym złego,a raczej nienormalnego,ze im ciasiej tym przyjemniej.myślałem,że od dłuzszego czasu robicie to tylko analnie,bo tak wynikało w tematu,a tu sie okazuje,ze tylko raz,a jedynie drugi zaproponował.nie martw się.Lubi całą Cibie i ine wkręcaj sobie,że coś nie tak,wierz mi.pozdrawiam Was.ps. umówcie się na jakieś zasady,np anal raz w miesiacu. a w ogóle to ciesz sie,że seks ten Cie nie odrzuca jak nektóre Kobiety(do czego oczywiscie mają prawo)ze strone estetycznej i w ogóle i że możeszz sprawić mu tę pzyjemność raz na jakiś czas,a On nie się cieszy,ze oże sie przy Tobie realizowac w łóżku to też zbliża ludzi.a taki nowy rodzaj seksu i pieszczot,obojętnie co to jest ,jest po prostu kuszczace ,świeże i dlatego tak reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zokka
dzięki za wszystkie rady, szczególnie za punkt widzenia mężczyzn,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja się nie chce zgodzić na anali. Boję się, że mu się spodoba, bo jest ciasnej niż w pochwie a odkąd urodziłam trzecie dziecko to niestety nie jest tak jak było kiedyś. Dodam, że jestem Filigranowa, szczupła i zawsze byłam tam szczupła, niestety rodziłam trzy razy SN a ostatnio nawet mnie nie rozcieli ani nie zszyli, mimo, że tam trochę pękłam i mieli to gdzieś także wyglądam jak jakaś lampucera (moim zdaniem) i zbieram potajemnie na operację Maz nie widziałam tam wprost nigdy, bo pokazuje tak żeby nie było widać, ale na pewno czyje, że jest inaczej. Choć wprost tego nie mówi, czasami w kłótni coś napomni No i chce anala, ja też bym chciała, ale boję się, że on polubi go bardziej od tradycyjnego seksu A poza tym ma bardzo dużego członka W ogóle to jestem dziwna, bo mam 32 lata, 10 lat jesteśmy razem, zawsze miałam gorący temperament, a przy nim udaje jakąś cnotke, z obawy przez utrata szacunku, że nawet nie robię mu loda z Polykiem Czy to normalne czy każdy tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namówiłem zone na anal po drugiej ciąży co prawda nawciskalem jej kitow ze anal najlepsza antykoncepcja:) bo gumy czasami pękały a tabletek nigdy nie brała ale prawda jest taka ze cipcia jest luźna a tym bardziej jak wilgotna to i pół godziny mogłem walić i nic. A jak zaczyna ręką przytrzymywać to gumy pękają. Z czasem nawet polubiła anal. Ale kiedyś było zdziwienie jak zaproponowała mi ze założy spirale żeby nie wpaść w kolejna ciąże , więc wtedy musiałem się przyznać dlaczego wole anal. Teraz ma spirale a i tak od czasu do czasu pozwala w pupe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiałam anal i marze o tym non stop moja kumpela próbowała i powiedziała mi, że zesrała się do łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ta twoja kumpela początkująca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom sie w glowach przewraca a potem że problemy z o***tem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analny lepszy bo ciaśniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na starość pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co siecmartwisz o starość ważne ze przyjemnosc jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A później kobiety się dziwią że mężczyzna spełnia swoje fantazje u innej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a duzego ma penisa maz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakol
Chciałbym spróbować sexu analnego ale zona mówi kategorycznie nie. Po prostu mnie to interesuje jak to jest w drugiej dziurce. Nie wiem czy w trakcie nie będzie czuć nieprzyjemnych zapachów i jakie są wrażenia dla obojga partnerów. No ale cóż... pozostaje pomarzyć - kocham ją bardzo mocno i jej nie zdradzę tylko z tego powodu ze nie daje sobie włożyć w odbyt :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje męża odbyciarza. To jakiś kryptogej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:18 odbyciarza :-d:-d dobre:-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda facet ładujący w anus to ma zapędy gejowskie a jedyne wytłumaczenie ma że niby ciaśniej. Normalnego faceta podnieca tylko cipunia a nie kur.. o/d/byt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraka jest to wydalania kupy a nie rżnięcia:-o ja bym takiego męża wysłała do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można pchać penisa w śmierdzącą kupą srakie. Nawet dupsko umyte capi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwi jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść tego idiote. Facet który chce w tyłek znajdzie inną która mu da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, znajdzie sobie inną która mu na to pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cie ładował w tyłek to fantazjował że rżnie faceta. Faceci to zboki taka prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to zboki nawet by własne dziecko zgwałcili by se ulżyć:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×