Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość keroppi

jakie buty do pracy w biurze

Polecane posty

Gość keroppi

Witam! Mam mały problem, sklepy są teraz zasypane bitami z odkrytymi palcami - mnie bardzo podobaja się te modele. Chciałabym sie zapytać jak to przedklada się na pracę w biurze?? Podobno są jakieś zasady w jakim obuwiu się chodzi do pracy?? Czy można mieć odkrte palce,czy piętę itd. Czekam na Wasze rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięte tak
palce raczej nie, rajstopy zawsze, a stopy w rajstopach w głupio wyglądają z butami bez palców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jakie to biuro i jak się ubierają inni współpracownicy. Ja też pracuję w biurze, i ludzie ubierają się zwyczajnie. Myślę że tam gdzie ma się codzienny bezpośredni kontakt z klientem (bank, urząd), pewne zasady obowiązują. A jeżli widzi się tego klienta od czasu do czasu (tak jak u mnie), nie ma takich sztywnych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie to zlezy jak u ciebie w pracy. czasem byle co jest niemile widziane. co do tych butkow to wydaje mi sie ze jesli w pracy jest troszke luzniej to owszem mozesz. ale zastosowala bym taktyke jesli butki bez palcow to na nizszym obczasie i reszta stroju bardzo skromna zeby nie przesadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoDuChA
Niesety nawet jak jest lato preferowane są buty z odkrytą tylko piętą. Jednak zasady są poto żeby je łamać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovvvi
Zdecydowanie zakryte palce i pięty. Ja do pracy chodzę w eleganckich mokasynach z http://royalpoint.pl. Ważne, by buty były w pewien sposób skromne, by dodawały profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależy od tego jakie zadania w pracy masz. Generalnie polecam zobaczyć w sklepie: www.BucikSklep.pl , bardzo fajne promocje na jesień zachęcają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od atmosfery w pracy i stanowiska. Nikt Ci tutaj na forum nie powie jednoznacznie - tak labo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór stylowych butów widziałam na stronie www.Alfasan.pl - naprawdę warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaczynałam pracę w biurze to słyszałam, że buty na obcasach powinny być niewysokie ( 5-6 cm). Na początku sama takie nosiłam, ale zobaczyłam, że dziewczyny notorycznie chodzą w takich 10-12 cm. Teraz sama tak robię i czuję się o niebo lepiej, a nie jak jakas stara baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna

ja w swoim biurze mogę nosić co chcę, tylko na spotkania firmowe trzeba się przebrać, wiec w szafie mam spodnice i szpilki ale na codzien chodze w jeansach z Levisa i butach z 11teamsports 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem  najwygodniejsze sa niestety te drozsze szpilki, ale naprawde warto w takie zainwestowac! mam jedne z gino rossi i moge w nich przetrwac cala noc, w innych zawsze po czasie musze zmienic na trampki bo juz nie wytrzymuje

http://epainfo.pl/najmodniejsze-fasony-polbutow-damskich/

Na stronie jest aktualnie dobry przegląd fasonów półbutów damskich, polecam zajrzeć i moze coś dla siebie tam znajdziecie. Dla mnie wygoda noszenia butów zawsze była najważniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po domu jak i w pracy noszę espadryle z CJ, są mega wygodne w noszeniu. Nie pocą się w nich nogi jak i nie obcierają się stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×