Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pryszczata 30 stka

30 lat i trądzik?!

Polecane posty

Trądzik pojawia się w każdym wieku. Problem występowania zmian na skórze związany jest z nieprawidłową pracą gruczołów na skórze. Trądzik minie, jeżeli wydzielanie łoju zostanie wyregulowane. Najlepiej w takim przypadku stosować krem na bazie cynku i krzemu, ważne jest także srebro koloidalne chroniące pęknięty naskórek przed bakteriami. Wymienione składniki znajdziesz w preparacie Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110). Krem regeneruje naskórek i zmniejsza zaczerwienienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe. Używaj przez jakiś czas aplikatora na wypryski HB - wszystkie ślady powinny zniknąć. Nie twierdzę, że od razu będzie idealnie, ale po czasie na pewno - wszystko powróci do normalności. Od razu cudów się nie spodziewajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. mialam podobny problem.Mam 31 lat.Zawsze mialam piękna cerę,a po 30 dostałam trądzik.Nie mogłam sobie poradzić.Dopiero lekarz dermatolog przepisał mi izotek.Polecam. sporo rzeczy na temat trądziku wyczytałam z resztą na http://sztukawyceny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie aplikatora na wypryski Hb - wystarczy. Powiedzmy, że konieczne minium kilka tygodni, ale wszystkie ślady powinny być wyeliminowane, nic nie pozostanie, nawet zaczerwienienia. I wtedy stopniowo będzie to wyglądało coraz lepiej - od razu cudów nie oczekujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aplikator na wypryski HB - zdarza się w różnym wieku - nawet u osób dużo starszych. Wiem jak to wyglądało u mnie, ile udało się poprawić. Przynajmniej w tym momencie nic złego się nie dzieje - nic nie wraca, ale też walka z tym trwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie systematycznie aplikatora na wypryski HB - powinno być zdecydowanie lepiej. Żeby cera wyglądala zdrowo potrzebny jest czas, ale plus taki, że w zasadzie na bank efekty tego wszystkiego będą zauważalne. A jak będzie dalej? U mnie nic nie wróciło, a czy u was tak samo? Czas pokaże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos boje sie tego typu wynalazkow. pewnie wynioslam to z domu. taki brak zaufania. stosowalam roznych kosmetykow i zabiegow i ogolnie efekt czesto byl gorszy od zakladanego ;/ ostatnio w kolejce do dermatologa jedna z kobiet wspomniala o tym, ze bardzo pomogla jej zmiana diety. zaczelam sie zastnawiam nad moja, bo w sumie do wiekszosci rzeczy mozna sie przyczepic zaczynajc od ostrych potraw a konczac na ukochanych slodyczach. poszperalam w sieci i rzeczywiscie cos w tym jest. z nadejsciem wiosny stwierdzilam, ze sprobuje cos zmienic nawet dla siebie. schudlam juz 5 kg a cera jest swiezsza, bardziej promienna, chyba po prostu sie oczyscila. Dodatkowo robie sobie maseczki domowe kilka razy w tygodniu. tak naprawde niewiele trace poza kilogramami :) warto sprobowac - lapcie stronke ktore mnie natchnela ostatnio http://obk.pl/na-ratunek-cerze-tradzikowej-poznaj-domowe-sposoby/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety okazuje się, że ta przypadłość może człowieka dopaść w różnym wieku. Dlatego regularnie stosuję żel mediqskin do skóry trądzikowej, po którym zmiany szybko znikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 29 lat i ciągle pojawiają mi się pojedyncze krostki na twarzy i na ramionach, a na dekolcie to już w ogóle! Codziennie stosuję teraz kosmetyki bez silikonów, tylko naturalne preparaty jak np. Nefret i trądzik trochę przybladł. Dopiero minął tydzień od zmiany kosmetyków, więc czekam na pełny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana 77
Cześć. Co do problemów trądzikowych to również jestem po przejściach, ale wygrałam :)) Zaczęło się od kiedy skończyłam 16 lat, aż do 24 roku życia. Długo to trwało i wiele eksperymentów przeszedł mój organizm, by w końcu uwolnić się od problemu. Lekarze przepisywali różne środki: maście wszelkiego rodzaju, kremy wysuszające, antybiotyki, witamina A, tabletki hormonalne, diety itp. Co prawda bardzo dużą rolę gra tutaj dieta i szczególna ostrożność na produkty chemiczne. W tych czasach chemia występuje praktycznie wszędzie, a to jeden z głównych związków powodujące trądzik, który utrzymuje się nienormalnie długo. Koncerny stosujące pestycydy, nie zwracają uwagi na zdrowie konsumentów, a także żadne organizacje nie chcą badać zjawisk i skutków ubocznych z tym związanych. W momencie, gdy doszłam do stanu gdzie trądzik zmieniał swoją postać z agresywnie czerwonego na kolor różu, zaczęłam stosowac starą metodę z polecenia babci NATURALNY ŚLUZ ZE ŚLIMAKA !!!!!! Kochani ku mojemu zdziwieniu to naprawdę pomaga :)))) Przetestowałam naprawdę wieeeeele maści specjalistycznych i nic nie było tak skuteczne jak serum ze ślimaka. Niejaki produkt zakupiłam ze strony Allegro http://allegro.pl/serum-z-naturalnym-sluzem-slimaka-blizny-tradzik-i6856419633.html NAPRAWDE POOOLECAM !!! niedość, że łagodzi zaczerwienienia to pomaga zwlczyć blizny potrądzikowe. Dajcie znać czy i wam pomaga :)) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana 77
Cześć. Co do problemów trądzikowych to również jestem po przejściach, ale wygrałam :)) Zaczęło się od kiedy skończyłam 16 lat, aż do 24 roku życia. Długo to trwało i wiele eksperymentów przeszedł mój organizm, by w końcu uwolnić się od problemu. Lekarze przepisywali różne środki: maście wszelkiego rodzaju, kremy wysuszające, antybiotyki, witamina A, tabletki hormonalne, diety itp. Co prawda bardzo dużą rolę gra tutaj dieta i szczególna ostrożność na produkty chemiczne. W tych czasach chemia występuje praktycznie wszędzie, a to jeden z głównych związków powodujące trądzik, który utrzymuje się nienormalnie długo. Koncerny stosujące pestycydy, nie zwracają uwagi na zdrowie konsumentów, a także żadne organizacje nie chcą badać zjawisk i skutków ubocznych z tym związanych. W momencie, gdy doszłam do stanu gdzie trądzik zmieniał swoją postać z agresywnie czerwonego na kolor różu, zaczęłam stosowac starą metodę z polecenia babci NATURALNY ŚLUZ ZE ŚLIMAKA !!!!!! Kochani ku mojemu zdziwieniu to naprawdę pomaga :)))) Przetestowałam naprawdę wieeeeele maści specjalistycznych i nic nie było tak skuteczne jak serum ze ślimaka. Niejaki produkt zakupiłam ze strony Allegro http://allegro.pl/serum-z-naturalnym-sluzem-slimaka-blizny-tradzik-i6856419633.html NAPRAWDE POOOLECAM !!! niedość, że łagodzi zaczerwienienia to pomaga zwlczyć blizny potrądzikowe. Dajcie znać czy i wam pomaga :)) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka82
No niestety tak bywa... nasza skóra potrafi płatać różne figle. Udaj się do jakiegoś dobrego specjalisty w miejscu Twojego zamieszkania (chyba że jesteś z Krakowa to mogę podsunąć dobrą Panią doktor Renatę Budzicz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygrałam z trądzikiem
Rozumiem Was wszystkie. Walczyłam z trądzikiem 17 lat. I zwalczyłam go, ale nie specyfikami - one są niezbędne, aby załagodzić stan zapalny. Dopiero jak kompletnie zmieniłam nawyki żywieniowe i pielęgnacyjne, moja skóra sama zaczęła się regenerować, stany zapalne zanikać. Dziś od 4 miesięcy cieszę się czystą, promienną cerą! Opisuję te przemiany na moim blogu. Zapraszam wszystkie załamane trądzikiem dziewczyny na mojego bloga. To dziadostwo można zwalczyć! https://slowlifeoddzisdajemypohamulcach.wordpress.com/2017/07/03/piekna-cera-marzenie-kazdej-kobiety-czyli-jak-na-zawsze-pozbyc-sie-niechcianego-tradziku-i-zregenerowac-skore/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz trądzik mozna miec w kazdym wieku. Ja mam 35 lat i pojawił się u mnie calkiem niedawno. Jednak w miarę szybko znalazłam dobrego kosmetologa, który dobrze dobiera zabiegi. Jestem po 2 zabiegach PCA Skin i jest ogromna poprawa w wyglądzie mojej skóry. Polecam zabiegi w Poznaniu w www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również mam 30 lat i też mam trądzik. Dlatego zebrałam swoją wiedzę i stworzyłam stronę na której można znaleźć informacje na temat trądziku, skutecznych leków oraz domowych sposobów na zmniejszenie tego paskudztwa. Zachęcam do poczytania: http://tradzik.letnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam o Skinorenie. Przeczytałam o tym na blogu http://referaty.com.pl ktoś mi polecił do przeczytania. Najbardziej zachęciły mnie efekty. Na blogu przeczytałam też o metodzie usuwania trądziku laserem. Trochę się boję, ale jestem już tak zdesperowana, że spróbuję wszystkiego. Jeśli ten Skinoren nie pomoże, to chyba będzie moja ostatnia deska ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że może się pojawić w każdym wieku. Tak jak w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się naprawdę rewelacyjnie sprawdził różowy żel Mediqskin. Używałam regularnie i pryszcze ładnie zniknęły, nie zostawiając blizna ani przesuszonej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniłam swój żel na wspomniany Mediqskin, ze względu na jego skład i powiem szczerze, że to dopiero pierwszy tydzień stosowania a pryszcze stopniowo znikają. Jestem naprawdę zadowolona, krost jest coraz mniej. Dużo daje ten dozownik, umożliwia łatwą aplikację stałej dawki i człowiek nie smaruje całej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat i jeszcze straszne współczuje ale opowiem coś - poznałem kiedyś laskę miała mały problem z trądzikiem i twierdziła że pomaga jej męskie nasienie na twarz - na serio - fajnie było - robiłem jej te maseczki i nie wiem czy pomagało jej ale ja skorzystałem zobacz inne metody http://www.poradniki24h.pl/892/sposob-na-tradzik/ takie coś znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Axotret wyleczył mnie z trądziku. Stosowałam różne retinodiy (izotek, aknenormin) żadne z nich mi nie pomogły i miałam fatalne skutki uboczne. W 100% polecam Axotret ok 100zl za 60kaps- warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest TO SAMO, spamerze nędzny!!! :O Dokładnie ta sama substancja aktywna, te same dawki, TO SAMO DZIAŁANIE. Tylko cena wyższa niż Izoteku czy Aknenorminu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety trądzik może się pojawić w każdym wieku. Najbardziej intensywny może być w wieku dojrzewanie i po 30 roku życia. Ja na to mogę polecić dobrego lekarza i dodatkowo dobrą kosmetolog. Ja leczyłam trądzik w SCM estetic w Krakowie i efekty są zachwycające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda cera inna. Ja moge się pochwalić trioxilem o działaniu mozan poczytac wiele w necie. A efekt zaskakujący polecam każdemu co walczy z trądzikiem już połowe swojego życia jak ja ;(http://nplink.net/5GtTkfmF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×