Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca pomocy./

SUCHE WLOSY- pomozcie!!!!!!!

Polecane posty

Gość szukajaca pomocy./

Musze codzinnie myc glowe, suszyc lub prostowac, aby sie ukladaly, przeza to pewnie sa suche, trudne do rozczesania i w niektorych miejsach "spalone"/ uszkodzone. Uzywalam juz chyba wszystkiego- nivea, dove, sunsilk, pantene , niestety bez rezultatow. Mialyscie moze podobne problemy? albo znacie jakies dobre srodki?orpocz rezygnacji z suszarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję: -kupić dobrą maskę u FRYZJERA - nie w markecie - od czasu do czasu chodzic na saunę do fryzjera - przed każdym myciem smarować włosy oliwką. - kupić jedwab do wlosów - albo obciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo niestety
używałam szamponów do włosów przetłuszczających się, bo myślałam, że tak było. Gdy zmieniłam do włosów suchych poprawiły się troche, ale ani szampon, ani duża ilość odżywki już nie pomagają. Myję codziennie dla własnego komfortu. Scięcie nie pomaga, i tak będą suche i tak, nochyba że na zero. Staram sięsuszyć chłodnym powietrzem, ale nie mam czasu by dosychały w temp. pokojowej. Takie włosy i nic chyba tego nie zmieni. Może szampon vichy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placenta
maseczka placenta kalos polecam bardzo, mialam ten sam problem, po niej wloski odzyly. Dostepna na allegro i w sklepach oraz hurtowniach kosmetycznych.Pojemnosc 800ml , koszt miedzy 18-26 zl , starcza na bardzo dlugo. To jest maska z lozysk zwierzecych, ale sie nie zniechecaj, zapach jest ladny, poza tym nie musieli zadnego stworka zabijac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placenta placenta i raz jeszcze placenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×