Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
asiap65

gdzie kupujecie swoje ulubione kosmetyki?

Polecane posty

ostatnio głównie przez internet, z lekka boję się teraz chodzić do drogerii, bo nie ufam ludziom. serio.

ostatnio głównie przez internet, z lekka boję się teraz chodzić do drogerii, bo nie ufam ludziom. serio.

ja też teraz robię zakupy przez internet. I tak samo nie ufam ludziom bo co z tego, że ja będę uważać jak inni będą mieć gdzieś zasady.

ja już od kilku lat zamawiam z oriflame i szczerze to już przywykłam, że wszystko co potrzebuję dostaję pod drzwi i to  w promocyjnej cenie 🙂

teraz tylko internet, szybkie przesyłki sa wiec nie ma problemu nawet z czekaniem. a paczkomat mam pod domem praktycznie. Nie ryzykuje . Stacjonarnie tylko najpotrzebniejsza spożywka. Ostatnio nawet leki tzn suplementy jak magnez i tran i wit D kupiłam przez neta. A mydła, środki do dezynfekcji i kosmetyki w Pachnącej Krainie, od kilku miesiecy tam zamawiam bo maja świetne kosmetyki

Ja też! Ostatnio zamówiłam rzeczy w Rossmannie online, odebrałam na miejscu w sklepie. Byłam w nim całe szczęście tylko 20 sekund i to tylko przy kasie

Wyobraź sobie, ktoś pokazuje Ci sposób założenia swojego sklepu online...Fajna marka, tylko naturalne kosmetyki. Roślina znana od zawsze - aloes. Bo on jest tutaj głównym składnikiem w każdym kosmetyku.

Także mam swoje aloesowe kosmetyki, które z ręką na ❤ polecam.

Ja też! Ostatnio zamówiłam rzeczy w Rossmannie online, odebrałam na miejscu w sklepie. Byłam w nim całe szczęście tylko 20 sekund i to tylko przy kasie

Z dnia na dzień coraz bardziej nie ufam ludziom. Serio.. Jest coraz gorzej tylko galerie otworzyli... 

orif? oni z tego co się orientuję maja bardzo smutne składy, ale jak ktoś lubi.... i popiera niektóre działania tej firmy to ok..

W sephorze, przynajmniej mam gwarancje ze kupuje oryginał.

Ja zarabiam kupując kosmetyki. Ile wydajesz rocznie na kosmetyki środki czystości a ile z tych pieniędzy do Ciebie wraca. Chcesz wiedzieć więcej napisz wiadomość annakubinska1990@wp.pl

W drogeriach I jest dobrze, wszystko raczej antyalergiczne kupuję.   

Niektóre kosmetyki kupuje przez Internet ale większość mogę dostać w drogerii Rossmann.  Od jakiegoś czasu mają w ofercie ulubione kosmetyk mojego męża czyli olejek do pielęgnacji twarzy i brody Masveri. 

Moim odkryciem jest sklep Pachnąca Kraina, znajoma poleciła mi olejek Busajna do ciała i właśnie u nich znalazłam. Ależ super ten sklep, dużo naturalnych azjatyckich kosmetyków, nawet unikatowe przyprawy, kawy no super

Najlepszym olejkiem do ciała jest oliwka w żelu dla dzieci Johnson&Johnson.Wygodna bo właśnie w żelu. Za nic balsamy czy mleczka.  

Bardzo lubię Rossmanna, wszystko tu można kupić , kosmetyki dobrych marek, czesto są dobre ceny oryginalnych perfum. a i odkryłam tu linię kosmetyków przeciwzmarszczkowych które tylko u nich są dostępne. Chodzi mi o Serię Bakuchiol BioRetiol Effect z Bielendy. Na prawdę mega dobra i naturalna linia kosmetyków do cery dojrzałej

Zazwyczaj kupuję na Notino. Dlaczego? Oooogromny wybór różnego typu kosmetyków (dużo większy niż w drogeriach stacjonarnych), gwarancja oryginalnych produktów, szybka wysyłka, duża ilość promocji. Poza tym kwestia subiektywna: jest mi po porstu wygodnie zamówić przez internet raz na jakiś czas większą ilość różnych produktów, nie lubię latać po sklepach, jechać specjalnie, szukać, szkoda mi na to czasu.

• Like 1

Ja jak potrzebuję coś na szybko albo spontanicznie to wchodzą do takiej drogerii, która akurat się napatoczy. Ale jak planuję zakupy albo chcę jakieś lepsze kosmetyki nabyć to szukam w Internecie, najczęściej też na wspomnianym Notino.

Najczęściej w Hebe, Rossmannie, Naturze, Pigmencie, albo jeśli firmy mają promocję, to na z ich strony.

Ostatnio kupuje glownie w necie, nawet paste do zebow.

Głównie sklepy internetowe - przywiązałam się do konopnych z India Cosmetics 🙂

Napisano (edytowany)

Ciekawa jestem jak epidemia wpłynęła na Wasze nawyki zakupowe ? Kupujecie częściej w necie czy jednak wolicie sklepy stacjonarne i czy kupujecie więcej czy mniej kosmetyków? 

Edytowano przez MalinKa

14 minut temu, MalinKa napisał:

Ciekawa jestem jak epidemia wpłynęła na Wasze nawyki zakupowe ? Kupujecie częściej w necie czy jednak wolicie sklepy stacjonarne i czy kupujecie więcej czy mniej kosmetyków? 

Tyle samo, zawsze kupuje przez Internet, bo to kosmetyki eco albo trudno dostepne.

Ja się przestawiłam wyłącznie na zakypy online, nawet środki czystości kupuje w sieci, nie chce mi się tego targać …

Ja osobiście polecam rossmana. Często są tam na prawdę ciekawe promocje. Ostatnio znalazłam balsam do ust firmy EOS w gigantycznej promocji!

A ja też wolę pochodzić po sklepach, powąchać,przetestować. Ale w związku z pandemia nie kupuję już tyle kosmetyków, co kiedyś - bardziej do pielęgnacji niż do makijażu

To ja chyba jestem wyjątkiem, bo zamawiam co 2 tygodnie, przeważnie online ( najczęsciej chyba na notino, ale bardziej od promocji zależy, gdzie co jest) … i wydaje mi się, że mam więcej kosmetyków niż miałam przed pandemia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować